Rozkład "Napisz do mnie" (dlaczego on/ona się nie kontaktuje?)
#1

Stosuje od niedawna, choć na sobie nie miałam odwagi w związku z tym, że karty wyszłyby konkursem piękności i listą życzeń, za to postawiłam już kilku osobom - weryfikowało się stosunkowo szybko więc gorąco polecam


........................................................2, 3, 4 (Dlaczego nie pisze?)
1-Sygnifikator (osoby która nie pisze).........5 (Kiedy można by było spodziewać się kontaktu?)
........................................................6.....7 (Co skłoniłoby ją do napisania?)
Odpowiedz
#2

Akante - jak z kart odczytać czas kontaktu? Chodzi mi o pozycję nr 5.
Odpowiedz
#3

Zależy to od metody określania czasu jaką przyjmujesz - typowo postępujemy zgodnie z nią.
ja mam:
miecze - zima
monety - jesien
kielichy - lato
bulawy - wiosna

a dodatkowo:
bulawy - dni
kielichy - miesiace... itd.

no musisz obrac sobie metode czasowa i wtedy okreslic - czesto AW to nie tylko konkretny znak zodiaku ale także ma tu wpływ sam charakter i znaczenie karty np. przy Rydwanie, Cesarzowej, Gwiezdzie to że już zaraz się odezwie, przy Wisielcu że rychło to nie nastąpi, podobnie przy pustelniku czy papieżu;
Odpowiedz
#4

Cesarzową i Słońce, to jeszcze odczytałabym, jako okres letni, Pustelnika - zimę
Odpowiedz
#5

Mnie w pozycji 5 wyszla smierc,mysle ze mozna to odczytac jako zima.jesli wziac pod uwqge znak zodiaku czyli skorpion to napisze miedzy listopadem a grudniem.
Odpowiedz
#6

Świetny rozkład, napewno się przyda Oczko pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#7

bardzo fajny rozkładUśmiech pozdr.
Odpowiedz
#8

joanna7477 napisał(a):Mnie w pozycji 5 wyszla smierc,mysle ze mozna to odczytac jako zima.jesli wziac pod uwqge znak zodiaku czyli skorpion to napisze miedzy listopadem a grudniem.

Gdzieś czytałam, że AW to czas teraźniejszy. I taka metodę ja przyjęłam, biorę jedynie pod uwagę charakter i przesłanie karty. Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego o co pytamy i jak umawiamy się z kartami.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9

Świetne wytłumaczenie czasu jest tutaj => http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=1749
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości