Wróżba 2023
#1

Witaj Hazar,
chciałabym prosić Cię o wróżbę na ten rok. Chodzi mi o ogólną aurę, sprawy zawodowe, uczucia i samorozwój. Dane wyślę na priv. Z góry dziękuję Uśmiech.
Odpowiedz
#2

Witaj Neko
Pytanie: chciałabym prosić Cię o wróżbę na ten rok. Chodzi mi o ogólną aurę
4 monet - Ogólna aura będzie hermetyczna. Raczej nie widzę żadnej wymiany, a tylko kurczowe trzymanie się tego co jest. Żal będzie cokolwiek stracić z tego co już masz.
Zobaczymy jak to pokaże się w pozostałych sferach.

sprawy zawodowe
XI Sprawiedliwość - Poprawne, ale nie dają zadowolenia. Ciężko mi zobaczyć cokolwiek, bo nie chcesz pokazać twarzy, ale widzę jak zbierasz "kwity" i przygotowujesz "oręż". Jeśli dostaniesz wypowiedzenie, czy będziesz chciała odejść z dnia, będziesz dobrze przygotowana na takie ewentualności. Możesz mieć jakieś przeczucia, ale na razie jeszcze kurczowo się trzymasz tego co masz.

uczucia
Królowa kielichów - Tutaj sielanka, pięknie się ustawiłaś, zakochana, coś chodzi ci po głowie, ale nie wpływa to na ciebie w żaden sposób. Widzę twoją głowę jak w bańce, możesz mieć na głowie jakiś "szklany hełm", żeby coś nie doszło. (Dołożenie 6 monet) Hojność i Prezenty skutecznie tłumią wszystkie wątpliwości.

i samorozwój.
10 Kielichów - W tym roku go odpuścisz, zatrzymasz się przy Kimś i odłożysz wszystkie plany rozwojowe.
Będziesz tu i teraz. I chwila będzie miała dla Ciebie najwyższą wartość, tak jak to, że trwa.

Stagnacja, tak u ciebie powinno być tym roku, ale to będzie dobre.
Ciesz się uczuciem, bo w 2023 będzie grac pierwsze skrzypce. Na resztę przyjdzie czas.
powinno być stabilnie, przewidywalnie i miło.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości