Wróżba 2022
#1

Witaj LeCaro, chciałabym zapytać o jedną relację, która w ostatnim bardzo krótkim czasie kosztowała mnie sporo energii. Dane prześlę na PW wraz z nakreśleniem sytuacji Uśmiech natomiast chciałabym zapytać o następujące kwestie dotyczące tego Pana:

1. Czy dobrze zrobiłam zrywając z nim współpracę w projektach obecnych i przyszłych? Jak wyglądałaby z nim praca, gdybym tego nie zrobiła, czy widać w przyszłości byśmy nad czymś razem pracowali?
2. Jak obecnie postrzega mnie i jakie są jego uczucia? Dlaczego jego zachowanie w stosunku do mnie jest tak bardzo zmienne?
3. Jak będzie wyglądała dalej nasza znajomość? Może warto utrzymać ją na przyjacielskiej stopie lub całkowicie zerwać?
Odpowiedz
#2

Lysandra, kładę karty dla Ciebie. 
Zadałaś dużo tych pytań... Oczko Ja zrobiłam 2 rozkłady:
Jaki jest stosunek tego mężczyzny do Ciebie, jak Cię postrzega, jakie są jego uczucia?
Karty pokazały w rozkładzie dotyczącym tego Pana, że On nie miał i nie ma wobec Ciebie uczuć o charakterze romantycznym. Tak więc niezależnie od tego jak to wyglądało na zewnątrz, nie myślał On o zacieśnianiu tej znajomości w takim kierunku. Mam tu na pozycji przeszłości kartę 7 mieczy - to nie jest karta bliższych relacji (a więc ten Pan nie miał takich zamiarów) lecz przeciwnie - to karta samodzielności, niezależności, dbania o własne interesy (niekiedy nawet nieuczciwego postępowania w dążeniu do osiągnięciu celu). 
Karty mówią, że Pan postrzega Cię wyłącznie w aspekcie pracy, biznesu (Paź denarów, Rycerz denarów). Wydaje się, że byłaś dla niego kimś ważnym w tym względzie, nawet mógł Cię uważać za swego rodzaju wzór, autorytet.
Ale później widać jego rozczarowanie Tobą, poczucie krzywdy - być może niesłusznie, być może nie ma ku temu podstaw, tego nie wiem - ale On to tak czuje. Uważa że został przez Ciebie nieuczciwie potraktowany, ma jakiś żal, a nawet może być obrażony. Wydaje się też być rozczarowany pod względem finansowym.

Drugi rozkład:
Jak będzie wyglądała dalej Wasza znajomość, czy będziecie w przyszłości razem nad czymś pracować?
Co ciekawe - tu wyszły bardzo ładne karty... zupełnie tak, jakby tarot czekał na pytanie o pracę. Uśmiech Mag otwierający rozkład i Gwiazda na zamknięciu mówią, że tak, będziecie wspólnie nad czymś pracować - Mag i pojawiająca się karta Asa denarów wskazują że będzie to coś nowego, jakiś nowy projekt. Jeśli chodzi o czas - dopiero druga połowa przyszłego roku, najprawdopodobniej okolice grudnia. 
Współpraca będzie się układać bardzo harmonijnie i może być nawet długofalowa (2 buławy, Umiar, Gwiazda).
Jako rada jest 3 denarów, karta pracy i współpracy - czyli po pierwsze karty mówią że warto będzie wejść w tę współpracę, że będzie ona dobra, ale przy tym sugeruje żeby wzajemne relacje ograniczyć wyłącznie do stosunków zawodowych. 

A więc na Twoje pytanie: "Może warto utrzymać ją na przyjacielskiej stopie lub całkowicie zerwać?" karty odpowiadają: 
Nie, lepiej nie zrywać tej znajomości, warto sobie poukładać wzajemne stosunki i zachować je na przyjacielskiej stopie (Umiar, 3 denary, Rycerz denarów, 2 buławy) - co też się kiedyś opłaci na gruncie zawodowym. Karty pokazują bowiem że ten mężczyzna umie zarabiać pieniądze, wie jak to robić i umie dobrze pracować. Natomiast z całą pewnością warto wyznaczyć pewne granice i nie próbować przenosić tej znajomości na grunt prywatny, nawet jeżeli Pan Ci się podoba - to nie ma perspektyw, a karty wskazują że i On by tego nie chciał.
Pozdrawiam serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za Twoją wróżbę i dwa rozkłady Buźki
Co do opisu sytuacji to myślę, że masz stuprocentową rację. Nie ma lepszej karty niż 7 mieczy opisująca tego pana. Zawsze załatwia wszystko za czyimiś plecami, byleby tylko czerpać korzyści.
Co do przyszłości jestem mocno zaskoczona, bo raczej nie chciałabym z nim już nigdy więcej przy niczym pracować. Pan jest bardzo leniwą osobą, która lubi wysługiwać się innymi. Może w jakiejś większej grupie byłaby ta współpraca do przełknięcia. Obecnie mamy neutralny kontakt, bo staram się nigdy z nikim nie być długotrwale w konflikcie. Gdzieś tam boli, że mimo przyjęcia go pod swoje skrzydła do projektu, ostatecznie i mnie potraktował tak samo jak innych i również podejmował decyzje za plecami. Jedyna rzecz, której do końca nie mogę przyznać 100% racji to fakt, że pan umie zarabiać pieniądze. Obecnie Pan woli żyć na utrzymaniu bogatych rodziców i ewentualnie sobie dorabiać, jednak ma on bardzo słomiany zapał i nawet mając możliwości woli nie podejmować pracy. Dam znać pod koniec przyszłego roku czy pojawiła się jakaś korzystna współpraca. Może się pozytywnie zaskoczę Kwiatek
Odpowiedz
#4

Lysandra, to że On obecnie idzie na łatwiznę, to nie znaczy że nie ma zmysłu w sprawach finansowych i nie wie gdzie drzemią potencjalne zyski - co może się okazać w przyszłości. Oczko
Dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Mała weryfikacja: ostatecznie odzyskaliśmy kontakt z Panem, jest uprzejmy i poprawny. Nie ma tutaj rzeczywiście fajerwerków i uniesień, ale też o nie mi nie chodzi. Odezwę się w okolicach grudnia kolejnego roku, by zweryfikować wróżbę na współpracę. Pozdrawiam cieplutko!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości