Rozkład na walentynki
#1

Witajcie,
Czy znacie jakiś ciekawy rozkład na walentynki?
Z kim spędzę, jak spędzę?
Odpowiedz
#2

Tak stricte na Valentynki to nie mam  Oczko , ale jakbym miała sobie rozkładać, to pewnie użyłabym "urodzinowej wiedźmy" - w zmodyfikowanej formie, tj pytając o miłość...
1. co przyniósł mi poprzedni rok w sprawach miłosnych? (lub co przechodzi z poprzedniego roku w miłości do tego?) - tj pytamy o okres od 14 lutego poprzedniego roku
2. jaką lekcję powinienem z tego wyciągnąć na następny rok?
3. na czym się skupić w sprawach miłosnych w następnym roku?
4. co mi następny rok przyniesie (w sprawach miłosnych)?

Myślę że nawet by było lepiej, bo coś się można dowiedzieć w perspektywie roku...  Oczko

[Obrazek: wRASRJJ.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Nie znałam tego. Jest bardzo wyrazisty i faktycznie można go stosować w innych sytuacjach niż wróżba urodzinowa. Postawię sobie w walentynki - to dobra okazja, by wypróbować ten rozkład. Dzięki za inspirację Uśmiech
Odpowiedz
#4

Dziękuję, w perspektywie rocznej jest bardzo ciekawy, jednak ja chciałem konkretnie tylko na ten jeden dzień ????
Ułożyłem już sobie prosty:
1.Z kim spędzę Walentynki?
2.Gdzie?
3.Jak je spędzę/w jaki sposób?
4.Czy będę zadowolony?
Odpowiedz
#5

Może po prostu wylosuj w niedzielę kartę dnia? Oczko
Odpowiedz
#6

Już rozłożyłem karty, więc już wiem choć dość niejasno
Odpowiedz
#7

Wiesz, myślę sobie, że w dobie trwającej pandemii za wiele miejsc na spędzenie walentynek nie zostaje... Inaczej: sporo fajnych miejsc, zwłaszcza lokali, odpada... niestety;-(
Odpowiedz
#8

Teraz już otwierają kina. Ale miejsca mogą być różne dom, znajomi, jakieś spacer. Choć faktycznie wiele.miejsc odpada.
Mi wypadło na miejsce 7 kielichów - więc chyba kanapa przed telewizorem ????
Odpowiedz
#9

Oby nie kanapa i "skakanie" pilotem po programach Uśmiech ... Życzę Ci, żeby to była kanapa, ale rozłożona... I co najwyżej z nastrojową muzyką - nie z telewizora! Uśmiech

PS Jeśli jednak będzie telewizor, to się nie przejmuj. Walentynki są przereklamowane Oczko , a w tym roku pewnie jeszcze będą cholernie zimne przez te mrozy syberyjskie... Właśnie dlatego wolę bliższą nam, bo słowiańską, a już zapomnianą (niestety!) noc świętojańską - wypada w czerwcu! Uśmiech
Odpowiedz
#10

Haha dziękuję za życzenia ????
Ja lubię każde święto miłości ????
Ale faktycznie nie powinno się zapominać o naszej słowiańskiej nocy Kupały. Jak się nie uda teraz to w czerwcu będę szukał kwiatu paproci ????
A jeśli się tym interesujesz to zachęcam do wstąpienia do związków rodzimowierczych, które takie wydarzenia organizują
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości