Wróżba 2018
#1

Witam Cię serdecznie :Uśmiech
Chciałabym Cię prosić o wróżbę na najbliższy rok dla mnie oraz mojego narzeczonego (Karol 01.02.1990). Jak będą wyglądały u nas finanse w najbliższym roku oraz sytuacja zawodowa. Jesteśmy obecnie na emigracji, ale chcemy wracać w listopadzie do Polski i nie wiemy co nas czeka... 
Pozdrawiam i z góry dziękuję za czas. 
Natalia 13.04.1989
Odpowiedz
#2

Witaj poezyja! Uśmiech  na pytanie jak będa u was wyglądały sprawy finansowe przez najblizszy rok?-karty pokazały nagłe odpływy finansowe.
 
Tarot pokazał mi was jako ludzi bojących sie ,mających lęki ,obawy,widac w kartach nerwowość i nadpobudliwość-za dużo bierzecie do siebie!
Obecnie karty pokazały ,ze waszym problemem jest stanie w miejscu ,brak rozwoju-zapytam mieliście lub ponieśliście jakieś straty?
Z finansami nie będzie tak zle,są pieniądze koło was ,ale i są straty konieczne pokazane czyli będzie jakiś wiekszy wydatek nieprzewidziany ,który bardzo odczujecie po kieszeni-to będzie taki mus(typu zepsuł mi sie piec do centralnego ,muszę kupić nowy)
Tak tą kwestię pokazały karty.
 
Na pytanie jak będzie wygladała twoja sytuacja zawodowa?-karty pokazały ,ze jesteś zagranica ,czy ty zamierzasz zmienić prace lub podjąć druga dodatkową?.
Karty pokazały mi ,ze Opatrzność boska czuwa nad tobą ,ale finanse u ciebie widzę niezrównoważone .Słowem łatwo nie bedzie.Ty sie chyba nad czymś zastanawiałaś ,wahałaś ,będzie nerwowo,ale badz optymistka. 
Patrzac na twoją date urodzenia to ty powinnaś być pracowita,powinnaś dążyć do tego aby mieć coś swojego,nic ci z nieba samo nie spadnie!
 
Co do twojego partnera -to pokazał mi sie jako człowiek ,wygodny i wymagający.On tez powinien pracować...,ale karty pokazały ,ze pomimo dobrego stanu posiadania i tak bedzie odpływ finansowy(np.żle rozporządza gotowką-a on lubi wygodę !)
Zapytam czy on zamierza odejść z pracy i czy zastanawia sie nad otworzeniem czegoś? Nawet bym tu powiedziała ,ze bedzie chciał wejść w spólkę z kimś ....ale musi być ostrozny bo ten ktoś możę być bardziej przebiegły niż on.
 
Co do przyjazdu do Polski?-co sie z tym wiaże-karty pokazaly ,ze nie będzie wam tak dobrze finansowo jak zagraniicą !
Pozdrawiam z całego serca i życzę wszystkiego co najlepsze.... Uśmiech Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Dziękuję za poświęcony mi czas. 
W listopadzie wracamy do Polski. 
Jeśli wróżba się sprawdzi dam znać tu na forum. Jestem dobrej myśli mimo wszystko. 
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości