Interes
#1

Witam, 
Miałbym prośbę o położenie kart na to czy wejść w spółkę, w jego interes z Adrianem?
Z góry dziękuję za zainteresowanie.
Odpowiedz
#2

Czy powinieneś wejść w spółkę z Adrianem?

VI Kochankowie, XVIII Księżyc, 9 pucharów w poz. odwróconej

Moja interpretacja jest taka: 
Nic dziwnego, że się wahasz, bo to byłby ważny wybór. I obciążony ryzykiem zostawienia lub poświęcenia czegoś innego. Intuicja prawdopodobnie podpowiada Ci, że to może nie być dobra decyzja. Czuję, że odczuwasz w związku z tą sytuacją niepokój. 9 kielichów wypadła mi jak z procy i odwróciła się, jednoznacznie pokazując, że pieniędzy i zadowolenia z tego nie będzie. Mógłbyś mieć też nieprzyjemne wrażenie, że trzeba będzie "wydawać na kogoś", i w jakimś sensie jesteś wykorzystywany. Tak się to pokazało w mojej wróżbie. 
Przykro mi, ale nie pokazały się żadne karty wskazujące na to, że dobrze na tym wyjdziesz, zwłaszcza finansowo.

Pamiętaj jednak, że to Twoja decyzja, a tarot pokazuje energie z którymi można, ale nie trzeba pracować.

Pozdrawiam serdecznie, niech Ci się wiedzie niezależnie od tego, co postanowisz.   Uśmiech
Odpowiedz
#3

Dziękuję za szybką odpowiedź i poświęcony czas. Wszystko się zgadza więc raczej nie będe ryzykował. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości