Relacje, związki 2020/2021
#1

Witaj, Hazar  Uśmiech 
Proszę o wróżbę dotyczącą uczuć, związku...
Rozstałam się jakiś czas temu z kimś i chciałabym się dowiedzieć czy na horyzoncie bliższym lub dalszym jest może "ten właściwy"...
Dane wysłałam na PW
Z góry dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj EmPi
"Czas" bliższy to 6ms, dalszy to 18 ms.

Pytanie: czy na horyzoncie bliższym lub dalszym jest może "ten właściwy" ? ( dla Ciebie )
6 ms 
8 Monet, XX Sad Ostateczny, XII Wisielec - Ktoś się pojawi albo bardziej przypomni o sobie ale to nie będzie ten właściwy, tylko jakiś "obibok i pijaczyna" co trwoni czas i pieniądze na głupoty. Jakaś stara znajomość, ale prawdopodobnie nie wejdziesz drugi raz "do tej samej rzeki" Oczko za dobrze dał sie poznać za pierwszym razem.

18 ms 
5 Kielichów, Paź Buław, Paź monet - Nadal nikogo nie widać, tylko jednorazowe randki albo wyjścia z kolegami, niestety nie ma miłości, tylko smutek i żal. To prawdopodobnie ten żal sprawi nic nie wyjdzie z tych znajomości. Prawdopodobnie musisz po prostu teraz iść sama przez życie, ale zaraz na pewno kogoś spotkasz.

9 monet nie wzięło udziału w tasowaniu ( zorientowałam się że leży przede mną jak skończyłam robić prognozę)
EmPi to Ty, sama, w najbliższym i trochę dalszym czasie.
Baw się, korzystaj z zaproszeń i spotykaj się z przyjaciółmi , teraz bedzie właśnie taki czas.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo, Hazar. Dam znać za jakiś czas jak wygląda sytuacja.
Odpowiedz
#4

(01-03-2020, 17:17)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi
"Czas" bliższy to 6ms, dalszy to 18 ms.
Pytanie: czy na horyzoncie bliższym lub dalszym jest może "ten właściwy" ? ( dla Ciebie )
6 ms
8 Monet, XX Sad Ostateczny, XII Wisielec - Ktoś się pojawi albo bardziej przypomni o sobie ale to nie będzie ten właściwy, Tylko jakiś "obibok i pijaczyna" co trwoni czas i pieniądze na głupoty. Jakaś stara znajomość, ale prawdopodobnie nie wejdziesz drugi raz "do tej samej rzeki" Oczko za dobrze dał sie poznać za pierwszym razem.

18 ms
5 Kielichów, Paź Buław, Paź monet - Nadal nikogo nie widać, tylko jednorazowe randki albo wyjścia z kolegami, niestety nie ma miłości, tylko smutek i żal. To prawdopodobnie ten żal sprawi nic nie wyjdzie z tych znajomości. Prawdopodobnie musisz po prostu teraz iść sama przez życie, ale zaraz na pewno kogoś spotkasz.
9 monet nie wzięło udziału w tasowaniu ( zorientowałam się że leży przede mną jak skończyłam robić prognozę)
EmPi to Ty, sama, w najbliższym i trochę dalszym czasie.
Baw się, korzystaj z zaproszeń i spotykaj się z przyjaciółmi , teraz bedzie właśnie taki czas.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar UśmiechWracam z weryfikacją - niestety na razie wygląda na to, że miałaś rację - jestem sama ale trochę uporządkowałam sobie w głowie i sercu przeszłe sprawy, faktycznie żalu 
w trakcie tego porządkowania było bardzo dużo i do siebie i nie tylko... 
Mogę prosić, żebyś zerknęła czy karty nie powiedzą czegoś nowego? Zerknij w niedaleką przyszłość - 2-3 miesiące. Z góry dziękuję

Wróżba u Hazar na sferę uczuć jest na okres 6 miesiecy, a nawet 18 miesiecy...wiec jest mozliwa wróżba na ten temat  po tym czasie..
Moderator Krystyna
Odpowiedz
#5

Witaj, Hazar
Twoje wcześniejsze wróżby się sprawdziły dlatego chciałabym Cię prosić abyś kolejny raz postawiła dla mnie karty - w sprawie mojego życia osobistego do końca roku 2021.
Czy jest szansa, że coś się w nim zmieni?
Z góry dziękuję,
EmPi
Odpowiedz
#6

Empi podeślij mi dane na PW

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Witaj EmPi
Prognoza: - w sprawie Twojego życia osobistego do końca roku 2021.
Czy jest szansa, że coś się w nim zmieni?
5 Buław, 10 buław, 8 monet - Na razie nic się nie zmieni. Do końca roku musisz jeszcze wytrzymać.
Pokazuje się że nie ma wyjścia z tej sytuacji, a wszystkie możliwości już sprawdziłaś. Do końca roku raczej musisz dźwigać ten krzyż.
Nic ci nie da wściekanie się i obwinianie siebie, bądź innych.

Dołożenie X Koło Fortuny, I Mag - Taki na ten moment jest twój los, niestety, ale ten "Stary Dziad" teraz trzyma cię w szachu i nic z tym nie możesz zrobić.
Zaciskaj zęby i nie poddawaj się, do końca roku już tylko ponad dwa miesiące Oczko wytrzymasz Buziak a później się zobaczy.
Zachowaj spokój, szkoda zdrowia.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Dziękuję za wróżbę, Hazar.
Cóż, uzbrajam się zatem w cierpliwość na najbliższe tygodnie. 
Dużo dobrego Ci życzę Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziękuje  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości