Wróżba 2024
#1

Jeśli mogę to proszę o prognozę na przyszły 2024, co mnie czeka? czy przyszly rok będzie lepszy niż obecny? Widać zakup mieszkania?
Odpowiedz
#2

Cześć Maryś
Czy widać zakup mieszkania?
II Kapłanka, XI Sprawiedliwość, XVI Wieża
To jest ważny temat dla Ciebie. Są plany, jakieś umowy się pokazują, zahaczycie o dewelopera lub innego sprzedawcę. Będzie się to rozwijało i uważaj, bo gruchnie tak samo szybko... Coś może nie pójść po Waszej myśli. Finansowo okaże się to nieosiągalne lub jakiś losowy wypadek z zewnątrz.
Widać, ze to mieszkanie będziecie mieć, ale nie w tym roku. Coś się nie uda. Jeszcze nie teraz. W sumie spojrzysz na to z perspektywy jak na straconą energię, bo włożysz wysiłek by to mieszkanie mieć. Ale nie jest tam Wam dane być.
Uważaj na każdą zaliczkę, na każdą umowę, obietnice - zwłaszcza piękne i na pierwszy rzut oka takie "WOW". Nie daj się nabrać bo wiele możesz stracić. 
Energia tego roku: Król pucharów
Zbliżenie z mężem będzie. Lub z innym panem. To na smutki dobry lek, byle Pan nie przesadzał z trunkami
Spokojniej w domu, w pracy też nie tak źle. Nowy etap w związku, ożywienie relacji lub ktoś nowy na horyzoncie. Blondyn z dość wystającym brzuszkiem ma pozytywne uczucia i wygląda całkiem całkiem, a i na markowe ubrania nie szczędzi 
Zdrowie: 6 pucharów, XXI Świat, XII Wisielec
Znów te stany nerwowe, wahania nastrojów, zawroty głowy, stany depresyjne. Zawiśniesz w tym. Wspomnienia zdominują teraźniejszość, więc zamiast skupiać się na tym co było patrz w przyszłość. Rozstrząsanie jak mam żle nie zmieni nic, głowa musi odpocząc od myślenia. 
W połowie roku zamkniesz jakiś etap życia, a więc wkroczysz w coś nowego. Powinno być lepiej, ale zawsze zalezy to od nas samych też... 

Finanse: 8 buław, XII wisielec, 7 pucharów
Początek roku 2024 i wiosna to dobry czas, w pracy wiele się będzie działo, może dodatkowe zlecenia i jakiś bonus. W lecie gorzej, widac stagnację, nawet koniec czegoś i pokaże się kredyt do spłacenia, jakaś pożyczka większa, duży wydatek, który mocno uszczupli budżet. Jeśli możesz - odkładaj już teraz. 
Jesień i zima to czas nowych propozycji i okazja się trafi by zarobić, ale... Ty się nie umiesz zdecydować. Maryś, bierz tego byka za rogi bo samo nie przyjdzie, walcz 
Dużo dobrego
Odpowiedz
#3

Witaj Maryś
Pytania: proszę o prognozę na przyszły 2024, co mnie czeka?
8 kielichów - Nic szczególnego, będą próby wyrwania sie z marazmu czy zmiany tego obecnego kursu życiowego, ale będzie to tak powolne że będziesz miała wrażenie że stoisz w miejscu. Zmiany hamują jakieś niepotrzebne emocje które wleką się za tobą i część jest schowana pod taflą wody jak wstydliwe uczucia. Maryś trzeba by odpuścić, sobie, bliskim i innym. Dać im żyć. Bez niechęci, obojętności, żalu. Przyszły rok może minąć na uświadomieniu sobie tego wszystkiego. Na jakieś rewelacje nie ma co liczyć.

czy przyszly rok będzie lepszy niż obecny?
VI Kochankowie - Połowicznie, możliwe że w sferze intymnej coś się ożywi, ale na krótko i raczej w formie romansu. Nawet jeśli zakazany owoc zostanie zerwany nie padnie na żyzny grunt i nic z tego nie wyrośnie.

Widać zakup mieszkania?
Rycerz Buław - Coś widać, ale bardziej jak próby. jak w chwilach uniesienia, w nerwach, w przypływie energii. Tylko że to słomiany ogień. zapali sie na chwile i po pożarze.

Tak to u mnie wygląda Oczko możliwy romans, ale domu czy poprawy życia nie widać. Trzeba by uporać się ze swoim wnętrzem i poukładać relacje z otoczeniem. Wtedy możliwe jest wyjście na suchy ląd.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

Dziękuję!
Tak mieszkanie kupić chcemy, mieliśmy okazję w tym roku ale jakoś ostatecznie poddaliśmy się ..
Ten blondyn to trochę jakby mąż, bo on ma brzuszek więc może o niego chodzi ?
Co do zdrowia, mam tak że patrzę wstecz niestety i pewnie dlatego i stąd te stany depresyjne, a są dość często..
Mam nadzieję że ten przyszły rok będzie chociaż trochę lepszy postaram się bardziej wykorzystać okazje, brać co daje los. Dziękuję ❤️

"Trzeba by uporać się ze swoim wnętrzem i poukładać relacje z otoczeniem. Wtedy możliwe jest wyjście na suchy ląd."
"Maryś trzeba by odpuścić, sobie, bliskim i innym. Dać im żyć. Bez niechęci, obojętności, żalu. Przyszły rok może minąć na uświadomieniu sobie tego wszystkiego. Na jakieś rewelacje nie ma co liczyć."

Nie bardzo rozumiem. Jak ułożyć relacje z otoczeniem? Myślałam że Mam ułożone ?
Odpowiedz
#5

Jeśli tak uważasz, że jest wszytko ułożone, to lepiej nie będzie. 
Ciesz się wypracowanym dobry życiem Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości