Prośba o wróżbę zawodową
#1

Dobry wieczór, mam prośbę o drugą wróżbę, tym razem zawodową. 
Porwałam się w zupełnie szalony sposób na realizację pewnego projektu zawodowego. To, że sposób jest "szalony", oznacza, że zrobiłam coś -nazwijmy to- wielkiego, ale całkowicie z pasji. Nie robiłam tego na zlecenie, tylko najpierw zrealizowałam swoją wizję, a teraz potrzebuję wsparcia, najlepiej z różnych stron, by przebić się do jednej konkretnej instytucji, która w zasadzie jest moim celem, bo to ta jedna instytucja może zrealizować mój pomysł. A wszelkie inne, które mogą się zjawić po drodze, są dodatkowe i mogą pomóc w kontakcie z tą główną. Już działam w tej sprawie, pisałam zarówno sama z siebie do tej najważniejszej instytucji, jak i do tych "pośredniczących" by mnie wsparły. Na razie brak odzewu, ale to kwestia dosłownie 3-4 dni, więc jeszcze nie mogę jednoznacznie tego przekreślić. 
Moje pytanie brzmi: czy i jakie szanse realizacji ma mój pomysł, jak to może wyglądać?
Odpowiedz
#2

Witaj Perła
Pytanie: czy i jakie szanse realizacji ma mój pomysł?
3 monety - Dosyć spore, na ten moment szczegóły masz jeszcze nie dopracowane.
Do jednej z trzech kwestii, które są podwalinami pomysłu można się doczepić. Została ci już tyko "koronkowa robota", ale jak ją wykonasz, masz szanse na pełną realizacje.

jak to może wyglądać?
4 monety - Solidnie, ale nie chcesz mi tego do końca pokazać.
A z tego widzę, to dosyć dobrze cię ten pomysł ustawi.
Nie zatrać się tylko w tym sukcesie, bo zgubi cie strach o materie i nici z cieszenia się z życia.

Czyli jeszcze trochę pracy trzeba włożyć, ale już widać efekty.
Do dzieła.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

O matko, czyli jednak coś z tego może być! Nie mogę tu pisać więcej publicznie o co chodzi, ale w każdym razie bardzo dziękuję! Tu też wrócę z weryfikacją, jeśli coś się wydarzy!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości