Wróżba 2022/2023
#1

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie mojego życia uczuciowego. Moje serce i głowa miota się między dwoma mężczyznami. Czy mogę prosić o wróżbę kogo albo która droga będzie dla mnie właściwa? Dane wysyłam na priv. Bardzo dziękuje za poświęcony czas. Życzę wesołych świat Kwiatek
Odpowiedz
#2

Witaj Iskiereczka 86
Pytanie: Moje serce i głowa miota się między dwoma mężczyznami. Czy mogę prosić o wróżbę kogo albo która droga będzie dla mnie właściwa?

Pan B - Rycerz Kielichów, 6 Monet - Dużo uczuciowości u tego Człowieka się pokazało. Może być mecząca, ale jeśli są takie potrzeby to on je zaspokoi. Jeśli kocha to wspiera też materialnie. Lubi obdarowywać, wszystkim co ma, ale jeśli się bierze trzeba pamiętać, że też trzeba coś z siebie dać.

Pan T - I Mag, 9 buław - Tutaj będzie wystrzałowo. Prawdziwy król życia z charyzmą i rozmachem pokaże jak żyć pełna piersią. Ma środki i zdolności by stworzyć coś extra. Chociaż mogą to być tylko iluzje, jakieś piguły się pokazują i fiolki z podejrzanymi płynami. Na plus pokazuje się piękne ciało, ale widzę też że coś ukrywa, Ty zaś nie widzisz nic więcej niż ciało.

Tak to wygląda, tak naprawdę to zależy czego od nich chcesz, czy miłości, czy dobrej zabawy, udanego seksu czy prezentów.
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czego chcesz na teraz i wybrać.
Czy poczuć się jak bezpiecznie, czy jak gorąca kobieta wamp.
Wybierz tak by być szczęśliwą Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuje, za wróżbę. Wybrałam życie bez fajerwerków. A T. układa sobie nowe życie, mieszając jeszcze w moim.  Z czasem okaże się czy ten wybór dał mi szczęście
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości