czerwony piasek
#1

na plazy w sloncu (plaza pusta rozlegla) siedzialam z moja mama i starszym synem..nie pamietam o czym rozmawialismy..ale odeszlam od nich zalatwic cos ..i idac brnelam w piasku..czerwonym piasku..
piach wchodzil mi w sandaly i powstrzymywal kroki..musialam sie zatrzymywac tak trudno bylo mi isc..bardzo trudno..okropnie sie meczylam
nastepny sen tej nocy to jakby wyprawa ze wspinaniem sie na pionowe skaly i urwiska..miala to byc zorganizowana wycieczka i wszedzie wisialy liny ktorych nalezalo sie trzymac..i okropna slabosc czulam w sobie i bezsilnosc.. moje stopy obsuwaly sie bezwladnie, prawie nie mialam mozliwosci sie wspinac a czulam ze musze bo za mna czekalo mnostwo innych osob chcacych uchwycic line i wdrapac sie na wzgorze.. wszystkim to latwo przychodzilo a mnie opanowala jakas okropna nieudolnosc, choc pamietalam ze jakis czas wczesniej pokonywalam ta wspinaczke bez przeszkod..
prosze pomozcie mi wyjasnic te sny...
Odpowiedz
#2

Julka, czy masz jakas sprawe do zalatwienia, ktora najchetniej bys odwlekla,albo decyzje do podjecia...ja wlasnie wtedy mam tego typu sny...
Odpowiedz
#3

Nie wiem, jaka jest Twoja sytuacja osobista, ale wydaje mi się, że jesteś przed podjęciem jakiejś ważnej decyzji dotyczącej Twojego życia, rodziny, sytuacji uczuciowej. Masz poczucie, że musisz dokonać wyboru, który jest dla Ciebie bardzo trudny, wahasz się więc, jesteś pełna rozterek i wątpliwości, jednak widzisz szansę wyjścia na prostą.
To będzie dla Ciebie próba, dzięki której możesz osiągnąć szczęście, spełnienie, choć do niego jeszcze długa i wyboista droga, pełna przeszkód. Obawiasz się ryzyka, ale bez podjęcia tej próby niemożliwe jest, byś osiągnęła wreszcie spokój ducha, równowagę wewnętrzną. Targają Tobą ogromne namiętności, którym pragniesz się poddać, a z drugiej strony masz na względzie dobro swojej rodziny.
Nie wiem, na ile zgodne z rzeczywistością jest moje widzenie symboli sennych z Twoich snów.
Spróbuj sama przeanalizować symbole senne korzystając z naszego sennika (wpisy z dnia dzisiejszego i poprzednich dni), może znajdziesz tam lepsze odniesienie do Twoich snów, bardziej adekwatne do rzeczywistości.
Trzymaj się, powodzenia. Uśmiech
Odpowiedz
#4

julka napisał(a):na plazy w sloncu (plaza pusta rozlegla) siedzialam z moja mama i starszym synem..nie pamietam o czym rozmawialismy..ale odeszlam od nich zalatwic cos ..i idac brnelam w piasku..czerwonym piasku..
piach wchodzil mi w sandaly i powstrzymywal kroki..musialam sie zatrzymywac tak trudno bylo mi isc..bardzo trudno..okropnie sie meczylam
nastepny sen tej nocy to jakby wyprawa ze wspinaniem sie na pionowe skaly i urwiska..miala to byc zorganizowana wycieczka i wszedzie wisialy liny ktorych nalezalo sie trzymac..i okropna slabosc czulam w sobie i bezsilnosc.. moje stopy obsuwaly sie bezwladnie, prawie nie mialam mozliwosci sie wspinac a czulam ze musze bo za mna czekalo mnostwo innych osob chcacych uchwycic line i wdrapac sie na wzgorze.. wszystkim to latwo przychodzilo a mnie opanowala jakas okropna nieudolnosc, choc pamietalam ze jakis czas wczesniej pokonywalam ta wspinaczke bez przeszkod..
prosze pomozcie mi wyjasnic te sny...

Prawdopodobnie przechodzisz trudny okres w swoim życiu . Może ogarniać Cie smutek , pustka uczuciowa, osamotnienie. Sen ten może wskazywać ,ze obecnie stoisz przed rozwiązaniem trudnej , czy zagmatwanej sprawy. Nie wiesz w jaki sposób masz ją rozwiązać . Nie masz możliwości działania i boisz sie , ze sama nie poradzisz. Sen bezpośrednio może dotyczyć Twojej mamy , lub syna z osobami z którymi jesteś związana emocjonalnie . Wskazuje na bliskość uczuciowa , ale to również pewnego rodzaju uzależnienie od nich. (pozbawienie swobody, pewnego rodzaju skrepowanie.)
Wszystkiego dobrego. Buźki
Odpowiedz
#5

jestescie niesamowite.. Lilu.. Natka..Miriam..wszystko co odczytalyscie z moich snow dalo mi duzo do myslenia i pasuje do mojego zycia teraz...dziekuje bardzo..jakbyscie w mojej duszy czytaly, wiecej oczywiscie niz sama sobie uswiadomilam..
dziekuje jeszcze raz..
dzisiejszej nocy kolejne sny znow o synu i tym razie basenie z rekinem i wielkimi rybami..czemu te sny przychodza, czy chca mnie zmusic do refleksji czy rozladowac zbyt duza dawke emocji w mojej glowie?
ale Wasza umiejetnosc magicznego ich rozszyfrowania...jestem oszolomiona! Kwiatek
pozdrawiam Was serdecznie..
Odpowiedz
#6

Julka, mi sie snily moje dziewczynki, gdy bylam daleko od nich, zawsze w jakis taki przerazajacy sposob...ze im cos grozilo...to bylo straszne...
Odpowiedz
#7

no wlasnie mam chyba tak samo jak Ty Lilu ..sny z moimi synami..czasem jednak snia mi sie pogodnie..ale to wyjatkowo(
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości