Fundacja-dofinansowanie
#1

Witam,
Czy mogę prosić o wróżbę? Dla pewnej fundacji Dwa Serca   złożyłam w tym roku dwa wnioski o dofinansowanie, wyniki będą w październiku. Starsznie stresuje się czy wgl chociaż jeden przejdzie. Wnioski 
1) wniosek A 
2) wniosek B 
Czy któryś z wniosków  otrzyma dofinansowanie i dojdzie do podpisania umowy o dofinansowanie ? ( a może dwa
Wnioski były trudne i duża konkurencja, jeśli żaden nie przejdzie, osoba zlecająca będzie wściekła. Niby wie jak to działa, jednak wiem jak jest.
Nazwa pofmiotu, nazwy wniosków i moje dane wyślę na priw. 
Bardzo dziękuję za poświęcony czas i postawienie kart. 
Miłego wieczoru,
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Witaj Ewelina 32

Pytania:  Czy któryś z wniosków  otrzyma dofinansowanie i dojdzie do podpisania umowy o dofinansowanie ?

1) wniosek A - 3 kielichy - Widzę długopis, ale nie trzymasz go w ręku. Niby jet świętowanie, ale tak jakby za wcześnie. Zresztą zakrywasz oczy jakbyś chciała ukryć swój falstart. Może być bardzo blisko, ale podpisania umowy nie widzę. Ten długopis jest w ruchu, a ty masz ograniczone możliwości by go złapać.

2) wniosek B - Tu pokazałaś się już z długopisem w reku, świeci ci się końcówka na biało czyli obstawiam że jest w użyciu. Zresztą minę masz bardzo tęgą i stoisz wyprostowana. Do tego masz oficjalny strój na sobie, więc prawdopodobnie ten wniosek zakończy się oficjalnym podpisaniem umowy.

Oba projekty są przygotowane prawidłowo, tylko tyle że w  "A" pokazała się jakaś niefrasobliwość. Czegoś może tam zabraknąć, ale nie koniecznie to cię wykluczy. Jak będziesz miała refleks, bardzo możliwe że oba wnioski przejdą ci jako pozytywne.

Trzymam kciuki Oczko
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo za postawienie kart. Oby sprawdziło się i  właśnie chociaż jeden dostał dofinansowanie tj. wniosek B, chociaż On jest mniej korzystny finansowo dla mnie, ale zawsze to sukces. 
W tym pierwszym też nie bardzo rozumiem z tym refleksem ponieważ listy rankingowe są zero jedynkowe. Wniosek dostaje dofinansowanie lub nie. Jeśli nie ma na liście, podmiot nie dostał dofinansowania, jeśli jest na liście, nie ma możliwości wskoczyć na listę. 
Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Jak będę listy rankingowe dam znać.
Miłego wieczoru.
Odpowiedz
#4

Wracam z weryfikacją.
Wniosek A - nie otrzymał dofinansowania .
Wniosek B - otrzymał dofinansowanie, ucięli jakieś 8 tys. , ale jest hyhy . 
Cieszę się,chociaż ten 1 wniosek był dla mnie bardziej korzystny finansowo za sukces. 

Jeśli mogę to również chciałabym zapytać o jeszcze jeden wniosek o dofinansowanie. Czy otrzyma dofinansowanie i zostanie podpisana umowa?
Dane wysyłam na PW. 
Bardzo dziękuję za karty i poświęcony czas.
Odpowiedz
#5

Witaj Ewelina32
Pytanie: Jeśli mogę to również chciałabym zapytać o jeszcze jeden wniosek o dofinansowanie. Czy otrzyma dofinansowanie i zostanie podpisana umowa?

XX Sąd ostateczny - Powinien otrzymać, jakby "rzutem na taśmę". Pokazuje się, że tez twoje akcje pójdą mocno w górę, w branży mogą zacząć o Tobie mówić "cudotwórca".

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Witam, dziękuję bardzo za poświęcony czas. Wrócę z weryfikacją jak bd wyniki. Oj bardzo chciałabym,aby wniosek przeszedł. Są to nowe konkursy z nowej perspektywy i wszyscy się rzucili po wielu miesiącach stagnacji, jest duża konkurencja. Mam nadzieję,że się sprawdzi i wniosek przejdzie chociaż sama nie jestem do końca z niego zadowolona. Regulamin był niejasny a i instytucja zarządzająca nie potrafiła odp na niektóre pytania.
Miłego dnia. 
Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości