Dobry wieczór
#1

witam , jest już dość późno stąd dobry wieczór
mam na imię Kamila , jestem spod znaku Byka z ascendentem w strzelcu
doprowadziła mnie tu intuicja ...i właściwie przypadek , szukam odpowiedzi
pierwszy raz jestem na takim forum , byc może są teraz czasy w których coraz mniej się korzysta z różnych for , więcej z innych mediów .. natomiast liczę na to , że zostanę tutaj ciepło przyjęta. bardzo dziękuję za skierowanie mnie na ten wątek ! życzę wszystkim spokojnej nocy , pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Witaj na naszym forum, Khreis  Kwiatek
Odpowiedz
#3

Droga Krystyno, w odwołaniu do wiadomości ,nie zgodzisz się ze aktywność na forum na siłę jest bez sensu ?
Nie ukrywam , trafiłam tutaj z prośbą o pomoc , to mój główny cel wizyty. Jestem tu też , bo mam nikłą wiedzę na temat kart, ezoteryki , muszę ją dopiero zgłębić i do tego bardzo dobrze można wykorzystać forum , ale w ciszy, czytając je.
Wolę zacząc udzielać się , gdy poczuję taką potrzebę , na razie chcę tutaj spędzać czas w inny sposób.
Moja prośba o interpretację snu była niezobowiązująca, oczywiście jestem bardzo wdzięczna Selenie , że zgodziła się sprawdzić tą relację , jednak chciałabym odwdzięczyć się jej w inny sposób niż koniecznie aktywnością na forum... , miłym słowem , dobrą myślą ... Oczko
Wygląda na to że opcja prywatnych wiadomości została mi zablokowana ...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Zachęcałam Cię do aktywności na Forum w tematach którymi być może się interesujesz, czy chcesz poznać, pytając, dyskutując...
Warunkiem dostępności do niektórych działów, czy np. pisania na pw jest określona ilość postów na koncie...
tak to jest określone w naszym Regulaminie Forum...
Do niczego Cię nie zmuszam.
Najwyżej nie będziesz mieć dostępu do niektórych działów na Forum...bo to działa automatycznie, zgodnie z Regulaminem...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Cześć  Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witamy na Forum, rozgość się...  Kwiatek

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości