Prośba o wróżbę na finanse
#1

Dzień dobry  Uśmiech
Czy jakaś dobra dusza może mi postawić tarot na sytuację finansową dzisiaj i w naj naj naj bliższej przyszłości?

W wyniku głupoty i złych decyzji posypałymi się finanse 
To prowadzi do efektu kuli śnieżnej  
Im.bardziej staram się to wyprostować tym bardziej kula pędzi 
Czy w najbliższym czasie mogę liczyć na powrót do stabilizacji ?
Otrzymałam nową pracę , długi spłacam ale nadal wszystko co związane z finansami wygląda niekorzystnie
Dziękuję 
Aga
Odpowiedz
#2

Witaj Nasturcja

Pytanie: Czy jakaś dobra dusza może mi postawić tarot na sytuację finansową dzisiaj?

7 buław - Jest ok, widać jak ładnie stawiasz czoło przeciwnościom. 
Twoje zasoby są 6 razy mniejsze niż zadłużenie i braki, czyli wielu by padło ale Ty nawet ładnie się trzymasz. 
Jedyna rada to mocniej stań na ziemi, czyli nie myśl górnolotnie, tylko praktycznie. Nie rób dalekosiężnych planów inwestycyjnych, tylko skup się na tym by wyjść z długów małymi kroczkami. Powoli na to potrzebny jest czas.


i w naj naj naj bliższej przyszłości?

9 monet - Stabilizacja jest w zasięgu ręki. Nic się nie martw i trzymaj się jak do tej pory, a za niedługo będziesz oddychać pełną piersią. To tylko chwilowy zamęt, ucz sie pilnie. Kiedyś ta wiedza jak sobie radzić mimo wszystko, przyda się, by pokazać innym że masz stabilizację i grunt pod nogami.

Jesteś bardzo przedsiębiorczą Kobietą Oczko Brawo!


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję z całego serca Hazar
Doprawdy jest tak jak napisałaś z tym " 6 razy mniejsze" oraz z tym jak walczę.
Dziękuję za tą wróżbę, Dziękuję najpiękniej
Aga
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości