sen o katedrze drzazgach i artystach
#1

Chciałabym prosic o porade. Ostatnio miałam bardzo dziwny i wyjątkowo rozbudowany sen . Znalazł sie w długim pomieszczeniu przypominajacym wnetrza starych uniwersytetow. szłam wciąż szukając jakiego pomieszczenia w ktorym cos miałam zalatwic. Az nagłe znalazłam się na balkonie w gotyckim kościele kiedy schodziłam na dol zapanowała całkowita ciemnosc. szla w doł poomacku. Kiedy doszłam na dół światło znów sie pojawiło i zobaczyłam swoje dłonie byly pełne drzasku w mojej świadomości pojawiła sie myśl , żę te drzazgi są niemormalnie bolesne . kiedy podniosłam oczy znalazlam sie w gronie artystow , ktorzy
malowali na plotnach wnetrze kosciola , ja nie malowalam tylko cały czas odpowiadałam na ich pytania bylam ich doradcą. Nigdy nie mialam tak szczegolowych i dlugich snow i zaden nie wryłmi sie tak w pamiec. Moze on ma jakies wazne znaczenie

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Odpowiedz
#2

A jak u Ciebie ze zdolnościami artystycznymi? Te drzazgi w dłoniach kojarzą się z uruchomieniem czakramów dłoni, takie właśnie mogą być pierwsze odczucia, kiedy zaczynamy odczuwać energię - mrowienie, igiełki w dłoniach.
Szczególnie aktywne czakramy dłoni mają artyści (zwłaszcza rzeźbiarze i malarze) oraz bioenergoterapeuci. Stare budynki kojarzą się z przeszłością. Uniwersytet - może zarzuciłaś rozwój któregoś ze swoich talentów i teraz podświadomość (schodzenie w dół) Ci o tym przypomina.
Odpowiedz
#3

Stare budownictwa jak najbardziej mogą być odniesieniem do pewnych zdarzeń związanych z przeszłością, tak jak Safira również zaznaczyła.
Schodzenie ze schodów w ciemnościach i dotarcie do oświetlonego pomieszczenia, może być symbolem tego, że pomimo życiowych problemów jakie Ciebie spotykają potrafisz sobie ze wszystkim poradzić i wyjść na prostą w wielu sprawach.
Widok artystów, może być odniesieniem iż masz bardzo urozmaicone zainteresowania.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości