Wspólna przyszłość
#1

Witam Hazar, poproszę wróżbę. Najlepiej na długi okres czasu czy ja z tą drugą osobą mamy przed sobą wspólną przyszłość? Czy karty widzą nas razem bo mnie interesują tylko poważne związki a nie flirty i romanse. Dane prześlę na priv. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Witaj Kasiorka 
Pytanie: czy ja z tą drugą osobą mamy przed sobą wspólną przyszłość?
3 miecze - Nie macie.

Czy karty widzą nas razem bo mnie interesują tylko poważne związki a nie flirty i romanse?
6 kielichów - Tobie marzy się miłość jak ze snów. Niestety On nie zaspokoi twoich pragnień. 
Zresztą w ogóle go nie widzę, pokazało się tylko twoje serce zroszone łzą.

On prawdopodobnie odjedzie, ten człowiek nie szuka bratniej duszy na poważne związki. Trzeba go zrozumieć. 
Widocznie chce żyć Oczko dla siebie.
Jeśli to zaakceptujesz, to czas jaki będzie wam dany miło spędzisz. Jeśli nie, może być trudno, bo przeoczysz to co najlepsze można wyciągnąć z tej relacji.

Relacja nie ma potencjału na długofalowy związek.
Ciesz się tym co jest Oczko

wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za wróżbę szkoda nie wyszło pozytywnie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Każda sytuacja ma pozytyw. Tu tylko rozmijają się oczekiwania. 
Ty czekasz na miłość,  a on na coś innego.  Nie trać nadzieji.

jest gdzieś ktoś kto chce jeszcze raz zakochać się, jak za gówniarza Uśmiech tylko pamiętaj że nie musi być piękny, szarmancki i majętny,  to może być zwykły gbur, ale może pragnąć tego co Ty Uśmiech
Ludzie są tacy piękni że aż zapiera dech w piersiach jak patrzy się na nich.
Będzie dobrze, zobaczysz

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Witam wracam z weryfikacja wróżby. 
Nic z tego nie wyszło bo ja dałam sobie spokój. Szkoda czasu i życia na takie relacje. Życie mam tylko jedno, czas ucieka co ma być to będzie może spotkam kiedyś kogoś kto będzie dla mnie tą wyjątkową osobą. Tego bym sobie życzyła. 
Dziękuję za wróżbę i serdecznie pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości