Czy odpowie
#1

Witam, 
Czy mogłabym prosić o karty ? Siedzę jak na szpilkach. Napisałam SMSa do pewnego faceta. Wyjaśnienie sytuacji plus propozycję niezobowiązującego spotkania. Aktualnie brak odp. Dlaczego nie odp i czy odpowie ? Jak odebrał tego smsa ? Czy przyjmie propozycję spotkania? 
Więcej info na priw. 
Będę wdzięczna za postawienie kart. 
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Witaj Ewelina
Pytania: Dlaczego nie odp?
7 buław - On się ogólnie broni przed takimi sms, prawdopodobnie dostaje ich więcej bo wszystkie traktuje tak samo ( jak zawracanie dupyUśmiech. Nie traktuje po prostu sprawy priorytetowo.

 i czy odpowie ?
Rycerz kielichów - Jak się złamie, albo jak go poniosą emocje. Chciałby, ale ma jakieś swoje zasady i dużo go to kosztuje żeby się nią łamać.

Jak odebrał tego smsa ?
XIII Śmierć - Nie zrobił na nim wrażenia, prawdopodobnie nie przywiązuje do sms większej wagi niż do spamu.

Czy przyjmie propozycję spotkania? 
Królowa kielichów - Można próbować, ale trzeba do niego zadzwonić i zaproponować. Smsy nie są traktowane poważnie, może nawet ma ustawienie że od razu lądują w spamie. Zwyczajnie zadzwoń i się umów. Królowa ma telefon przy uchu, dobitnie pokazuje jak to zrobić.

Musisz tu zadziałać twarzą w twarz, bo na smsach nic nie wniesiesz w tą znajomość.
Mógł mieć kiedyś złe doświadczenia z wiadomościami utrwalonymi na telefonie czy kompie i drugi raz nie będzie tak działał.
Zadzwoń Oczko najwyżej ci odmówi. Machniesz wtedy ręką i będzie po sprawie

wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję za odpowiedź. No właśnie dziwnie, że on nie odp bo jako Spam raczej nie traktuje, chyba że takie propozycje. Ja z nim już pisałam smsy i normalnie mi odpowiadał. To było służbowo jak i trochę prywatnie. Zastanowię się czy dzwonić do Niego, jeśli mi nie odp, nie chcę wyjść na namolną osobę. 
Eh...ciężka sytuacja. 
Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Dam znać co zrobiłam i jak wyszło. Muszę przemyśleć. 
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4

Witaj, wracam z weryfikacją, odmówił . Powołał się na etykę zawodową- nie umawia się z klientami .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości