Portret numerologiczny
#1

Witaj Selena.  Uśmiech
Bardzo zainteresowal mnie twoj ostatni post, prosilabym w wolnym czasie jesli jest mozliwosc o taka analize dla mnie. 
Ja Ewelina 18-10-96. 
Jesli beda potrzebne inne dane np. nazwiska to wolalabym na priv. Dziekuje. 
Kwiatek Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#2

(04-04-2022, 12:23)Blue Raspberry napisał(a):  Witaj Selena.  Uśmiech
Bardzo zainteresowal mnie twoj ostatni post,  prosilabym w wolnym czasie jesli jest mozliwosc o taka analize dla mnie. Ja Ewelina 18-10-96. Jesli beda potrzebne inne dane np. nazwiska to wolalabym na priv. Dziekuje. 
Witaj Blue Raspberry
Numerologiczna 8-ko Uśmiech Silna kobieto, skazana na sukces, magnetyczna, odważna, pewna siebie, nieco surowa dla obcych i dla bliskich, trochę zamknięta w swoim świecie mimo bycia liderem i taka "testująca" czy przyjaciel to przyjaciel, czy jednak odciąć się od niego. Ale pracowita, wytrwała, silna, solidna, dokładna - to ta lepsza strona twojego portretu, ponieważ jesteś bardzo, bardzo silna mimo przeciwności losu i masz zdolności przywódcze. Ale trudne są u Ciebie relacje i te związki, których w sumie nie widać, bo tak na stałe trudno Ci być z kimś, choć jako Waga jesteś stała w uczuciach i taka byłabyś w relacji. Nieco wymagająca, ale stała, stabilna, dbająca o drugą osobę. Chcesz kochać i szukasz tego uczucia i znajdziesz - niejedno. Ale nie będzie ono łatwe. Mając 26 w portrecie poznasz prawdziwą miłosc, taką, która powoduje, że świat wiruje i przeżyjesz to o czym czytamy w książkach Oczko Ale może w finale nie być niestety różowo. Bo u Ciebie związki to ciężki temat, wogóle relacje z ludźmi. A powinnaś pracować nad tym jako lider, pionier, ktoś kto przewodzi, ma siłę, moc sprawczą - po to tu jesteś. Wieść, prowadzić innych, bo masz odwagę i charyzmę. Taka silna babka z Ciebie, która ma więcej jaj niż jeden facet Uśmiech

Abyś zrozumiałą po co tu jesteś to wiedz, że 8 numerologiczna to najsilniejsza wibracja, związana silnie z pracą, materią, dająca dobrą sytuację finansową. Jednak, w Twoim przypadku trzeba też pamiętać o tym by ta siła stała się sprawczym realizatorem Twoich planów, ponieważ w sytuacji gdy nie będziesz się realizować to może być destrukcyjna. Ty tego nie możesz nie zauważyć, ponieważ jesteś też emocjonalna, wrażliwa w środku. 

Masz w portrecie fajną liczbę 17 - tarotowa Gwiazda i to jest opieka z góry, nawet jeśli tego nie czujesz. Bedąc nawet w trudnej sytuacji nagle dostajesz jakąś pomoc i w efekcie to co złe zmienia się na dobre, a nawet na duży sukces Uśmiech Możesz mieć talent muzyczny, literacki, skłonności do jasnowidzenia - napewno ufaj intuicji. Jeśli mówi Ci np.: ten facet ma inną na boku to tak jest. Ty to czujesz i ufaj sobie. Jeśli masz przeczucie, że warto iść w tę spółkę to idź - ufaj sobie. Masz dobrą intuicję, ona nie zawiedzie Cię. I masz szansę na dostatnie, bogate wręcz życie, jakieś nagrody nawet od losu, spadki, spełnienie zawodowe.

Twoje liczby:
Droga życia: 8/17/26/35/44/53
To jest wiele ciekawych liczb, które określają Ciebie. A zatem: 8 jako siła ziemi, skupienie na pracy, materii, jako lider i pionier. Trudno pracować Ci u kogoś, a jeśli już to na swoich warunkach. Jesteś typem lidera, dość trudnym w pracy, wymagającym. 44 to potężna wibracja dwóch czwórek i daje wraz z główną - 8 silną charymę, siłę sprawczą. Ty nie masz w sobie agresji - to jest na plus. Nie musisz jej używać, stawiasz na autorytet w swojej dziedzinie, masz zdolność pracować długo, ciężko, gdy inni nie dają rady to Ty jak ten rzemieślnik zawsze doprowadzasz to do końca. W trudnych momentach możesz tą agresją wybuchnąć - każdy czasem pęka, ale jednak czesto dusisz w sobie i ktoś musi sobie sporo nagrabić być wybuchnęła.

Na planie fizycznym możesz wybudować dom, mieć swoją firmę, robić wiele. Bez materii nie istniejesz - Ty tak uważasz. Ale to też Twoje wyzwanie: zrozumieć znaczenie pieniędzy i nie skupiać się na nich zbytnio. U Ciebie taki problem jest, ze chcieć MIEĆ i BYĆ - już, zaraz, zawsze. To nie jest złe samo w sobie, ale jednak daje takie rozchwiania emocjonalne, bo mając tę 26 masz trudności właśnie w relacjach z innymi ludźmi. I trudno w życiu uczuciowym. 26 to karma relacji z ludźmi i ciała. A zatem:

- Możesz chorować na kosci, kręgosłup, stawy, jelita, nerki - to jest tak, że właśnie ta 26 daje problemy głównie z nogami i poruszaniem się. I znam osoby, które mając ją poruszają się na wózku inwalidzkim. Ale sa i takie, które codziennie ćwiczą i są sportowcami, bo oni zmieni tę wadę w zaletę, mając ogromną siłę, wytrwałość numerologicznej ósemki. I Ty sama możesz to zrobić. Tu mocno akcentuje sie ciało - potrzeba dbania o nie, może od dziecka ćwiczysz, może miałaś fizjoterapeutę, może jesteś zmuszona w jakiś sposób do aktywności fizycznej. Twoje ciało domaga się opieki nad nim - jesli będziesz dbała o nie będziesz w formie, jeśli nie - zachorujesz jeszcze gorzej. Nie masz tak, że możesz odpuścić, jeść bez umiaru, nie dbać o siebie - tu niestety całe życie musisz o siebie dbać. 
Możliwe, że to jest karma rodowa, bo numerologiczne 8 mają ją, a dodatkowo masz również liczbę 26 wiele razy. Więc tu problem zdrowotny w rodzinie może być, problem z poruszaniem się. Taki z pokolenia na pokolenie. 

- W relacjach z ludźmi chcesz kochać i poznać tę właściwą osobę. Dużo dałabyś, poświęciłabyś, jesteś wrażliwa. Nie wybaczysz zdrady i to jest jedyna rzecz z jaką nie poradzisz sobie. A jesteś niestety narażona na taką sytuację w związku. Wybaczysz nieporadności jakieś, wiele rzeczy, ale zdradę nie. Także ogółem w relacjach jakiś z przyjacielem itp. gdy zauważysz, że ktoś próbuje ugrać coś na znajomości z Tobą i jest taka pseudo przyjaźń to kończysz odrazu znajomośc i nie ma powrotu. To jest Twoja taka skłonność w relacjach żeby to widzieć w taki sposób: albo coś jest białe albo czarne i koniec kropka, nie ma nic więcej. 

I taka ciekawostka: Mocno się manifestujesz na planie seksualnym, więc jest w Tobie taka potrzeba silnych doznań seksualnych w związku, kiedy chce się często, ta seksualność jest ważna. Znam osoby z takimi podobnymi wibracjami i jeden z nich to seksoholik. Tu jest raczej nie takie romansowe, incydentalne w sensie emocji, ale właśnie potrzeba tego seksu, cielesności, wrażeń, uzależnienie czasami. Ne twierdzę, że tak masz, ale może w związku ta strona jest dla Ciebie ważna.

I niestety tez masz skłonność bycia taka chłodna emocjonalnie, mimo tego pozytywnego nastawienia do seksu Oczko Czasami patrząc na osoby na zasadzie jak im się wiedzie, czy warto te relacje towarzyskie nawiązać, czy się opłaci? Możesz manipulować innymi, wykorzystując swoją pozycje materialną lub w pracy, nawet gorzej traktując ludzi o niższym statusie materialnym lub wykorzystując do swoich celów.

Mocno u Ciebie wibruje 8, zobacz ile masz tych ósemek w portrecie:
Tak kobieta biznesu, silna, władcza, ale w związku wiele jesteś gotowa dać od siebie, chcesz się realizować, masz klasę i własny styl, taka jesteś magnetyczne, pociągająca dla mężczyzn.

Data urodzenia: 18.10.1996 r.
Droga życia: 8/17/26/35/44/53
Cykl formujący: 1/10 do 2025 r.
Cykl produktywny: 9/18
Cykl żniwny: 7/25

1 PUNKT ZWROTNY: 1/10/19/28 - 2024 r.
2 PUNKTY ZWROTNY: 7/16/25
3 PUNKT ZWROTNY: 8/17/26/35/44/53/62/71
4 PUNKT ZWROTNY: 8/17/26/35

Zobacz tutaj mocny akcent 1 od 2024 roku. Praca u siebie, na własny rachunek, jesli nie robisz już tego. Choć obstawiałabym, że najpierw u kogoś popracujesz a potem pójdziesz do siebie - nie tak od razu. Tu też możliwy czas na związek, zmianę trochę sposobu myślenia przez oficjalny związek, nawet małżeński, który jednak nie przetrwa - będą z tym trudności. Od 2033 zaczynasz karmiczny punkt 7/16/25 - tu niedobrze w uczuciach, takie trochę niespokojne życie, koniec związku miłosnego, problemy w pracy też mogą być. 
Masz 19 teraz więc jesteś od kogoś zależna w pracy i to nie jest dla Ciebie fajne, denerwuje Cię to, bo nie lubisz się podporządkować. 
Natomiast dalsze życie jest spokojniejsze jeśli chodzi o pracę. 8/17 nieco chroni Cię, daje stabilizację, dobre finanse do końca życia. Ale w życiu miłosnym już tak nie jest. Trudno, bardzo trudno, tyle razy jest liczba 26 w portrecie - zobacz. Tak jakby tych związków miało być wiele, nieudane. Wiele cierpienia niestety dla Ciebie, możesz być zdradzana, skrzywdzona, więc też patrz uważnie czy dana osoba jest warta tych uczuć, choć przy 26 jest takie założenie, ze mając ją w portrecie ,a Ty na dodatek wiele razy to jest tak, że dusza przed zejściem na ziemię (Bo numerologia zakłada reinkarnację) umówiła się na spotkania z wieloma osobami i zamkniecie pewnych spraw. Więc możesz spotkać wiele osób, które będą budzić ciepłe uczucia, zakochać się kilka razy niestety nieszczęśliwie w finale. To jest konieczność przerobienia tych relacji, odbycia tych spotkań niestety. 
Cykl produktywny od 2025 roku to jest 9/18 i tu jest trudno w związkach, bo zamknięta jesteś nieco, taka oddalona, też przez pracę. Ale praca jest związana nieco z koniecznością bycia z ludźmi, podróżowaniem, wymusza na Tobie komunikację, choć będziesz zamknięta i to będzie trudny czas dla związków. Obecnie w cyklu formującym jesteś i masz 1/10 więc silna babka z Ciebie i nie lubisz jak ktoś Ci mówi co masz robić Uśmiech Faceci mogą się bać Uśmiech

Wyzwanie główne: 8
Inne wyzwania: 6 i 6
Tu jest własnie ten problem, bo mając 8 w wielu miejscach, mając zdolności do dobrych finansów, potrzebę posiadania rodziny Ty masz jednocześnie wyzwanie z liczbą 8 - musisz zrozumieć wartośc pieniędzy w życiu, w rodzinie, nie kierować się tylko materią, mieć czas dla bliskich, bo praca jest dla Ciebie na tyle ważna, że pochłania Ci czas. Czy w związku umiesz zrezygnować czasem z niej na rzecz bycia z tą drugą osobą? To jest wyzwanie dla Ciebie: zrozumieć wartość pieniądza nie jako celu samego w sobie, ale zapłaty za pracę i nie chcieć więcej, więcej kosztem relacji z bliskimi i kosztem wolnego czasu. 
Wyzwanie 6 odnosi się do rodziny - musisz znaleźć równowagę między rodziną a pracą, karierą a bliskimi, dawaniem a braniem. Bo możesz mieć skłonności np. nagradzania bliskich osób prezentami materialnymi, takiego "kupowania" ich bo nie miałas czasu da nich i tak chcesz to wynagrodzić. Ale nie da się tak na dłuższą metę. 
Możesz czasami mieć problem z podejmowaniem decyzji - tzn. wiesz niby co masz robić ale ważysz to długo, rozmyślasz czy powinnaś itd. jeśli to jest problem emocjonalny. Np. podoba Ci się ktoś, chcesz podejść, zagadać, ale nie wiesz czy on jest wolny, czy wypada, zwlekasz, aż... facet znika z pola widzenia. I idzie do innej bo nie doczekał się na Ciebie Oczko Taki przykład dziecinny ale ma pokazywać, ze czasem ważysz i ważysz coś, rozmyślasz, a czas leci i nie działa na Twoją korzyść. No i w kwestii rodziny też: masz swój pomysł na dom, życie rodzinne, swoje zasady, które jesteś skłonna narzucać innym, nie chcesz sama się dostosowac. I tu jest trudność. Też często jesteś przytłoczona obowiazkami domowymi czy w pracy, czujesz, że dajesz z siebie 110% a ludzie nie doceniają tego, że rodzina nie robi dla Ciebie tego czego chcesz, oczekujesz. Ale nie umiesz tego powiedzieć wprost. Trudna jesteś dla bliskich. 

Rada: Tolerancja, zrozumienie innych osób i nie narzucanie im swojej woli, bo nie każdy ma tyle siły co Ty. Nie każdy potrafi pracować ciężko. Więc bądź łagodniejsza w relacjach, żeby one były cieplejsze. 
Zbyt wielu przyjaciół nie masz niestety ani w rodzinie nie jesteś super emocjonalna, choć dbasz o nich, ale na zewnątrz jesteś szorstka. 

A zatem: jesteś liderem, po to tu przyszłaś. Ale masz do odrobienia karmę w relacjach z ludźmi więc bądź ciepła, nie taka wycofana do swojego świata. Pamiętaj, że nie każdy człowiek to taki tytan pracy jak Ty. Nie osądzaj. I pamiętaj, że związek nie zawsze jest udany - nawet będąc zranioną nie trzeba przestawać wierzyć w miłość. 
Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj, 
Dziekuje za az tak doglebna analize. Jestem pod ogromnym wrazeniem czytajac ten opis. Z wieloma aspektami sie zgadzam a pozostale nie sadzilam ze numerologia az tak moze mnie opisywac. Wciaz sie poznaje ale nie sadzilam ze jestem liderem, to mnie bardzo zaskoczylo. Rowniez zaskoczylo mnie jesli chodzi o zwiazki no tutaj narazie sie nie moge wypowiedziec poniewaz nie bylam w zadnej relacji partnerskiej, ale jednak nie trace nadziei. 
Dziekuje za poswiecony czas i za cenne rady i wskazowki.
Pozdrawiam serdecznie Ewelina.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#4

Numerologia opisuje wiele, zwłaszcza gdy pojawiają się karmiczne uwarunkowania i coś odrabiamy tutaj. A zatem... odwagi, siły i dużo dobrego dla Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#5

Hej Seleno  Uśmiech
Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze. 
Spogladam na swoj portret numerologiczny w ktory wlozylas tak wiele pracy.  Mam nadzieje ze to nie jest glupie pytanie zeby zapytac o zwiazek. Czy ja cale zycie bede sama majac w portrecie te liczbe 26? Bo odnosze wrazenie ze tak. Czy jednak poznam ta wlasciwa osobe z ktora zaloze rodzine i bede szczesliwa? Czy moze ja zle interpretuje swoj portret. 
Dziekuje. 
Pozdrawiam Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#6

Blue
Pisałaś do mnie na priv w temacie dopytania o portret, który robiłam dla Ciebie jakiś czas temu. Chciałaś go zweryfikować, bo są tam wskazówki na obecny czas. 
Nie ma go w moim gabinecie, pisałas, że jest w dziale darmowych wróżb, ale chyba można tu zweryfikować go? I zapytać o to, o co chciałaś? W sumie nie wiem dokładnie, może robiłam go w dziale tych wróżb, ale na ogół robię tu w moim gabinecie...
Krystyna jest osobą decyzyjną, dba tu o porządek i rządzi, więc może poczekajmy na Jej decyzję. (Przypominam się Blue, że jestem Uśmiech )
Odpowiedz
#7

(08-10-2023, 19:22)Blue Raspberry napisał(a):  Hej Seleno  Uśmiech
Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze. 
Spogladam na swoj portret numerologiczny w ktory wlozylas tak wiele pracy.  Mam nadzieje ze to nie jest glupie pytanie zeby zapytac o zwiazek. Czy ja cale zycie bede sama majac w portrecie te liczbe 26? Bo odnosze wrazenie ze tak. Czy jednak poznam ta wlasciwa osobe z ktora zaloze rodzine i bede szczesliwa? Czy moze ja zle interpretuje swoj portret. 
Dziekuje. 
Pozdrawiam Blue
Blue
Dziękuję, u mnie jest całkiem dobrze. Też jestem - jak i Ty silna - ale ja dla nie 8, ale 1-ka z mnóstwem 1-ek w portrecie, więc czasem jak mi dowala los to wrastam jak drzewo i trwam Oczko 

Odpowiadając na Twoje pytanie:
To, że masz 26 nie oznacza, że zawsze będziesz sama, ale jest to lekcja wobec miłości. To liczba cierpienia i również relacji, które musisz odbyć. Więc osoby, które się pojawią nie będą przypadkowe. Możesz mieć wielu partnerów, to będą trudne związki lub jednego. Pytanie jak Ty wybierzesz, bo jesteś silną kobietą. 

26 każde duszy odrobić te spotkania na które umówiła się nim się tu zjawiła. Wydaje się, że ta 1 z 10 w 1 PZ w którą wchodzisz da związek. Potem karma miłości postawi go pod ścianą, na próbę. Masz wiele tych 26... To trudne relacje, ale nie niemożliwe. Wiesz, wiele zalezy od Ciebie. W związku jako dominująca masz lub będziesz mieć mocne zdanie. Możesz walczyć, odpuścić. Wiedz, że cokolwiek zrobisz, nie obędzie się bez myślenia, analizowanai, refleksji, bo taka ta 26 jest. Natomiast nie oznacza samotności. Raczej pogubienie: czasem partnerów jest wielu, żaden nie jest na miarę oczekiwań i to jest wyzwanie by dom stworzyć mimo partnera, bo zostaje się samotną matką z dzieckiem/dzięcmi, czasami tych dzieci brak, bo przy takim układzie dbaj o płodność, sprawdzaj ją, a czasami jest się samym bo strach, bo wymagania sprawiają, ze nikt nie jest wystarczająco dobry... 

To jest tak czy siak Twoja decyzja, Ty tu rozdajesz karty. Ty deycydujesz, jesteś bardzo silna i w związku będziesz również. Więc... analizuj, wycisz emocje, dbaj o siebie, innych. Będzie trudno, mając męską osobowość, ale nie jest to niemożliwe.

Spotkania, które odbędziesz zmienią Cię, ale Ty decydujesz co z tego zostaje, a co znika i idziesz dalej... 

Dużo dobrego
Odpowiedz
#8

Witaj Seleno, 
Dziekuje za poswiecony czas, w swoim portrecie widze ze od 2024 wchodze w 1 to znaczy ze od Stycznia wchodze w wibracje liczby 1?  Jesli tak to co z tym idzie? Obecnie czuje sie zmeczona i bezsilna zastanawiam sie czy dostane kopniaka w tym 2024 i sie obudze do dzialania bo stracilam zapal na chwile obecna do wszystkiego. Mam juz dosc tego roku. Czy to poprostu wplyw 7 roku numerologicznego i trzeba poprostu sie wziac za siebie mimo wszystko. 
Dziekuje 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#9

Dziekuje za konkretna odpowiedz  i poswiecony czas na forum  Uśmiech masz racje Seleno, ale to ze jestem bardzo silna to jakos tego nie odczuwam. 
rowniez zycze wszytkiego dobrego, pozdrawiam Blue.  Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#10

Witaj Uśmiech
W 7 roku zmęczenie i bezsilność dopadają i u Ciebie to może być mocno widoczne. Jako taka "mocna" 8 numerologiczna jesteś zablokowana energią siódemki, która jest jak kosa - tnie, odcina nas od ludzi, weryfikuje pewne sytuacje. To też jest czas gdy powoli wchodzisz w energię cyklu 1/10, natomiast bliżej lata, a zwłaszcza jesieni odczujesz już znaczną poprawę. 
Popatrzyłam w karty, pytając o powód Twojego złego samopoczucia, bezsilności it.: OO monet, IX Pustelnik, XVI Wieża
Widać, że brakuje ludzi obok i w domu też nie jest tak jak powinno. Nie wiem z kim mieszkasz, ale atmosfera nie sprzyja poprawie samopoczucia. Pokazujesz się na rozdrożu - więc nie weszłaś w nowy cykl, tak "wisisz", wahasz się. Dwójka monet to karta żonglowania, a Ty nie lubisz nie wiedzieć czegoś na sto procent. Masz więc czas wahania się, pokazujesz się pogubiona i jak ten Pustelnik coś szukasz w ciemności z tą lampą... Brak Ci stanowczości, przekonania, że to co robisz, z kim, że to jest ok. 
Usiądź, pomyśl gdzie dążysz, czego chcesz. Yin i Yang nie równoważą się - dwie siły w Tobie chcą czegoś innego, bardzo rozchwiana jesteś, a  przez to ciało cierpi od wewnątrz, stąd takie nastroje. Polecam spokój, medytacją, bo brakuje Ci harmonii - czegoś za mało, czegoś za dużo lub za szybko, zbyt lękliwie, wahasz się. Odbuduj harmonię ciałą i umysłu, oczyść go z tego co niepotrzebna, bo jest jak dom z gratami: pełno ich, przejść nie można, dusisz się. Balans jest ważny, złap go.
Ten koniec roku będzie trudny, ale dasz radę. Oczyszczaj umysł, lampka wina, joga, muzyka i wyrzuć to, co zbędne, zostawiając miejsce na dobrą, nową energię. 
Dużo dobrego  Buziak
Odpowiedz
#11

Dbaj o siebie, o rówowagę. Będzie dobrze, dasz radę, bo siła jest w Tobie  Buziak Buziak
Odpowiedz
#12

Dziekuje za poswiecony czas Seleno, chyba za duzo na siebie wzielam niz moge uniesc. Mam nadzieje ze ten stan i czas szybko minie. Przed mna egzaminy praktyki studenckie wiec napewno nie bede sie lenic.
Czuje sie tak jak to dziecko bladzoce we mgle nic juz nie wiem co robie czy ma sens. Ale ide do przodu powoli jak slimak.
Zycze wszytskiego dobrego i Szczesliwego Nowego Roku Pozdrawiam Blue Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości