Uprzejmie Poproszę o porady, wizje i wglądy na ten rok w następujących tematach:
#1

Dzień dobry,
Uprzejmie Poproszę o porady, wizje i wglądy na ten rok w następujących tematach:

1. Mojego związku z kobietą, partnerką (obecnie jednym sam) - kiedy ją poznam? W jakich okolicznościach? Na co zwrócić uwagę, aby ją wyłapać?
2. Mojej pracy - obecnie mam mało klientów. Czy moja praca się rozwinie, poszerzy? A może powinienem zająć się czymś innym? Czym? Jak będą wyglądały moje finanse, zarobki tym roku? A może przyjdą do mnie jakieś inne finanse z nowego źródła? Jakiego?
3. Kiedyś napisałem książkę
 będącą kontynuacją znanej powieści. Napisałem do menadżera autora, ale napisali mi, że nie są zainteresowani. Myślę, że ta informacja nie dotarła do autora i on o niczym nie wie. 
Czy tę książkę uda się wydać? Kiedy? I czy na tym zarobię?
4. Zdrowia. Jak będzie wyglądała sprawa mojego zdrowia i samopoczucia? Czy mój wzrok się poprawi? Bo coś ostatnio się pogorszył.
5. Jak się potoczy mój rozwój osobisty i duchowy? Na co zwrócić uwagę? 
6. Jeżeli pokażą się też inne istotne dla mnie sprawy, to proszę o napisanie mi o tym. 
7. Aha, kiedyś marzyłem o swoim domu w naturze, czy to jest realne i kiedy?
8. Na co mam się otworzyć? Co zauważyć albo rozwinąć?
Dane udostępniam na priv.
Pozdrawiam
I bardzo Ci dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#2

https://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14620
Proszę zweryfikować poprzednią wróżbę..punkt po punkcie ...
Hazar sporo czasu poświeciła na wróżbę dla Ciebie, wiec oczekuję od Ciebie tego samego...

I taka mała sugestia...nie pytaj hurtem o wszystko...wskaż w nowej prośbie jedną dziedzinę życia, która dla Ciebie jest najważniejsza...
Wtedy taka wróżba jest dokładniejsza i lepiej skorzystasz z podpowiedzi wróżki...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Czy w tym roku poznam kobietę z którą stworzę dłuższy związek, relację?
Gdzie, kiedy, w jakich okolicznościach jest na to szansa i czy wyjazd nad którym się zastanawiam – do Pragi z biurem podróży w ten weekend 27-28 coś by wniósł w tej kwestii, czy to tylko raczej wycieczka? A może nie ma sensu teraz jechać?
 
Dziękuję za wróżbę, czas i pozdrawiam J
Dane przesyłam na prix, a jeśli Hazar mi odpowie, to już je ma Uśmiech

Nie zastosowałeś sie do mojej prośby...
Odpowiedz
#4

Dzień dobry
A czy jak zapytam o sam wyjazd w weekend w kwestii poznania kogoś, to będzie ok?

https://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14620
jeszcze weryfikacja poprzedniej wróżby w tym wątku
Odpowiedz
#5

Czy mam rozumieć, że w tamtym wątku mam odpowiedź?

tak, podałam link
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości