Iluzje optyczne i stereogramy
#1

Ależ ten jelonek jest duży  Oczko i jakie ma poroże  Oczko

[Obrazek: UWb2zqM.jpg]
Odpowiedz
#2

Świetna iluzja... za pierwszym razem, gdy spojrzałam, nie ogarnęłam całego obrazu, dopiero za drugim zobaczyłam, gdzie ten duży jelonek... Lol Lol Lol
Odpowiedz
#3

Znikający okrąg

Należy patrzec na krzyżyk po środku dopóki wszystko dookoła nie poznika.
[Obrazek: gigante.pl_zludz_1212445684.gif]



Wodospad z włosów czy włosy z wodospadu?
[Obrazek: gigante.pl_zludz_1233578081.jpg]
Odpowiedz
#4

Bardzo ciekawe złudzenie, gdzie na kierunek ruchu tancerki ma wpływ umysł oglądającego.
Jeśli ruch będzie zgodny w ruchem wskazówek zegara, to będzie znaczyło, że w tej chwili bardziej używasz prawej półkuli mózgu.
Ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara oznaczać będzie, że to lewa półkula jest w tym momencie bardziej aktywna.
Postaraj się wpłynąć na kierunek tancerkiUśmiech


..........................................[Obrazek: moc.gif]
Odpowiedz
#5

[Obrazek: SQxYG5e.jpg]

Żywe kwiaty.
Odpowiedz
#6

Ale tu mamy fajne rzeczy i pomysły i brawa dla Zagadki


[Obrazek: CAik0lz.jpg]

Młoda czy stara kobieta?
Odpowiedz
#7

No jakoś nie moge dostrzec tej mlodej  :?

A tu ponoć jest 9 osób (nie tylko całe postacie)
Ja znalazłem 8

[Obrazek: LogivNP.jpg]
Odpowiedz
#8

Cytat:No jakoś nie moge dostrzec tej mlodej
Oczko Broda młodej, to nos starszej; ucho młodej, to oko starszej; dekolt młodej - broda starszej; rzemyk na szyi młodej to usta starszej Oczko


Cytat:A tu ponoć jest 9 osób (nie tylko całe postacie)
Ja znalazłem 8
naipierw zwierzątka - rudy piesek, ptaszek na wieżyczce, 2 małe ptaszki w locie i 4 w oddali też w locie (razem 8),
teraz osoby - dwie głowy po lewej stronie i jedna po prawej, starszy szacowny pan, Meksykanin, kobieta z dzieckiem na ręku (razem 7), no jeszcze można podciągnąć po lewej stronie - tyłem stojącego kamiennego strażnika Oczko = 8
Chyba tam już nikogo nie ma Lol
Odpowiedz
#9

Po lewej stronie, blisko siebie są 4 głowy, jedna en face i 3 profile.
Odpowiedz
#10

Zagadka napisał(a):no jeszcze można podciągnąć po lewej stronie - tyłem stojącego kamiennego strażnika Oczko = 8
Chyba tam już nikogo nie ma Lol
Kamienny strażnik, to już mocno naciagane, to gdzies inziej musi byc. Brakuje jednej osoby :?
Odpowiedz
#11

Eremit przecież wszystkie są. Jedna głowa po prawej, cztery po lewej, kobieta , dziecko, Meksykanin, starszy pan.
Odpowiedz
#12

Tu jest 5 twarzyUśmiech po lewej - 2 profile i na wprost, a po prawej - 2 profileUśmiech
Odpowiedz
#13

Po lewej jest jeden profil i na wprost.

Rację ma Gośka (jak zwykle :geek: ) ja po prostu nie uwzględniałem dziecka :o :oops:
Odpowiedz
#14

Eremit napisał(a):Po lewej jest jeden profil i na wprost.
Nie zgadzam się  Język , są 2 profile - twarz przy twarzy i na wprost  Oczko =3 twarze. Racja to rzecz względna  Uśmiech

..............................
Odpowiedz
#15

ale tym sposobem będzie 10 osób, a malarz twierdzi że namalował 9 Oczko

nie ma tam "twarzy przy twarzy"
Odpowiedz
#16

Znajdź dziecko


[Obrazek: cR1sP7Q.jpg]
Odpowiedz
#17

Dziecko uwieszone jest na gałęziach drzewa, zajmuje prawie cały obrazek. Świetne.
Odpowiedz
#18

Super Natko .W pierwszej chwili nie mogłam go znależć, Lol ale fajnie to zrobione.
Odpowiedz
#19

ramona napisał(a):Ale tu mamy fajne rzeczy i pomysły i brawa dla Zagadki




Cytat: Broda młodej, to nos starszej; ucho młodej, to oko starszej; dekolt młodej - broda starszej; rzemyk na szyi młodej to usta starszej Oczko

Ja tej mlodej nie widze :|
Odpowiedz
#20

ja starej nie widziałem :?
Odpowiedz
#21

A ja widzę i młodą i starą. Lol Trzeba się dobrze przyjrzeć.
Odpowiedz
#22

Mloda gdzie ma oczy i wlosy??!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości