Dzień dobry☀ lub dobry wieczór
#1

Hej,
 Od kilku lat uczę się Tarota. To niesamowite jaką siłę ma pole energii. Mam nadzieję, że tutaj wiele się nauczę a i może uda mi się w czymś komuś pomóc ?
Odpowiedz
#2

Wiec pokaż nam swoje zainteresowanie tarotem, 
Zachęcam do aktywności w tematach tarotowych, Tarot w teorii, Tw praktyce, Gry i zabawy z Tarotem, Warsztaty...i sporo tematów innych..
również nie związanych z Tarotem....pisz, dyskutuj, zakładaj nowe wątki z ciekawymi tematami
A wiec taka kolejność...Twoja aktywność na Forum, a potem proszenie o pomoc np. w interpretacji w Twoim wątku...
Rozumiem, ze jesteś osobą pełnoletnią??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Tak, jestem osobą pełnoletnią. Sporo czytam na różnych forach dotyczących tarota żeby zaczerpnąć wiedzy... Co do interpretacji cudzych rozkładów to nie bardzo czuję się na siłach. Sama mam problemy z interpretacją swoich. Raczej nieśmiała jestem i trudno mi podejmować swobodną dyskusję lub w niej uczestniczyć gdy czuję, że nie mam nic mądrego lub ciekawego do wniesienia w temat...
Odpowiedz
#4

Cześć, powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#5

Hejka Pavlin  Hejka . Rozgość się proszę Uśmiech .
Czytałam Twoje interpretacje w wątku poświęconym pomocy we samodzielnej interpretacji rozkładu - masz do tego talent, tak mi się wydaje, jeśli talent to właściwie określenie by mówić o tarocie. Hmmm, chyba lepiej pasuje tu słowo wyczucie albo dar.
W każdym razie: witaj Uśmiech .
Odpowiedz
#6

Witamy na Forum, rozgość się...  Kwiatek

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości