Prośba o wróżbę duchową
#1

Dobry wieczór, jeszcze raz umieszczam swoją prośbę o wróżbę w sprawie duchowej.

1) Jest w moim życiu kobieta, która bardzo mi pomogła, ale na odległość. Dużo dzięki niej zmieniłam, wzbogaciłam się duchowo o nową pasję. Ona mieszka w innym kraju. Jest sporo starsza, w wieku mojej mamy. Nie miałam jeszcze okazji spotkać się z nią twarzą w twarz, ale ostatnio pojawił się cień szansy. Niestety, tak jak piszę, to tylko cień, jeszcze nie mam pewności, jeszcze może się okazać, że czeka mnie na tej drodze sporo przeszkód z mojej strony. Krystyna prosiła o więcej szczegółów, ale nie wiem co jeszcze mogę dodać tak, żeby nie powiedzieć za dużo. Z jednej strony niby znam drogę do tego spotkania, ale nie do końca... I chyba też sporo będzie zależało od tej kobiety. Proszę zatem o następującą sugestię: jak będzie wyglądała droga do tego spotkania, w jaki sposób do niego dojdzie jeśli dojdzie?
Odpowiedz
#2

Perła, prześlij mi dane na Pw , zrobię ci te prognozy Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Witaj Perła


pytanie: jak będzie wyglądała droga do tego spotkania?

6 Monet - Po przez wsparcie, to ono jest drogą do spotkania. Droga nie jest już na tą chwilę długa, "jedna moneta" dzieli was od spotkania. Która i tak już prawie wpada na szalę. więc jesteś już prawie na mecie.
Wystarczy jedno słowo, jedno pytanie, jedna opowiedz.



w jaki sposób do niego dojdzie jeśli dojdzie?

As kielichów - Dojdzie. Przez wylew uczuć, wypłyną na światło dzienne i nic ich nie powstrzyma. Uczucia zaniosą cię nawet na skrzydłach jeśli będzie trzeba.
Zresztą one wspierają się na materii, są ugruntowane, są konsekwencją i skutkiem wcześniejszych działań które miały miejsce.


Pięknie kochasz tą kobietę Oczko  nie bój się, to co czujesz jest piękne.
Cudownego spotkania


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

Ojej, to jest więcej niż optymistyczne... jak ja ci dziękuję! Kiedy tylko coś więcej z tego wyniknie, wrócę z weryfikacją! Dziękuję z całego serca!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości