Praca
#1

Mam prośbę do wszystkich.....chodzi mi konkretnie o sprawy zawodowe, jak mi sie ułoży w nowej pracy?
jestem Aleksandra 12/09/65 i w tym wieku postanowiłam zmienić prace i nie wiem czy dobrze zrobiłam? 
Jak Wy widzicie moja sytuacje zawodowa? czy ta zmiana wyjdzie mi na dobre?
Jeżeli macie czas napiszcie..
Dziękuję!
Odpowiedz
#2

Witaj Loleko


Pytania: Jak mi sie ułoży w nowej pracy?
9 kielichów - Powinno być przyjemnie, momentami aż za przyjemnie. Trzeba uważać by za bardzo nie odlecieć, w końcu to praca. Na ten moment nie widać żadnych trosk czy stresów. Przyjemność, przyjemności, jeszcze raz przyjemność.
 
Jak Wy widzicie moja sytuacje zawodowa?
Król kielichów - Bardzo dobrze ją widzimy, oczywiście znowu widzimy to przez pryzmat kieliszka i niepokojąco jest trzymany. Możliwe że płyny zakłócają nam trzeźwą ocenę sytuacji. 

Czy ta zmiana wyjdzie mi na dobre?
XII Wisielec - Nie do końca. 
Sama zmiana jest dobra, ale nie wyjdziesz ani odrobinę z uzależnienia. Tu zmiana środowiska nie pomoże. Trzeba by przed sobą przyznać się do problemu i szukać sposobu zaradczego.


Lolekako zmiana pracy to tylko początek, ale jeśli nie wykonasz następnych kroków nie zdołasz się wyrwać z tej matni w której jesteś.
Jak nie pójdziesz dalej, utopisz wszystkie pieniądze i wrócisz do stanu sprzed zmiany.

Najważniejsze, traktuj poważnie swoje obowiązki, jak zdyscyplinujesz się chociaż w niewielkim stopniu z czasem powinno być coraz lepiej.
Trzymam kciuki za nowa pracę.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

DZIEKUJE!!!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości