Witam Was
#1

Dzień dobry :) Witam Was :)
Nieprzypadkowo trafiłam dziś na TO Forum.
Tarot woła mnie od jakiegoś czasu... chętnie szukam i czytam, abym mogła lepiej zrozumieć Jego aspekty.
Bardzo się cieszę, że forum żyje i jest takie bogate. Jestem miło zaskoczona, że w czasach grup facebookowych i mediów społecznościowych nadal aktywne są takie miejsca. Skarbnica wiedzy i doświadczeń, przejrzysta i bogata. Jest mi bardzo miło tu być :)
Jestem samoukiem. Czuje jednak, że chciałabym przejść kawałek drogi pod czyimś kierunkiem. Czy polecicie kogoś do wspólnej drogi? Czy są warsztaty lub kursy godne polecenia? Osoby wyjątkowe, które pokazują magię tarota?
Wiem, że każdy widzi i czuje na swój sposób. Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem w nauce (własna czy pod okiem kogoś) i polećcie nauczyciela jeżeli takowy w Waszym poczuciu jest :) z góry dziękuję!
Pięknego dnia!
GAG
Odpowiedz
#2

Witaj na naszym Forum...
Masz całe Forum do dyspozycji, poza niektórymi działami, gdzie wymagana jest odpowiednio ilość postów...
Zapoznaj się z Forum, pisz, pytaj , dyskutuj w tematach tarotowych czy innych wg. swoich zainteresowań...
Bierz udział w Warsztatach czy ćwiczeniach z działu Gry i zabawy z Tarotem...
Nie prowadzimy szkoleń, nie zajmujemy się również polecaniem, reklamą innych osob znajacych tarota poza naszym Forum...
Na naszym Forum jest grono tarocistów, którzy chętnie  podyskutują, czy poradzą  w tematyce tarota...
miłego pobytu na naszym Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Witaj na forum GAG  Uśmiech .

To bardzo miłe, że tu jesteś  Uśmiech , zwłaszcza, że widać w Twoim powitalnym wpisie jak Cię to interesuje.
Życzę Ci  dalszego rozwoju Twoich zainteresowań, a tutaj możesz to zrobić w bardzo miłej atmosferze  Uśmiech .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości