Relacje, związki
#1

Witaj Hazar, 
Przegladalam posty w twoim gabinecie I mi nasuwa sie pytanie. Chciałabym zapytac prosze. Czy na horyzoncie jest jest mężczyzna do stabilnej i szczęśliwej relacji? Nigdy nie byłam w związku i obawiam się że będę sama. Jakoś doskwiera mi smutek. Zainteresował mnie pewien mężczyzna ale to była tylko przelotna znajomośc z pracy. To chyba mnie dobilo. Dane chciałabym wysłać w wiadomości prywatnej. Dziękuję.
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#2

Witaj Blue RaspBerry
Pytanie: Czy na horyzoncie jest jest mężczyzna do stabilnej i szczęśliwej relacji?
Król Mieczy - Daleko nawet nie trzeba patrzeć, bo jest na wyciągniecie ręki. Horyzont to On sobą przykrywa. Tylko że to nie jest mężczyzna czuły. Raczej twardy i głuchy na na innych człowiek. Dla niego najważniejsza jest prawda, wiec może dlatego nie daje się zwodzić czy naciągać na litość i współczucie.
Jeśli to cię uszczęśliwi, takie życie bez otoczki ułudy i zawoalowania, to stworzysz z nim stabilną relację, ale trzeba być świadomym że z takim człowiekiem  to żołnierskie życie
Na razie nic więcej się nie pokazuje, tylko ten typ Oczko Powinnaś wiedzieć o kogo chodzi, bo patrzy jak na kogoś koga zna, taki typ osiłka, szeroki w barach.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję Hazar za poświęcony czas. Jestem zdziwiona i przyznam szczerze ze nie wiem o kogo może chodzić. Pozdrawiam serdecznie, 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#4

Nie widzisz,  bo to nie jest książę z bajki.  Uśmiech Nie zdziwiłabym się jakbyś do typa mówiła: Przesuń się bo nie widzę horyzontu.
On jest w twoim bliskim otoczeniu,  tylko że ty nie bierzesz go w ogóle pod uwagę.  Ot życie  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Usmiech na twarzy mi sprawilas ta wypowiedzia bo szczera i taka prawdziwa, w moim otoczeniu sa jedynie faceci zonaci albo w zwiazkach. A poz atym ja sie nie otaczam duzym gronem znajomych wrecz przeciwnie. Szkoda ze nie widze nikogo ja zawsze bylam slepa ? na zainteresowanych facetow. Ot zycie, dlatego boje się że mogę przegapić wartościowego człowieka, a może już przegapiłam

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#6

Ja go widzę jak stoi przed Tobą Oczko Po prostu patrz. Nie musisz robić nic więcej.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Witaj Hazar,
Chcialabym zapytac,  Czy mezczyzna ktorego mam w myslach juz bardzo dlugo tez o mnie mysli? Czy on jednak juz zakaczyl ten rozdzial i czy ja tez powinnam dac sobie spokoj? Sa dni w ktorych bardzo intensywnie o nim mysle. Czy moze on jest tym? 
Co powinnam zrobic aby przyciagnac do swojego zycia szczera milosc,  uczciwa osobe z ktora stworze sczesliwa relacje, zaloze rodzine, dom?
Swoje dane wysle w wiadomosci prywatnej. Dziekuje jesli zechcesz spojrzec. 
Blue Rasberry

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#8

Witaj Blue Rapsberry
Pytania :
Czy mężczyzna którego mam w myślach już bardzo długo też o mnie myśli?
8 buław - Raczej nie ma cię w jego myślach, tam jest wartki nurt teraz, tysiąc myśli na minute. Jego umysł pracuje na wysokich obrotach i skupia się na tym by kogoś ustrzelić, ale to nie jesteś raczej Ty.

Czy on jednak już zakończył ten rozdział i czy ja tez powinnam dać sobie spokój?
8 monet - jeszcze nie do końca, prawdopodobnie coś mu możesz wisieć. Jeśli masz jakieś długi u niego, to rozlicz się do końca, wygląda jakby przeliczał i raczej nie był skłonny cokolwiek umorzyć. Dopiero jak będziesz z nim na zero, możesz dać sobie święty spokój.

Są dni w których bardzo intensywnie o nim myślę. Czy może on jest tym?
XIII Śmierć - On nie jest tym, tym który myślisz że jest. Absolutnie nim nie jest, to jest pewne jak śmierć.

Co powinnam zrobić aby przyciągnąć do swojego życia szczera miłość,  uczciwa osobę z którą stworze szczęśliwą relacje, założę rodzinę, dom?
XV Diabeł - Przestać manipulować. Jeśli poskromisz swoje zapędy do kontroli, układania komuś życia i grania na emocjach, otworzysz drzwi do swojego serca.

Po prostu trzeba przyjąć człowieka takiego jaki jest, nie można go ciosać na swój obraz i podobieństwo. Tylko trzeba pozwolić na wypełnienie własnych braków sobą nawzajem. 
Druga połówka to nie jest człowiek naszych niespełnionych ambicji, tylko ktoś kto dopełnia nas i pozwala wzrastać przy swoim boku.

Bądź cierpliwa, wszystko jest jeszcze przed Tobą.
 
Wszystko Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

Dziekuje Hazar za poswiecony czas i rade. 
Czyli dobrze ze jednak nie mamy kontaktu juz ze soba, poza wymiana rozmow na facebooku i chwile w pracy ale to bylo rok temu nic nie bylo wiec nie mam co odddawac temu panu.  Nic nie stracilam skoro on nie jest ta wlasciwa osoba. 
Pozdrawiam Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości