Reinkarnacja

Pisałem staram się iść prosto nie wiem Uśmiech
To co pisałem o klatkach to był ostatni kierunek jaki poznałem około 7 lat temu i naj bardziej go polubiłem , Oczko
Poznałem dużo kierunków Uśmiech
Teraz próbuje utrzymać nie wiem Uśmiech co jest bardzo trudnię Zły
a do 16 roku życia nie sprawiało mi to problemu nigdy nic nie wiedziałem Uśmiech zawsze padało nie wiem Ok Jak tych ludzi ja denerwowałem Wyśmiewacz i dobili swego musiałem późnej odpowiadać Zły
Odpowiedz

dziś napiszę, że czasami to chciałabym aby to wszystko były moje iluzje.. zwłaszcza jak z błędnych wyborów, swojej bezmyślności, cierpią bliscy mi ludzie.. tak mi się dziś smutno zrobiło Smutny

czasami bywa mi ciężko z tym wszystkim.. choć w gwiazdach mi zapisano, że co mnie nie zabije, to mnie wzmocni Głupek karma? Oczko
Odpowiedz

Kosma, Kto zapisał Ci to w gwiazdach?
MUśmiech
Odpowiedz

to chyba jakiś publiczny narzut Myśli

Kwiatek

pisze co by zrozumiałe było... i dla mnie.. ja cały czas staram sie znaleźć odpowiedź na kilka pytań.. dlatego tu jestem Buziak
Odpowiedz

kosma_x napisał(a):ja cały czas staram sie znaleźć odpowiedź na kilka pytań.. dlatego tu jestem Buziak
To pytaj ktoś odpowie Uśmiech ja jestem ciekaw jakie pytania cie nurtują Uśmiech
kosma a uznajesz karmę ? Myśli
Odpowiedz

Alex napisał(a):
kosma_x napisał(a):kosma a uznajesz karmę ? Myśli


ojej.. a ja się tyle tu naprodukowałam na ten temat Zawstydzony
Odpowiedz

A wiec uznajesz Myśli a wiec nie rozumie cie Bezradny teraz całkiem Bezradny
Odpowiedz

Nie wazne czy wierzysz w reinkarnację,reinkarnacja wierzy w Ciebie Uśmiech chciałoby sie powiedzieć...
Jesli Bóg jest sprawiedliwy-reinkarnacja istnieje.Coz to była by za sprawiedliwośc , jesli mielibysmy tylko jedno zycie i jaka miara mielibysmy byc sądzeni??jaka miara miała by byc sadzona osoba piekna, bogata,zdrowa-i osoba chora, brzydka, i biedna..?W Biblii kolejne mądre słowa"ostatni bedą pierwszymi"..kazdy z nas na tym łez padole musi doznac bycia np.kims wielkim i bogatym oraz bycia biednym i chorym-w kolejnych wcieleniach..nasza dusza poprzez wcielenia oczyszcza się, aby moc w koncu połaczyc sie z Bogiem...nie wiem czy sie jasno wyraziłam-dla mnie to jest jasne jak słonce, ale moze dlatego ze jestem numerologiczna 4 mam trudnosci z elokwencją i komunikacja Kwiatek
Odpowiedz

Miriam napisał(a):jesli mielibysmy tylko jedno zycie i jaka miara mielibysmy byc sądzeni??jaka miara miała by byc sadzona osoba piekna, bogata,zdrowa-i osoba chora, brzydka, i biedna..?W Biblii kolejne mądre słowa"ostatni bedą pierwszymi"
Chcesz i masz Ok

Ogólnie boga nie obchodzą twoi sny i jak są długi Oczko
Odpowiedz

Boga nie obchodza moje sny? Uśmiech Czy dobrze zrozumiałam Alex?Jaki ma to zwiazek z tematem? Kotek
Odpowiedz

MARINA napisał(a):Boga nie obchodza moje sny? Uśmiech Czy dobrze zrozumiałam Alex?Jaki ma to zwiazek z tematem? Kotek
a jak życie to tylko sen ?
Odpowiedz

Nie wazne czy wierzysz w reinkarnację,reinkarnacja wierzy w Ciebie Uśmiech chciałoby sie powiedzieć...

Powiedzieć można wszystko

Jesli Bóg jest sprawiedliwy-reinkarnacja istnieje.

Z prawdy może wynikać fałsz ( takie prawo logiki, sorry)
ale za to z fałszu zawsze wynika prawda (jak wyżej)
Więc wybierz samaUśmiech


Coz to była by za sprawiedliwośc , jesli mielibysmy tylko jedno zycie i jaka miara mielibysmy byc sądzeni?
?jaka miara miała by byc sadzona osoba piekna, bogata,zdrowa-i osoba chora, brzydka, i biedna..?

-a przede wszystkim przez kogo i w jakim celu


Biblii kolejne mądre słowa"ostatni bedą pierwszymi"..kazdy z nas na tym łez padole

jakim padole, sorry?

musi doznac bycia np.kims wielkim i bogatym oraz bycia biednym i chorym-w kolejnych wcieleniach..nasza dusza poprzez wcielenia oczyszcza się
niby z czego, skoro została stworzona na obraz i podobieństwo ?

aby moc w koncu połaczyc sie z Bogiem...
nie wiem, po co ta cała zadyma więc ...,

nie wiem czy sie jasno wyraziłam-dla mnie to jest jasne jak słonce,
jakoś mnie nie przekonałaś, sorry.
Moja dusza się buntuje na takie diktum, ale może jestem upadłym aniołem

MUśmiech
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):
-a przede wszystkim przez kogo i w jakim celu



nie wiem, po co ta cała zadyma więc ...,


Moja dusza się buntuje na takie diktum, ale może jestem upadłym aniołem

MUśmiech
upadłym aniołem chyba coś w tym jest Ok pytasz przez kogo i w jakim celu jak jesteś tu wiec jesteś zniewolona jak by to nie brzmiało a ten ktoś sprawuje Władzie Jak on kiwnie palcem biedzie my u niego na dywaniku a cała zadyma to tylko kara Bezradny Oczko
Odpowiedz

Ale kurde za co?
Odpowiedz

Coż nie zamierzam nikogo przekonywać do reinkarnacji, bo jaki miałabym w tym cel? Uśmiech To wyłacznie twoja sprawa w co wierzysz.Jak jest naprawde przekonamy sie dopiero po śmierci, i na pewno zarówno ty jak i ja będziemy mocno zdziwone, bo nasza wiedza nigdy nie będzie dostateczna na ten temat, mozemy jedynie dywagować, co i jak... Kotek

Czy nie wydaje Ci sie ze to całe nasze zycie tu na ziemi, ta gonitwa za wiatrem, miałaby jakikolwiek sens, gdyby nie chodziło o cos wiecej? Myśli
Odpowiedz

MARINA napisał(a):Coż nie zamierzam nikogo przekonywać do reinkarnacji, bo jaki miałabym w tym cel? Uśmiech To wyłacznie twoja sprawa w co wierzysz.Jak jest naprawde przekonamy sie dopiero po śmierci, i na pewno zarówno ty jak i ja będziemy mocno zdziwone, bo nasza wiedza nigdy nie będzie dostateczna na ten temat, mozemy jedynie dywagować, co i jak... Kotek

Masz rację, z tym sie całkowicie zgadzam
Odpowiedz

MARINA napisał(a):Czy nie wydaje Ci sie ze to całe nasze zycie tu na ziemi, ta gonitwa za wiatrem, miałaby jakikolwiek sens, gdyby nie chodziło o cos wiecej? Myśli

Ja nie gonię za wiatrem Uśmiech
Odpowiedz

mam pytanko.. skąd się bierze pojęcie "stara dusza" ? Oczko
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):
MARINA napisał(a):Coż nie zamierzam nikogo przekonywać do reinkarnacji, bo jaki miałabym w tym cel? Uśmiech To wyłacznie twoja sprawa w co wierzysz.Jak jest naprawde przekonamy sie dopiero po śmierci, i na pewno zarówno ty jak i ja będziemy mocno zdziwone, bo nasza wiedza nigdy nie będzie dostateczna na ten temat, mozemy jedynie dywagować, co i jak... Kotek

Masz rację, z tym sie całkowicie zgadzam
MARINA Jak dostałaś 1000 lat Wyśmiewacz to i masz reinkarnacje
ma_ewa01 za co pytasz ? za złe poglądy upadły anioł tez ma swoi poglądy Pociesza z punktu tych u władzy są złe Pociesza
kosma_x napisał(a):mam pytanko.. skąd się bierze pojęcie "stara dusza" ? Oczko
Ogólnie z tego ze jest czas u nas Oczko
MARINA napisał(a):Czy nie wydaje Ci sie ze to całe nasze zycie tu na ziemi, ta gonitwa za wiatrem, miałaby jakikolwiek sens, gdyby nie chodziło o cos wiecej? Myśli
np o co twoim zdaniem ?
Odpowiedz

Alex, o co moim zdaniem chodzi?hmmm no własnie o duszę...tylko i wyłącznie... Kotek
Odpowiedz

MARINA napisał(a):Alex, o co moim zdaniem chodzi?hmmm no własnie o duszę...tylko i wyłącznie... Kotek
a o co chodzi z duszą tak dokładnie ? Bezradny
Odpowiedz

No chyba czytałeś- ma się oczyszczać Dokucza
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości