Proszę o wróżbę w kwestii zdrowia
#1

Cześć
Proszę kogoś o wróżbę w kwestii mojego zdrowia. Jestem osłabiona, mam wahania cyklu, miesiączki są nieregularne, do tego zmiany nastrojów. Robiłam badania ogólne jakieś 1,5 miesiąca temu, wyniki ok. Ginekolog po Nowym Roku. Mam nadzieję, że to nie menopauza, mam 33 lata  Beczy
Zwalałam to na karby siłowni, ćwiczyłam dość mocno w ostatnim czasie (podnoszenia ciężarów, cross fit) no i stres, bo córeczka chorowała. Do tego mam stalkera a policja niewiele z tym robi choć spędzam godziny na komisariacie dosłownie... 

Gdzie szukać przyczyny pogorszenia zdrowia?
Może powinnam zrobić badania tarczycy? (Ogółem ćwiczę, jem zdrowo, ale ostatnio raz jem a raz nie. Schudłam, ale to ze stresu, bo sama siłownia jest teraz rzadziej, bo zwyczajnie nie miałam czasu przez ww. problemy, a w ostatnim czasie gdy córka chorowała to wcale).
A może to stres? 

Nie stawiam sama kart na to bo mogą wyjść roszczeniowe (Wiadomo, że chce się dla siebie i swojego zdrowia jak najlepiej). 
Jeśli ktoś może i ma ochotę proszę o rozkład kart

Dziękuję z góry  Kwiatek
Odpowiedz
#2

Selena
 zaglądnę do Ciebie wieczorem  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję pięknie Hazar  Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#4

Witaj Selena
Pytania:Gdzie szukać przyczyny pogorszenia zdrowia?
XIV Umiarkowanie - W braku równowagi. Trzeba zwrócić uwaga na proporcje. Pokazuje się za mało Jin, a za dużo Jang. Za ostro, za sucho i gorąco, a za mało łagodnie, mokro, śluzowato. Można to wyregulować odpowiednią dietą.
No i odłożyć nerwy na bok, a próbować się wyciszyć i odprężyć

Może powinnam zrobić badania tarczycy?
Król Mieczy - Tarczyce widzę perfekcją, myślę że nie ma z tym nic wspólnego. Jest piękna, niezwykle symetryczna, pracuje tak jak trzeba i kontroluję to co trzeba. Możesz zrobić badania, ale uważam ze to nie jest to.

A może to stres?
XXI Świat - To może być to, klepsydra się przesypała, więc możesz odczuwać bark energii. Trochę widać że masz wszystkiego dość, ale jak odpoczniesz możesz zacząć od nowa z pełnym "bakiem".

Karta twojego ciała to 6 Monet.
Ja nie widzę nic niepokojącego, wystarczy suplementacja. Zresztą te braki też nie są jeszcze duże. Pokazuje się jedna czwarta Jin do uzupełnienia.
Najlepiej wsłuchaj się w swoje ciało, powinno wskazać czego potrzebuje jak będziesz iść alejkami w sklepie.
Badania krwi jak najbardziej, możesz zrobić, ale na zapas nie ma co się martwić.
Dużo zdrowia.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

(31-12-2022, 20:19)Hazar napisał(a):  Witaj Selena
Pytania:Gdzie szukać przyczyny pogorszenia zdrowia?
XIV Umiarkowanie - W braku równowagi. Trzeba zwrócić uwaga na proporcje. Pokazuje się za mało Jin, a za dużo Jang. Za ostro, za sucho i gorąco, a za mało łagodnie, mokro, śluzowato. Można to wyregulować odpowiednią dietą.
No i odłożyć nerwy na bok, a próbować się wyciszyć i odprężyć
Jin i Jang - dobro i zło?
Hmmm... Ja mam wrażenie, że więcej we mnie zła teraz, niestety. Takiego, które jest reakcją na tę krzywdę jakiej doświadczam. Mam wrażenie, że jestem sama. Stalkerka chodzi pod oknami, nagrywa mnie, nawet policja dotarła do Jej nagrań, pokazywał mi pan aspirant kilka. Ale, jak powiedział: "nie spaliła domu, nie pobiła mnie"... To boli. Reaguję złością, choć to bezsensowne. 
Tak, nie ma równowagi. Nie wiem jak ją znaleźć. Ale trzeba. W głowie się kręci, serce boli. 
Jin, czyli kobieta - za mało tego we mnie. Chyba bardziej mam męska rolę, walczę jak lew a nie lwica, choć nie chcę wierzyć, że ma to sens.

Może powinnam zrobić badania tarczycy?
Król Mieczy - Tarczyce widzę perfekcją, myślę że nie ma z tym nic wspólnego. Jest piękna, niezwykle symetryczna, pracuje tak jak trzeba i kontroluję to co trzeba. Możesz zrobić badania, ale uważam ze to nie jest to.
Ufff, co za ulga Uśmiech

A może to stres?
XXI Świat - To może być to, klepsydra się przesypała, więc możesz odczuwać bark energii. Trochę widać że masz wszystkiego dość, ale jak odpoczniesz możesz zacząć od nowa z pełnym "bakiem".
Tak, mam dość. Mam poczucie bezsensu, Świat nie pomaga, wręcz nakłada na mnie dziwne ograniczenia, blokuje gdy chcę walczyć o coś co wydaje mi się naturalne: prywatność, spokój w domu. Dom jest azylem, teraz nie mogę głośno w nim mówić bo ktoś dosłownie mnie nagrywa...
Świat też sprzyja, bo fajny lekarz pomógł mojej córeczce. Wiele mu zawdzięczam, choć uśmiechał się zbyt bardzo Oczko Rotfl 

Karta twojego ciała to 6 Monet.
Ja nie widzę nic niepokojącego, wystarczy suplementacja. Zresztą te braki też nie są jeszcze duże. Pokazuje się jedna czwarta Jin do uzupełnienia.
Najlepiej wsłuchaj się w swoje ciało, powinno wskazać czego potrzebuje jak będziesz iść alejkami w sklepie.
Badania krwi jak najbardziej, możesz zrobić, ale na zapas nie ma co się martwić.
Dużo zdrowia.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Pięknie dziękuję Hazar. 
Mam zaufanie ogromne do Twoich wróżb, wyczuwasz tę energię w niesamowity sposób i przyznam, że bałam się co napiszesz. Te wieści są jednak dobre, muszę zawalczyć. 
Pozdrawiam ciepło  Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#6

świetnie Oczko
Tylko twój wpis do pierwszego pytania to nadinterpretacja.
Nie chodzi o aspekt dobra i zła, ale równowagę suchego i mokrego. Odpowiedz dotyczy wyłącznie funkcjonowania twojego ciała na poziomie biologicznym.
Czyli mówiąc obrazowo.

Chociaż lejesz dobre paliwo do baku, to zapominasz o oleju. Jak tak dalej będziesz dbać o swój "samochód" to go zatrzesz i wtedy zaczną się problemy.
Zadbaj przed wszystkim o swoje ciało, jeśli ci nawala to znaczy że źle go użytkujesz.

Wszystkiego dobrego Selena
stalkerem się nie przejmuj, Większość jakiegoś ma.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Hazar
Zgadza się wszystko. Wspaniale widzisz, więc ukłony dla Ciebie Uśmiech
Tak, jest już lepiej bo zaczęłam "lać paliwo i olej" Rotfl. To niesamowite, ale proste sposoby działają. Może i też dlatego, że zaczęłam już prawie prawie drugą połowę 8. roku osobistego, a więc ta pierwsza - jak pisał kiedyś Nastek - trudniejsza, co też widzę - odchodzi i dobrze Uśmiech
Stres działa niszcząco, napędza mnie, odrywa od tego co ważne, trochę jak ten chomik się nakręcam na kołowrotku. 
Dziękuję Ci Hazar raz jeszcze Uśmiech
Odpowiedz
#8

Dbaj o siebie Oczko troska to najlepsze co możesz sobie dać. Kwiatek
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości