8 kielichów
#27

8 Kielichów w moim "wydaniu" to karta ... 

Głęboka kontemplacja, niezadowolenie, rozczarowanie i rezygnacja 

Astrologia: Koziorożec, Ryby, Rak, a przypisane jej planety to Neptun i Jowisz, wyraża się w liczbach : 8; 48 i 3 Najczęściej pokazuje czas od połowy lutego do jego końca = 

Moim zdaniem jest to karta rytmu (muzyka też Uśmiech ). Intuicyjnie wskazuje nam, ze jest jeszcze coś innego do zrobienia, do zdobycia, znalezienia. Wyruszam w drogę, aby poszukiwać brakujące ogniwo ... czyli zwykle już wiem czego chcę lub nie chcę. Karta ta zachęca do szukania kolejnych opcji, alternatyw, trzeba być odważnym, aby wyruszyć w nieznane ... Rezygnację może pokazać w wyniku rozsądku, ale też często bywa tak, że rezygnujemy z powodu braku wiary we własne umiejętności, rezygnujemy bo nie jesteśmy dowartościowani. Dla nieśmiałych osób lub nie wierzących we własne możliwości pojawienie się tej karty, mówi o konieczności znalezienia głębszego sensu życia i wskazuje na potrzebę duchowego spełnienia. W tej karcie często ludzie dobrowolnie poddają się wszelkiej formie izolacji. Zmęczenie starymi sposobami i rozczarowanie, niezadowolenie z postępów do tej pory, wówczas każda wymówka jest dobra, każde usprawiedliwienie jest dobre ... 

W dopatrywaniu się pozytywu, w karcie negatywnej, mogę jedynie powiedzieć, że przepracowałam tą kartę osobiście i zerwałam z nałogiem ... JUŻ NIE PALĘ  Rotfl Uważam, że żadna inna "mieczowa" karta nie mogła mi tego pokazać. 

8 Kielichów reprezentuje siłę, władzę, rozbudowę, siłę dobra i zła wraz z odwagą. Karta ta odnosi się do liczby 48/ 12/3 i mówi o kreatywności.

Zwykle w rozkładach pokazuje to, że istnieje nacisk na pojawienie się pewnych zjawisk, zdarzeń, których nie możemy uniknąć. Tutaj jest możliwe pozostawienie za sobą przeszłości, a więc w niekorzystnym ułożeniu się kart, może mówić też o końcu nawet o końcu jakiegoś związku, który trwał ileś tam lat. 

8 Kielichów to też braki ... wszelkiego rodzaju braki, wady, które nie da się zastąpić lub udać że ich nie ma. Trzeba mieć odwagę, aby móc o tym głośno mówić. Odwagę, oraz trzeba też siebie samego znać bardzo dobrze, aby wiedzieć gdzie są pewne luki ... mamy świadomość tego, że czegoś nam brakuje w naszym życiu ... Nie każdego jest na to stać, aby głośno o tym mówić, często uciekamy się do innych wymówek ... Taka "stabilność materiału w chwili obecnej" ... już przestaje nam wystarczać ... już się napaliliśmy się, napiliśmy się, naćpaliśmy się, na seksiliśmy się ... i odchodzimy od tego ... 

8 Kielichów to też zatrzymanie wszelkich długoterminowych planów ... zablokowanie .... 

Ta karta często mówi mi tak: ... Zastanów się zanim wrócę ... jesteś tego pewna? 

Ocena swojego własnego stylu życia... w innym przypadku czeka  nas  "stare sposoby" już nie pracują dla ciebie i nadszedł czas, aby zrobić kilka rewolucyjnych zmian...  Tutaj jednak jest taka delikatna różnica ... jeśli nie czujesz wielkiej ulgi to do zmian w twoim życiu nie doszło ... Możesz robić coś innego, ale ciężar nadal masz ten sam ...  

Pojawienie się w rozkładzie dwóch 8 może oznaczać to, że może pojawić się nowy romans ... 

IX Pustelnik i 8 Kielichów ... pozwól sobie na uleczenie się z własnych problemów. Skup się na realizacji swojego własnego potencjału, możliwości i w żadnym razie wie wycofuj się!! jedynie poddaj się nurcie tej rzeki ... Twoja nieśmiałość będzie utrudniać postęp ...

Obok karty VII Rydwan, kiedy pojawi się karta  8 Kielichów jest ostrzeżenie, by nie angażować się w niepotrzebne plotki, nieprzyjemne sytuacje i zachowywać się w taki sposób, aby zachować poziom i klasę. 

Słowa kluczowe w negatywie lub w odwróconej pozycji :
Wielka radość, szczęście, sukces materialny, ucztowanie ... nic z tego ... Karta w tej pozycji powie nam o niepewności, niezdecydowaniu, niezadowolenie, tutaj jest kuszenie losu, brak bezpieczeństwa i wręcz kuszenie losu. Jesteśmy pokonani i trzeba ponownie ocenić swoją pozycję, a następnie wykonać alternatywne rozwiązania lub odpowiednio zmiany planów ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
8 kielichów - przez Tarofides - 21-11-2010, 22:08
RE: 8 kielichów - przez Dagmara.S - 01-05-2017, 21:03
RE: 8 kielichów - przez Elpis - 14-11-2017, 20:31
RE: 8 kielichów - przez Blue22 - 30-11-2017, 21:25
RE: 8 kielichów - przez LeCaro - 30-11-2017, 21:29
RE: 8 kielichów - przez intenso - 11-03-2018, 09:58
RE: 8 kielichów - przez Barbara - 16-03-2018, 23:04
RE: 8 kielichów - przez madrugada - 11-03-2018, 12:02
RE: 8 kielichów - przez LeCaro - 12-03-2018, 02:30
RE: 8 kielichów - przez Annemef - 16-03-2018, 16:09
RE: 8 kielichów - przez Barbara - 16-03-2018, 22:51
RE: 8 kielichów - przez Barbara - 17-03-2018, 10:22
RE: 8 kielichów - przez intenso - 17-03-2018, 17:06
RE: 8 kielichów - przez LeCaro - 17-03-2018, 17:15



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości