Partnerski Portret Psychologiczny
#1

Partnerski portret jest wynikiem sumowania portretów indywidualnych partnerów.

1. Początek znajomości – Cesarzowa – wspólne dążenia i starania dotyczące domu i bezpieczeństwa materialnego.
2. Rozwój znajomości, relacji – Umiarkowanie – zrównoważony, harmonijny związek.
3. Okres schyłku lub koniec relacji – Cesarzowa
4. Ewentualne trudności – Gwiazda - hehe Gwiazda w relacji może być tylko jedna Oczko trudności z okazywaniem uczuć, pojawienie się rozczarowania, przygnębienie, niepotrzebna rywalizacja.
5. Wspólne świadome dążenia, plany – Gwiazda - wzajemne okazywanie sobie uczuć, budowanie przyjaźni, lojalność, zrozumienie uczuć własnych i partnera, unikanie znudzenia życiem, wykorzystywanie i rozwijanie swoich talentów, dawanie sobie nawzajem nadziej , realizowanie wspólnych zmierzeń i celów.
6. Podpowiedz jak związek będzie się rozwijał – Śmierć i w jaki sposób można pokonać problemy poz. 4 Gwiazda – poprzez znaczące zmiany w relacji /w nas, pamiętając jednocześnie by dbać o siebie nawzajem w trudnych dla nas chwilach.
7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali – Sąd – stworzenie rodziny .
8. Jak to zadanie wypełnić – Cesarz - ciężką pracą nad stabilną i trwała relację,
Odpowiedz
#2

Gwiazda w trudnościach i świadomych dążeniach - ciekawe Uśmiech
Chyba spotkaliście się po to, aby nauczyć się wzajemnie te uczucia sobie okazywać Uśmiech
Udaje się?
Odpowiedz
#3

Hehehe różnie z tym bywa. Większe problemy z okazywanie uczuć ma partner, a ja nieustannie nad tym pracuje z różnym skutkiem. Myślę, że nigdy nie miał okazji się tego nauczyć.
Odpowiedz
#4

Zakradł się błąd w pozycji 6. zamiast Śmierci powinien być Wisielec

6. Podpowiedz jak związek będzie się rozwijał – Wisielec i w jaki sposób można pokonać problemy poz. 4 Gwiazda ..

Dobre zrozumienie na poziomie emocji, uzupełnianie się partnerów, związek, w którym obie osoby rozwijają się w podobnym tempie i tym samym kierunku, wyzbycie się starych przyzwyczajeni wspólne wypracowanie nowych. Ewentualnie problem, który determinuje rozwój związku; ukrywanie przed środowiskiem problemów zaburzających relacje partnerska, brak wzajemnego zrozumienia. Poświęcenie jednego partnera na rzecz drugiego, by związek mógł funkcjonować.
Odpowiedz
#5

co ta cesarzowa na 3 moze oznaczać? czy to samo co ta na 1szej?
Odpowiedz
#6

to ze ostatecznie inna kobieta moze szkodzic relacji...

edit A XVIIGwiazda wskazuje, ze to moze byc falszywa przyjaciolka.
Odpowiedz
#7

KatiJo napisał(a):Gwiazda w trudnościach i świadomych dążeniach - ciekawe Uśmiech
Chyba spotkaliście się po to, aby nauczyć się wzajemnie te uczucia sobie okazywać Uśmiech
Udaje się?
zakretka napisał(a):Hehehe różnie z tym bywa. Większe problemy z okazywanie uczuć ma partner,
czy Twoj partner widzi to tak samo , czy jest to twoja subiektywna ocena?
Odpowiedz
#8

czy Twoj partner widzi to tak samo , czy jest to twoja subiektywna ocena?[/quote]

Moja subiektywna ocena, mój partner uważa, że mam większe problemu z okazywaniem uczuć. Jednak zupełnie nie mogę się z tym zgodzić.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości