Wątek zamknięty

Prośba o wróżbę
#1

Witaj, 
Jeśli będziesz miała chwilę czasu proszę o odpowiedzi na moje pytania. Mam świadomość, że wymagane są trzy posty na koncie użytkownika jednak nie chcę bez sensu spamować żeby je nabijać. Więc jeśli to mnie skreśla to zignoruj po prostu mój post. 🙂

Dane wysłałam na pw. 
Sytuacja po krótce wygląda tak, że łączyło mnie z tym mężczyzną coś więcej już jakiś czas temu. Jednak cały czas jest w mojej głowie. Mimo upływu czasu, jakiś tam przerw (brak kontaktu), co jakiś czas ten kontakt wraca na zasadzie rozmów, nie romansu.

Czy pozostanie w związku, w którym jest czy jednak zakończy się on i będziemy razem?

Co on o mnie myśli (o ile w ogóle myśli o mnie)?

Jeśli jest szansa abyśmy byli razem to jak powinnam postępować aby ta relacja wróciła?

Czy w najbliższych miesiącach jest szansa na poprawę tej relacji? (o ile w ogóle jest na nią szansa)

Dziękuję za przeczytanie i ewentualne zainteresowanie moim postem. 🙂

*Niestety wyskakuje mi błąd i nie mogę Ci wysłać prywatnej wiadomości z danymi..
#2

Niestety , nie robimy wyjątków w stosowaniu Regulaminu...
Zastosowanie się do napisania co najmniej 3 postów umożliwi Ci swobodne poruszanie sie po Forum, a wiec proszenie o wróżbę, czy pisanie na pw do wróżki z podaniem jej swoich danych do wróżby...
A wiec zachęcam do zapoznania się z Forum i minimum aktywności...np. przywitaj se z nami, pokaż nam swoje zainteresowana...tematykę mamy nie tylko egzoteryczną /wróżbiarską...
https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=31

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#3

W porządku, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o zignorowanie mojego posta.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości