Wróżba 2023
#1

Witam 
Proszę o wróżbę na najbliższy rok w kwestii zawodowej i zdrowotnej . 
Interesuje mnie czy poprawi się moja sytuacja zawodowa , obecnie siedzę z dzieckiem w domu a szukam coś na pół etatu lub myślę nad pracą z domu mianowicie sprzedażą przez internet . 
I czy uda mi się poprawić wyniki tarczycowe a co za tym idzie wrócić do swojej wagi ? 
24.05 1981 moja data urodzenia 
Bardzo proszę o wróżbę

Kotek
Odpowiedz
#2

Witaj Eve-cleo
Pytanie: Interesuje mnie czy poprawi się moja sytuacja zawodowa?
VII Rydwan, Pax Mieczy, XVIII Księżyc 
Poprawi się, pojawią się oferty, ale bądź ostrożna.
Uważnie przeczytaj umowę, bo pokazuje się że będzie miała jakieś dwa "haki". Dobre, bo będą jawne, Zleceniodawca nie będzie tego kamuflował, ale sprawdź czy podołasz.
Te roboty mogą zabierać czas który powinnaś przeznaczyć na sen i na dłuższą metę może być to uciążliwe.

I czy uda mi się poprawić wyniki tarczycowe, a co za tym idzie wrócić do swojej wagi ?
6 Buław
Tak, również uda się poprawić te wyniki. Dodatkowo na pewno schudniesz, bo widzę jak obwieszczasz swój sukces.
Zresztą Oczko nawet na karcie jesteś aktywna fizycznie i to przede wszystkim będzie miało największy wpływ na Ciebie.
Eve masz teraz świetny okres w życiu, ewidentnie wchodzisz na zwyżkę.
Jeśli masz plany na nowe przedsięwzięcia to nie bój się, nie odkładaj ich na później. Świat przychyli ci nieba by spełniły się twoje realne marzenia.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości