Praca
#1

Seleno dodatkowo miałabym do Ciebie prośbę. Chciałabym prosić o wróżbę na temat pracy. Czy uda mi się w najbliższym czasie znaleźć nową pracę?
Do końca września mam umowę jeszcze w starej pracy ale musiałam zrezygnować ponieważ sytuacja z szefową doprowadziła mnie już do skraju załamania. Byłam wykorzystywana i pracowałam ponad moje siły, a dodatkowo nie za wszystko otrzymywałam wynagrodzenie... Ostatnimi czasy nawet musiałam zwracać różnice jaką moja pracodawczyni musiała zapłacić przy umowie i odliczała mi od pensji... Powoli już nie wytrzymywałam psychicznie i po prostu musiałam odejść, bo już doszłam do tego etapu gdzie zaczynałam z tyłu głowy mieć myśli, a gdyby coś mi się stało może nie będę musiała... Przy tym doszłam do wniosku, że moje zdrowie psychiczne jest ważniejsze Do tego w chwili gdy powiedziałam, że odchodzę pierwszy raz od dawna poczułam ulgę i się uśmiechnęłam szczerze, dawno tak dobrego uczucia nie miałam.
Ale teraz znowu prześladuje mnie myśl czy uda mi się z pracą. 
Dlatego bardzo proszę o wróżbę i dziękuję z góry
dane prześlę w wiadomości Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj
Co do Twojego pytania:
Czy uda Ci się znaleźć pracę teraz (Okres 3 miesięcy)?

Trudności w pracy teraz będą i one też będą związane z rodziną. Mam karty:
VI KOCHANKOWIE, 2 kielichy, I MAG, dokładane: Król Mieczy, Królowa Buław, 4 miecze p.o.

Jest coś na horyzoncie, a zatem będzie propozycja - nawet dwie. Jakaś praca w zespole, dobrze płatna, może związana z działalnością artystyczną, lub też w takim miejscu jakimś związanym z działalnością artystyczną, sztuką, domem kultury, book itp. Więc oferta będzie co najmniej jedna, możliwe, że w jednym z tych nowych miejsc pracy mogłabyś pracować z partnerem jakimś - mężczyzną. 

Wogóle dużo ludzi się pokazuje wokół Ciebie. Ten Król Mieczy - racjonalny, ale można mu zaufać, poukładany szef. Jest kobieta - może kierowniczka jakaś, napewno z wyższego szczebla, twarda babka, ale docenia profesjonalizm, więc pokaż się na tej rozmowie z dobrej strony, jako dobry pracownik, schowaj emocje, żal do kieszeni, bądź w każdym calu profesjonalna. Bo nie warto zmarnować okazji. A masz do tego skłonność. Ta 6 mieczy odwrócona mówi, że coś się pochłonie - masz jakieś rodzinne problemy? Ty wogóle rodzinna jesteś, taka 6-kowa, masz teraz wibracą karmicznej 19 - ktoś w czymś Cię ograniczać będzie, w sensie zaprzątać Ci głowę, strasznie dużo emocji. Uważaj, bo zwyczajnie dasz się wciągnąć w to i psychicznie odpadniesz w przebiegach w tych rozmowach. A szkoda, bo widac co najmniej 2 fajne oferty. 

Również pamiętaj by zamknąć etap z tą pracą, a problemów zawodowych nie przynoś do domu. To jest tak, że nawet bliscy potrafią słowem zranić, dociąć, że coś nie wyszło. Uważaj komu opowiadasz o problemach w tej pracy, nie każdy powinien wiedzieć. Zamknij ten etap, oczyść umysł, idź do przodu. Jakby odwróć tę 6 mieczy - wypłyń na nowe wody, stare zostaw w tyle.

Teraz nie masz czasu na wykazywanie się indywidualizmem, bo Twoje pomysły mogą odpadać, nie podobać się - przełknij to, podporządkuj się, pracuj, rób co trzeba, dobry czas przyjdzie sam i uznanie też jako efekt pracy. Co prawda rok osobisty nie jest zły, ale wiedz, że ogranicza Cię ta 19 - stopuje trochę, każe słuchać innych, znać miejsce w hierarchii w pracy, nie plotkować, nie narzekać na szefa nawet gdy Cię wkurzy, bo nuż się dowie. Nie zrażaj się, idź do przodu, rób swoje, ale pamiętaj: mowa to srebro, milczenie złoto. 

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#3

Są trudności i w pracy i z rodziną... Niestety mamy problemy rodzinne wśród najbliższych moich ale i wśród trochę dalszej rodziny i odbija się to na spokoju ducha i nawet sytuacji finansowej... A co do pracy są ale liczę każdy dzień i muszę wytrwać do końca miesiąca...

Jest propozycja? A może i więcej? Nawet nie wiesz jak dużą nadzieją mnie to natchnęło! Dziękuję! Dało mi to wielką ulgę, bo powoli traciłam nadzieję. Do tego dobrze płatna i w czymś gdzie można działać wiele? Brzmi to wspaniale! Pracować w jakimś miejscu z partnerem? Kto wie co to przyniesie Uśmiech

Dużo ludzi? Jest to ogromne zaskoczenie, ponieważ ostatnimi czasy jest z krucho z ludźmi dookoła mnie, nawet bardzo... Będę bardzo uważać i skupię się na sobie, na przygotowaniach do rozmowy i zrobieniu dobrego wrażenia. Stanowczo muszę, bo bardzo mocno mi zależy na ruszeniu do przodu i znalezieniu nowej pracy z lepszym wynagrodzeniem. Nawet jeżeli będzie źle, trzeba się wykazać a nie użalać, skupię się na tym, dziękuję! Uśmiech

Z tym marnowaniem okazji zgodzę się, mam tendencję do tego. Idealnie trafiłaś z problemami, choroba taty wyszła w sumie w ostatnich dniach i siedzi to w głowie. Każdy temat rozmów w domu, to jak nie choroba, to moja praca, także czuję presję ogromną. Ale dzięki temu co wyczytałaś stanowczo skupię się chociaż raz na sobie.

Marzę o tym aby zamknąć ten etap, został mi tydzień, a już czuję, że szlag mnie trafia, ale za cierpliwość człowiek jest nagradzany. Jedyne co jeszcze to jeszcze muszę odzyskać wynagrodzenie za pracę i będzie zamknięte wszystko. Tutaj idealnie podsumowałaś z tym ramieniem przez bliskich. Czuję ciężar oczekiwań, że praca będzie inna i z lepszym wynagrodzeniem... Albo, że nie znajdę i ci będzie... Zrobię wszystko aby wpłynąć na nowe wody z czystą kartą.

Czyli pora słuchać i wypełniać swoje obowiązki. A uda się wszystko Uśmiech Muszę przełknąć łzy i dążyć do celu, a przyniesie to dobre efekty i zostanie docenione  Dziękuję Ci pięknie! ❤️ I wrócę z weryfikacją Uśmiech
Odpowiedz
#4

Dobry wieczór Seleno Uśmiech
Wracam z weryfikacją wróżby. Tak jak pisałaś na horyzoncie coś było pod okiem kobiety wymagającej ale niestety praca tylko tymczasowa to była na miesiąc i ponownie niestety zostałam bez pracy... Smutny 
A że czasy ciężkie to zależy mi na znalezieniu bardzo mocno.

Dlatego przychodzę do Ciebie z prośbą o wróżbę, czy uda mi się znaleźć pracę w najbliższym czasie?
Serdecznie ściskam Uśmiech
Dane prześlę w wiadomości prywatnej Uśmiech
Odpowiedz
#5

Kochana Seleno ?
Witam Cię serdecznie i ponownie wstawiam tamtą prośbę o wróżbę, trochę uaktualniłam treść na dzień dzisiejszy i wyrazie czego dołączam też odnośnik do tematu gdzie uciekła 
Wracam z weryfikacją wróżby. Tak jak pisałaś na horyzoncie coś było pod okiem kobiety wymagającej ale niestety praca tylko tymczasowa to była na miesiąc i ponownie niestety zostałam bez pracy... [Obrazek: smutny.gif] 
A że czasy ciężkie, oszczędności moje topnieją, niestety koszta wysokie wszystkiego teraz  to zależy mi na znalezieniu bardzo mocno.
Dlatego przychodzę do Ciebie z prośbą o wróżbę, czy uda mi się znaleźć pracę w najbliższym czasie?
Serdecznie ściskam  i dane prywatnie wyśle jeszcze raz ?
Link do tematu : http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14616
Odpowiedz
#6

Witaj Uśmiech
Wykonam wróżbę po południu. Przepraszam za opóźnienia. Zmieniło się coś na forum, nie mogłam się zalogować, teraz też trudno mi się odnaleźć... Chyba szata graficzna jest inna, ale nie wiem dlaczego mam problemy z logowaniem...
Odpowiedz
#7

Witaj

Niestety, coś nie mogę się zalogować, nie wiem... Wyrzuca mnie. 
Ale póki co jestem Uśmiech

Moja droga zapytałam kiedy znajdziesz pracę?
Mam kartę 6 pucharów to jest czas 6 tygodni więc nie jest tak źle Uśmiech
Jesteś 6-ką numerologiczną, a zatem masz 6+7 = 13/4 rok osobisty i trudny czas, bo trzeba się postarać o tę pracę. Natomiast poprzedni rok był lepszy, nieco szczęścia było. Ogółem rok 4 nie jest zły, to dobry czas, ale Ty masz wibrację 1/10/19 w 1 PZ w swoim portrecie, od ok. 2024 roku i tu w pracy będzie trudno, będzie pod kimś, zmuszona dostosować się do reguł, w roli uległej - może przyjać to, co daje los, okazja, bo koszty życia, bo trudny czas... Więc może nie być kolorowo, ale nastawienie tu decyduje: jeśli uznasz, że lepsza taka niż inna, bo zawsze gorzej mogło być, w końcu nie najlepszy czas, to dasz radę Uśmiech

Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości