Warsztat 276 Praca o uzależnieniach
#1

Piszę pracę licencjacką o uzależnieniach i warsztat dotyczy pomocy w napisaniu mi tej pracy .  Poprosiłam o pomoc jedną osobę.

1) Pytania to Kim jest osoba od której otrzymałam pomoc ?
2 ) Czy materiały mi udostępniła czy zrezygnowała z tego ? 
3) Jaki wynik naszej współpracy ?

Odpowiedz napiszę po tygodniu Uśmiech
Odpowiedz
#2

Warsztat zakładamy  na sprawę która jest Ci znana, zweryfikowana...
a inni sowimi odpowiedziami z kart, to potwierdzają/zgadują...
Z Twoich pytań wynika, ze  odpowiedzi na pytania sama poznasz dopiero za jakiś czas...
Czy dobrze myślę??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Nie nie sprawa już jest zwertyfikowana , ja to mam w rękach te materiały i osoba też jest . Wszystko już po sprawie.  Dziękuję za uwagę Uśmiech
Poprawię pytania na kim jest ta osoba od której otrzymałam pomoc ?
Odpowiedz
#4

1) Pytania to Kim jest osoba od której otrzymałam pomoc ?
10 monet, Król Mieczy 
To ktoś z rodziny. Jakiś mężczyzna, dość inteligentny. Możliwe, że spod znaku wagi. Raczej starszy od Cb, może być dość chłodny w obyciu. 
2 ) Czy materiały mi udostępniła czy zrezygnowała z tego ?
7 buław,  II Arcykapłanka 
Długo ze sobą walczyła, jednak ostatecznie postanowiła zachować materiały dla siebie. 
3) Jaki wynik naszej współpracy ?
3 monet, XVIII Księżyc + 5 mieczy
Na początku zaczęliście współpracować, jakieś pierwsze wspólne kroki razem. Jednak ostatecznie współpraca nie wyszła. Może być tak, że w sumie sama dokładnie nie wiesz dlaczego tamta osoba nie chciała współpracować. Księżyc to taka tajemnicza karta, możesz nie rozumieć intencji tego mężczyzny.
Odpowiedz
#5

Jutro też wezmę udział Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dobrze dobrze : )


(03-08-2023, 21:06)anussshka napisał(a):  Jutro też wezmę udział Uśmiech
Odpowiedz
#7

(03-08-2023, 06:00)nastek96 napisał(a):  1) Pytania to Kim jest osoba od której otrzymałam pomoc ?
10 monet, Król Mieczy 
To ktoś z rodziny. Jakiś mężczyzna, dość inteligentny. Możliwe, że spod znaku wagi. Raczej starszy od Cb, może być dość chłodny w obyciu. 
2 ) Czy materiały mi udostępniła czy zrezygnowała z tego ?
7 buław,  II Arcykapłanka 
Długo ze sobą walczyła, jednak ostatecznie postanowiła zachować materiały dla siebie. 
3) Jaki wynik naszej współpracy ?
3 monet, XVIII Księżyc + 5 mieczy
Na początku zaczęliście współpracować, jakieś pierwsze wspólne kroki razem. Jednak ostatecznie współpraca nie wyszła. Może być tak, że w sumie sama dokładnie nie wiesz dlaczego tamta osoba nie chciała współpracować. Księżyc to taka tajemnicza karta, możesz nie rozumieć intencji tego mężczyzny.
Nastek dodam Ci punkt za trafną wróżbę Uśmiech  Sprawa dotyczy osoby ze znaku Bliżnięta - maj urodzony.  Młodszy kolega  ale zdecydowanie bardzo chłodny w obyciu - zgadza się .
2) Materiały udostęnil mi tylko spis nazwy z których mogę skorzystać ale pełnych materiałów nie przesłał - wiem że wpływ na to miała znajoma która po cichu nastawiła go do mnie aby mi nie pomagał . ( Kapłanka - niewidoczna i cicho działająca)
3) Na początku sam zaproponował że wszystko mi udostępni materiały , książki , notatki , statystyki nawet zdjęcia do pracy ale ostatecznie po paru zaptraniach moich zostałam tylko z skróconą ściągą jaką mi wysłał z 6 pozycjami lektur do których moge się odnieśc ....a to co miał mi udostępnić nie udostępnił Księżyc , nie wiem jaki był powód ostateczny ( wiem że koleżanka na to miała wpływ w jakimś stopniu ) Być może liczył na zapłatę ? ale jak pytałam to nie chciał , więc może po prostu nie chciał się dzielić tym co ma w całości bo uznal że za lekko chce zdobyć materiały ...Niewiem 

Dziękuję za wzięcie udziału .
Odpowiedz
#8

O nie!  Za bardzo mnie Woodstock wciągnął i się spóźniłam... Smutny
Odpowiedz
#9

Ciekawie się sprawdziło. Cieszę się, że coś zgadłem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości