Ciąża
#1

Witam. Chciałabym zadać jedno pytanie .  Czy zjadę w ciążę w tym roku ?
Od dwóch lat nie biorę tabletek hormonalnych i wspólnie z partnerem staramy się o dziecko. Na razie bezskutecznie... 
Hania 09.04.1993.r. 
Damian 15.05.1990
Odpowiedz
#2

Witaj Hania
Pytanie: Czy zjadę w ciążę w tym roku ? 
XV Diabeł - Nie, nie ma woli, by nowe weszło w materię. Na razie czas u ciebie stoi w tej kwestii, któreś z was nie chce tego dziecka. Nie pomagają nawet "obiecanki cacanki" czy inne zachęty.

Przy takiej blokadzie będzie bardzo ciężko stworzyć korzystne warunki do zapłodnienia.
Przegadajcie jeszcze raz kwestie "dziecka" w swoim życiu, bo ja widzę to tak, że jedno się o nie stara na siłę, a drugie z całych sił się przed tym broni.
Nowe życie to odpowiedzialność, nie każdy musi być na to gotowy i do tego tanga trzeba zwyczajnie dwojga.

Wszystkiego dobrego.
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Wielokrotnie temat dziecka był poruszany i partner mnie zapewniał, że chce zostać ojcem oraz chce w  tej roli się spełnić. 
No cóż... Będę obserwować sytuację. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4

Dzień dobry ?
Jeśli mogę zadać pytanie to chciałabym wiedzieć konkretnie czy w tym roku zajde w ciążę? Jeśli nie to kiedy ? 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. ⚘️
Odpowiedz
#5

witaj Haniu

Pytanie: Jeśli mogę zadać pytanie to chciałabym wiedzieć konkretnie czy w tym roku zajdę w ciążę? Jeśli nie to kiedy ? 

XI Sprawiedliwość, XX Sąd Ostateczny - Nie, nawet jeśli pojawi się zygota organizm spuści ją z krwią miesięczną. W tym roku nic nie zagnieździ się macicy na dłużej.
Ciąża możliwa jak uregulujesz swoje sprawy formalne, powinno się odblokować, widać dusze gotowe do zasiedlenia nowego ciała.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Wysłałam Ci wiadomość prywatną, ale nie wiem czy doszła.
Wszystkie doszły Uśmiech
Hazar 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości