bronić przed zabójcą ukochanego.
#1

Śniło mi się że wbiegłam do jakiejś piwnicy i zauważyłam chowającego sie za rowerem chłopaka w którym jestem zakochana, spytałam co on robi a on ze strachem odpowiedział "odwróć się". Zobaczyłam ogrodnika z wielkim sekatorem krzyczącego że chce zabić tego chłopaka, więc bez zastanowienia zaczełam go bić i zobaczyłam miotłe, złamałam jej drewniany kij i wbiłam ogrodnikowi w brzuch. Upadł on natychmiast na ziemie i zalał się krwią, o dziwo w śnie nie wzbudziło to we mnie jakich kolwiek emocji, poprostu zerwałam chłopaka do ucieczki.

Bardzo prosiłabym kogoś o interpretacje snu. Uśmiech

PS. często śni mi się że jade z nim pociągiem , albo że nosze jego bluzę... jeśli ktoś byłby na tyle serdeczny prosiłabym również o słówko na temat tego co to może oznaczać.

Pozdrawiam gorąco Buźki
Odpowiedz
#2

Jak zabilas kogos we snie to dobry znak...jakis problem rozwiazesz, zabijesz zmartwienie.
Odpowiedz
#3

dziękuje Ci bardzo Lilio Uśmiech
Odpowiedz
#4

Zabijać to szczęśliwa wróżba, zapowiada szybkie rozwiązanie odpowiadające Twoim życzeniom, niekiedy oznacza zwycięstwo nad sobą. Piwnica to podróż w nieświadomość. W piwnicy widzisz to, co zacznie w Twoim życiu nabierać coraz większego znaczenia.
Sen oznaczać może, że chłopak ten staje się dla Ciebie kimś bardzo ważnym, o kogo warto walczyć i zabiegać.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5

Dziękuje również Tobie Natko. Uśmiech To racja , z dnia na dzień jest dla mnie coraz ważniejszy... Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości