Tarotowy portret Ivany
#1

Witajcie, czy mnie rowniez moglybyscie zrobic tarotowy portret? Jestem pierwszy raz na forum ale milo byloby gdybym uzyskala tu pomoc. Podobnie jak ma_ewa udzielalam sie na innym forum . (szkółka tarota) Dopiero sie ucze wiec nie bede obiektywna co do tej interpretacji
1.XXI świat
2.III Cesarzowa
3.XVIII Księżyc
4.24-22czyli II Kapłanka
5.XXI Świat
6.(23-22) czyli I Głupiec i 7. dodatkowo Kapłanka


A wiec dwa Światy i dwie Kapłanki
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#2

Ivana , proponuje zebys sie przedstawila w watku "Witam". A na portret to pewnie bedziesz musiala poczekac w kolejce, jest dosc dluga. Nasze portrecistki sa bardzo bizi(zajete) Rotfl
Odpowiedz
#3

Ale ja juz sie przedstawilam jako BellucciOczko Mozecie do mnie mowic albo Ivana albo BellucciOczko Przepraszam za te niejasnoscOczko
Buziaki
Odpowiedz
#4

Zastanawia mnie co znaczy jesli mam dwa Swiaty i dwie Kapłanki w moim przypadku. A moze ta druga Kaplanka sie nie liczy jesli jest siodma karta jako karta odwrocona? Czy ktos mi pomoze?
Chyba karta Świata nawet w pozycji odwroconej jest ok? Tak przynajmniej czytałam ale mogę sie mylic :?
Odpowiedz
#5

I mam jeszcze jedno pytanie. Czy trzy takie same karty dotycza tylko pierwszych siedmiu pozycji czy rowniez pozostalych punktow (dary-8, jak postrzegasz siebie13, jak postrzegaja Cie inni ?) bo jesli tak to ja mam chyba po 3 karty...
Odpowiedz
#6

ivana napisał(a):czyli I Głupiec
Głupiec to XXII a I to Mag.
Dzieciństwo: na dzieciństwo lub wczesną młodość mogły wpłynąć sprawy związane z zagranicą, ewentualnie ktoś ważny dla dziecka był oddalony psychicznie lub fizycznie. Duży wpływ energii kobiecych na ten okres. Ciekawe, otwarte na świat dziecko, które jednak mogło być tonowane,lub w jakiś sposób przytłaczane przez matkę lub inną kobietę. Matka mogła być zbyt autorytarna, podporządkowująca sobie dziecko lub zbyt od niego oddalona w sensie psychicznym, nie interesująca się nim i nie zaspokajająca potrzeb dziecka. Ewentualnie jeszcze mogła przenieść na dziecko swoje lęki i blokady. Możliwe poczucie niespełnionego dzieciństwa.
Druga część życia: duża rola kontaktów z kobietami, dążenie do samodzielności i niezależności, wyrażanie swojej kobiecości poprzez wygląd zewnętrzny, troska o piękno w otoczeniu, wpływ spraw związanych z domem i partnerstwem.
Trzeci etap: duża wrażliwość, możliwe prorocze sny, koncentracja na sprawach domowych, rodzinnych, uwolnienie się od lęków z przeszłości, dobre relacje z kobietami, wykorzystanie podświadomości do własnego rozwoju, możliwe opiekowanie się kimś lub pomaganie innym. Należy uważać aby patrzeć na życie i ludzi realnie, nie odrywać się od rzeczywistości, nie kierować się iluzjami.
Podświadome lęki i blokady mogą wypływać z trudnych relacji z matką lub inną starszą kobietą. Możliwy brak wiary w swoje zdolności (np. poznawcze) i możliwości (np. w swoją intuicję), nadwrażliwość lub brak wrażliwości, niecierpliwość. Czasami przy tej karcie występują również fobie związane z przyrodą (ale to raczej nie u Ciebie) zaburzenia rytmu biologicznego, w jakimś sensie rola matki może być lub wydawać się trudna ( może nie musi). Należy w prawidłowy sposób wykorzystywać posiadaną wiedzę i nie ulegać informacjom z niepewnych źródeł.
Podwójny, nieprzepracowany XXI może wskazywać na blokady, fobie, zachowania kompulsywne (np. zakupy, nikotyna, słodycze lub inne), nerwice, lęk przed życiem, negatywne kody, lęk przed nowościami lub nowoczesnością, ewentualnie przed wyjazdem za granicę, czasami brak tolerancji. Tak jak pisałam wcześniej może wskazywać nie musi Uśmiech.
Jeśli podwójny Świat jest przepracowany to osoba jest otwarta na świat i ludzi, tolerancyjna, poukładana wewnętrznie, swobodna, z poczuciem humoru, dobrze radzi sobie z nowościami (np. technicznymi).
Uzdolnienia to duża komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i operowania słowem, oryginalność, spryt, łatwość zdobywania informacji, zręczność. Mag może przynieść także zdolności manipulacyjne, co nie znaczy, że osoba będzie je wykorzystywać Uśmiech
Sferą komfortu jest kontakt z naturą, może czytanie książek, możliwość opiekowania się kimś lub czymś, zajmowanie się ezoteryką.
Misja polega na przepracowaniu relacji rodzinnych (trosce o rodzinę, dobrym kontakcie z krewnymi) wypracowaniu dojrzałego systemu wartości i przekazaniu go innym, może również być ważna praca na rzecz jakiejś grupy czy też społeczności.
W zrealizowaniu misji pomogą uzdolnienia związane z zarządzaniem, kierowaniem, odpowiedzialność, konsekwencja, pracowitość.
Być może postrzegasz siebie jako osobę wrażliwą, zdolną do poświęceń, opiekuńczą, a jesteś postrzegana jako osoba kobieca, marzycielka, lubiąca się zajmować domem, możesz być również postrzegana jako osoba trochę oderwana od rzeczywistości, zbyt emocjonalna lub ludzie mogą Cię postrzegać nie dokładnie tak , jaką jesteś naprawdę.
Słabsze punkty organizmu to układ rozrodczy, możliwa poddatność na choroby psychosomatyczne.
Odpowiedz
#7

Gośka napisał(a):Słabsze punkty organizmu to układ rozrodczy, możliwa poddatność na choroby psychosomatyczne.
Gosiu, kochana, z czego to odczytałaś? Shock :mrgreen:
Odpowiedz
#8

Z pozycji nr 4 i podwójnej kary XXI.
Odpowiedz
#9

Gosienko bardzo Ci dziekuje za portret. Ustosunkuje sie do niego dzisiaj wieczorem bo teraz biegnę do pracy. Buziaki
Odpowiedz
#10

Gośka napisał(a):
ivana napisał(a):
czyli I Głupiec Głupiec to XXII a I to Mag.
Dzieciństwo: na dzieciństwo lub wczesną młodość mogły wpłynąć sprawy związane z zagranicą, ewentualnie ktoś ważny dla dziecka był oddalony psychicznie lub fizycznie. Duży wpływ energii kobiecych na ten okres. Ciekawe, otwarte na świat dziecko, które jednak mogło być tonowane,lub w jakiś sposób przytłaczane przez matkę lub inną kobietę. Matka mogła być zbyt autorytarna, podporządkowująca sobie dziecko lub zbyt od niego oddalona w sensie psychicznym, nie interesująca się nim i nie zaspokajająca potrzeb dziecka. Ewentualnie jeszcze mogła przenieść na dziecko swoje lęki i blokady. Możliwe poczucie niespełnionego dzieciństwa.

Tak duzy wplyw w dzieciństwie mialy mama i babcia. W mojej rodzinie kobiety sa silniejsze niz mezczyzni

Druga część życia: duża rola kontaktów z kobietami, dążenie do samodzielności i niezależności, wyrażanie swojej kobiecości poprzez wygląd zewnętrzny, troska o piękno w otoczeniu, wpływ spraw związanych z domem i partnerstwem.


Owszem czuje sie teraz bardzo kobieco i podkreslam to ubiorem


Trzeci etap: duża wrażliwość, możliwe prorocze sny, koncentracja na sprawach domowych, rodzinnych, uwolnienie się od lęków z przeszłości, dobre relacje z kobietami, wykorzystanie podświadomości do własnego rozwoju, możliwe opiekowanie się kimś lub pomaganie innym. Należy uważać aby patrzeć na życie i ludzi realnie, nie odrywać się od rzeczywistości, nie kierować się iluzjami.


Jestem wrazliwa kobieta i mam prorocze sny.. czesto snia mi sie zmarli z rodziny..

Jeśli podwójny Świat jest przepracowany to osoba jest otwarta na świat i ludzi, tolerancyjna, poukładana wewnętrznie, swobodna, z poczuciem humoru, dobrze radzi sobie z nowościami (np. technicznymi).

Moj podwojny Świat jest przepracowany i jestem bardzo otwarta i tolerancyjna osoba


Uzdolnienia to duża komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i operowania słowem, oryginalność, spryt, łatwość zdobywania informacji, zręczność. Mag może przynieść także zdolności manipulacyjne, co nie znaczy, że osoba będzie je wykorzystywać
Sferą komfortu jest kontakt z naturą, może czytanie książek, możliwość opiekowania się kimś lub czymś, zajmowanie się ezoteryką.


Uwielbiam czytac i latwo nawiazuje kontakty. Ostatnio zajelam sie tarotem

Być może postrzegasz siebie jako osobę wrażliwą, zdolną do poświęceń, opiekuńczą, a jesteś postrzegana jako osoba kobieca, marzycielka, lubiąca się zajmować domem, możesz być również postrzegana jako osoba trochę oderwana od rzeczywistości, zbyt emocjonalna lub ludzie mogą Cię postrzegać nie dokładnie tak , jaką jesteś naprawdę.


Mysle ze jestem wrazliwa i opiekuncza, trudno mi ocenic jak inni mnie postrzegaja, często slysze ze jestem kobieca..


Bardzo dziekuje Gosienko. Jestes Wielka
Odpowiedz
#11

A jaki wyczarujecie dla mnie zawod z Portretu Wrozki? Buźki Buźki Buźki

P.S. Pozycja 6 to Mag a nie Glupiec
Odpowiedz
#12

Czy ktos ma w swoim portrecie 2 Światy? Jak sie Wam realizuja? Co powiedzielibyscie o Księżycu na pozycji 3....ta karta jest dosc enigmatyczna i poza doniczka u mnie tez sie pojawia...
Dzieki za Wasze spostrzezenia...
Sciskam serdecznie...
Odpowiedz
#13

Moze ktos bedzie mial ochote w ramach cwiczen dodac cos do mego portretu? Brakuje w nim pewnych pozycji....
Serdecznie zachęcam Kwiatek
Odpowiedz
#14

ja mam...
MUśmiech
Tzn dwa Światy..., w głównej doniczce Myśli
Odpowiedz
#15

Marzenko przeciez wiem, ze masz dwa swiatyOczko I dlatego to jest tak frapujaceOczko
Odpowiedz
#16

Chyba tego nie da się za bardzo porównać, chyba, żeby były na tych samych pozycjachUśmiech.
U mnie jest na III pozycji i na IV-tej.
Stąd chyba wynika , że go tzn Świat w negacji przepracuję na stare lataUśmiech, które nota bene już się chyba zaczęłyUśmiech.
Buźki
MUśmiech
Odpowiedz
#17

Wiem ze pozycje sa rozne, na ktorych jest Swiat a jesli chodzi o lata to starosc jest kwestia dyskusyjną. To stan ducha a nie ciala Oczko
Odpowiedz
#18

Poprosze o pomoc w rozkminieniu wplywow karmicznych w portrecie... Cz ma ktos w tym doswiadczenie? Ja tylko skupialam sie na podstawach doniczki do tej pory... Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości