Moje zdrowie
#1

Witam. Poproszę wróżbę na temat mojego schorzenia z którym się borykam. Byłam u lekarza leki biorę ale to nie pomaga. Tzn pomaga gdy biorę jeden lek a jak przestaje, to wraca.. Dziś niestety ale się nie dostałam do lekarza..
Jaka przyczyna może być tego, czy to salmonella? Czy się wyleczę? Nie miałam zleconych badań a na lekarza muszę poczekać do przyszłego tygodnia
Gdzie mam szukać pomocy już nie wiem co robić przecież nie mogę brać na stałe leku p.biegunkowego, może karty coś podpowiedzą . Ten problem zaczął się 3tyg temu, antybiotyk wybrałam i nie pomógł
Maria 17-1-91
Odpowiedz
#2

Witaj Maryś
Pytanie: Jaka przyczyna może być tego, czy to salmonella?
As Kielichów - Coś jest w jelitach, a dokładnie w okrężnicy, ale ja to widzę tylko jak pęcherzyki gazu. Nie wygląda mi to na salmonelle. Coś upośledza wchłanialne na ostatnim odcinku przewodu, bo pokazuje się niejako przekrwienie czy powiększenie naczyń. Ale stanu zapalnego tez nie widać. Tak jakby to była tylko chwilowa niedrożność.

Czy się wyleczę?
XIV Umiarkowanie
- Tak, bez problemu, nawadniaj się tylko, bo już masz za mało elektrolitów i zrezygnuj z wszystkiego co ostre i palące. Możliwe że podrażniłaś czymś jelito grube. Teraz najważniejsze jest wyrównać gospodarkę wodno-elektrolitową.

Nie miałam zleconych badań a na lekarza muszę poczekać do przyszłego tygodnia
Gdzie mam szukać pomocy już nie wiem co robić przecież nie mogę brać na stałe leku p.biegunkowego


2 buławy - Nie ma za bardzo potrzeby szukać tej pomocy, spokojnie możesz iść za tydzień do lekarza. Zwróć teraz uwagę na to co jesz i pij elektrolity. Daj złapać oddech swojemu ciału i bądź dla niego dobra Oczko w końcu ma ci służyć jeszcze wiele wiele lat.
Dużo zdrowia

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

No tak czuję czasem jakbym miała jakaś bańkę. Mam jeszcze antybiotyk ale nie wiem czy brać kolejny, chyba już nie ma sensu. 
A podrażnić mogłam antybiotykami, brałam dwa na zatoki, akurat wtedy kończyłam, kiedy zaczęła mi się ta choroba
Odpowiedz
#4

Maryś, więc zadbaj o siebie należycie, probiotyki i elektrolity i bez stresu Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Dziękuję bardzo, Kwiatek bo już myślałam że może mam raka...  Babcia zmarła w moje urodziny i myślałam że to znak ...postaram się nie stresować
Miałam antybiotyk, dopiero skończyłam i póki co jest ok ale zobaczę jak będzie dalej, czy się uspokoi ta dolegliwość czy wróci.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości