Warsztat 274 - Park [rozwiązane]
#1

Blisko mojego miejsca zamieszkania zrobiono nowy park. Oto jedna z dróg tego parku:
     

Pytania:
1. Gdzie doprowadziła mnie droga którą widzicie na zdjęciu? 
2. Skąd wracałam?

Powodzenia

Rozwiązanie podam w niedzielę ?
Udanego Sylwestra!
Odpowiedz
#2

1. Dokąd prowadziła droga?

Głupiec, Król Mieczy, Cesarzowa

Tak jakby prowadziła do jakiegoś całkiem innego miejsca niż to, czyli np. do miasta, do sklepów, być może jakiegoś salonu urody/drogerii/kwiaciarni/innego pasażu handlowego. Gdzieś gdzie jest dużo ludzi.

2. Skąd wracałaś?

Cesarz, Paź kielichów, 7 monet - być może z pracy/urzędu/korporacji i miałaś ochotę zaczerpnąć trochę świeżego powietrza.

Strasznie dużo kart osobowych mi wyszło w tym rozkładzie Rotfl
Odpowiedz
#3

Dziękuję za udział. 
Czy ktoś jeszcze chce spróbować swych sił?
Seleno, na twoją prośbę został utworzony warsztat.
Dziś wieczorem podam rozwiązanie.
Odpowiedz
#4

Mag, wstrzymaj się, proszę, chociaż do jutra. Zapomniałam o tym warsztacie, a też chcę spróbować, tyle że w niedzielę nie stawiam kart.
Odpowiedz
#5

Hej. Pokazało mi się to tak:

Dokąd doprowadziła Cię droga?

10 denarów, III Cesarzowa, pokazała się też 6 kielichów przy tasowaniu.

Mam 2 opcje, patrząc na te karty:
A. Do domu własnego lub rodzinnego, związanego z Twoimi "korzeniami"... Może szłaś odwiedzić swoją mamę (?)
B. Targ, bazar, centrum handlowe
Bardziej czuję tę pierwszą opcję, te 3 karty, które wypadły, ładnie się w nią wpisują - wszystkie.

Skąd wracałaś?

3 buław, Król buław
Z plaży, znad morza? Na obu kartach mam piasek, jest i łódka, stąd takie skojarzenie. Może spacerowałaś lub uprawiałaś jakąś aktywność (morsowanie, maszerowanie z kijkami).

A jak było w rzeczywistości, to pewnie nam niebawem napiszeszOczko
Odpowiedz
#6

Rozwiązanie:
1. Droga, którą widzicie na zdjęciu, wyprowadziła mnie na szkołę podstawową, a dokładnie na jej boisko.
2. Wracałam ze stadniny konnej. Tam opiekujemy się konikami. 

Dzięki za udział zainteresowanym. 

Kolejny warsztat poprowadzi Lysandra, bo jako pierwsza się zmierzyła z zagadką.
Odpowiedz
#7

Nie mam niestety żadnego, ciekawego pomysłu, zatem jeśli Kama ma jakiś - bardzo proszę, by to ona poprowadziła kolejny warsztat Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dobrze. Zastanowię się nad tematem i wstawię warsztat przed weekendem. Pytanie, czy znajdą się chętni, by brać udział w ćwiczeniu...  Myśli
Odpowiedz
#9

Zgłaszam się Uśmiech
Odpowiedz
#10

Oooo, to świetnieOczko
Zatem wstawię kolejny warsztat!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości