Jak narysować krąg?
#1

jak narysować krag na rytuału miłosne?
Odpowiedz
#2

Proszę przywitać się z nami...to po pierwsze...
bo nie wiem czy jesteś "on" czy  "ona"
Odnośnie Twojej prośby napisz coś więcej...
czytałeś gdzieś o tym? 
i w jakim celu tego potrzebujesz...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

przyciąganie miłosci aby sama przyszła, rytuał wygrana rozprawa w sądzie, i na pieniądze.
Odpowiedz
#4

Jak widzę, nie masz ochoty nawet z nami się przywitać...
Jeśli szukasz rozwiązania swoich problemów w magii, nie szukaj porad na Forum...
Odpowiedzialny szaman, mag, ezoteryk nie udzieli Ci takiej porady na odległość...
Odradzam też wykonywanie samemu, dla siebie rytuałów...skutek może być odwrotny...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

chce wiedzieć tak dla siebie, naprzykład są wiele ofert usług na allegro,olx i tak dalej , nie wiadomo kto mówi prawdę a potrzebuje samemu wykonać na wygraną rozprawe sądową przeciwko ZUS i na przyciągane pieniądze. nawet chce w przyszłoscci nauczyc sie szamanstwa ,
Odpowiedz
#6

a tak to zmieniłem zdanie chcę nauczyć się jak dla kogoś wykonywac rytuały w stylu wygrana rozprawa w sądzie, przyciąganie pieniądze by zarobić na tym pieniądze. tylko biała magia bezpieczna
Odpowiedz
#7

Ale skoro zmieniłeś zdanie, na przyszłość pisz od razu o co chodzi..., wtedy od razu dostałbyś  stosowną odpowiedź z mojej strony...
Poszukaj osoby znającej się i szkolących przyszłych szamanów...zapisz sie na kursy...
Forum to nie jest miejsce na takie szkolenie...tym się nie zajmujemy...
I tyle z naszego Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości