Wróżba dotycząca zdrowia
#1

Witam, mam pytanie do kart.
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że co pare tygodni miewam „gorsze dni”. Co kilka tygodni budzę się cała obolała, zmęczona psychicznie i fizycznie, nie mam siły wstać z łóżka i mam fatalny humor. Zwykle trwa to od 1-4 dni. Nie cierpię na depresje. Jaka jest tego przyczyna? Czy powinnam udać się do lekarza?
Odpowiedz
#2

Witaj Szum


Pytanie:
Jaka jest tego przyczyna?

8 kielichów - Prawdopodobnie żyła wodna, możliwe że idzie w miejscu gdzie spisz. Zwróć uwagę czy samopoczucie wiąże się z cyklem miesięcznym, czyli obserwuj fazy księżyca. Jeśli twoje boleści są z nim zsynchronizowane może być razem z żyłą za to odpowiedzialny. 
Z wiekiem zmienia sie wrażliwość na takie sprawy, dlatego starych ludzi bolą kolana na deszcz Oczko



Czy powinnam udać się do lekarza?

9 monet - Ja nic nie widzę niepokojącego, bardzo ładnie i zdrowo się pokazujesz.
Niemniej jednak namawiam na badania kontrolne, coroczny przegląd, tak dla zasady Oczko



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za wróżbę Hazar.
Nie mam pojęcia czy pod budynkiem znajdują się żyły wodne, ale na pewno zacznę interesować się fazami księżyca, może rzeczywiście coś w tym jest?
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości