Recall Healing i Totalna Biologia
#1

Hej, Czy jest tutaj ktoś kto interesuje się tematem Totalnej Biologii i Recall Healing?
Odpowiedz
#2

A Ty się interesujesz? w jakim sensie, praktykujesz??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Interesuję się od jakiegoś czasu i właśnie zaczęłam terapię w tym nurcie...
Odpowiedz
#4

Ja się interesuję, byłam na kilku sesjach też i poleciłam swoim przyjaciołom. To ciekawe zagadnienie i zmienia perspektywę w kwestii swojego zdrowia Uśmiech Za każdym razem gdy mam jakąś dolegliwość sprawdzam w pierwszej kolejności, co może to oznaczać wg totalnej biologii
Odpowiedz
#5

@realthing, robiłaś wcześniej inne terapię? Masz porównanie z RH?
Odpowiedz
#6

Ja miałam trochę inny problem i terapia z totalną biologią zapoczątkowała pewien proces. Zdrowotnie jestem w świetnej formie, dlatego nie miałam potrzeby kontynuacji, czy dodatkowych poszukiwań w tym temacie. Natomiast dwie moje koleżanki miały grubsze problemy. Jedna nie potrafiła przez lata zajść w ciążę, a po konsultacjach, uświadomieniu sobie czegoś, odpuszczaniu, akceptacji, pracy nad sobą… niespodziewanie w nią zaszła. Druga z kolei ma ogromny problem ze stawami i odkryła bardzo trudną historię mamy, gdy była z nią w ciąży. Po latach chodzenia do lekarzy,  wreszcie udało jej się usłyszeć diagnozę i znaleźć sposób leczenia. 
To jest bardzo ciekawy temat i poszerza perspektywę w kwestii tego, co nam dolega. Czasami nieświadomie sami wpędzamy się w choroby. A jak jest u Ciebie? Jakie masz doświadczenia?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości