chlopak ze snu albo nie
#1

ostatnio byam na randce z chlopakiem ktory naprawde mi sie podoba, zeszlej nocy snil mi sie on . spotykam go na ulicy i chce sie z nim przywitac ale on mnie od pycha , twierdzi ze ma mnie dosc.podobnie bylo kiedy chcialam go pocalowac i odchodzi smiejac sie ze mnie w towarzystwie znajomych czy to znaczy ze tak naprawde go nie interesuje? POMOCZ

Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
Odpowiedz
#2

No gdyby to mnie taki sen się przyśnił, to bym z pewnością taką osobę wzięła pod lupę. Niezależnie od tego, co ta osoba we śnie wyczynia - ważne są kierunki. Jeśli przychodzi - to dobrze, jeśli odchodzi - dla związku słabo.

Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś bardzo młodą osobą. Stąd ten sen może być albo odzwierciedleniem Twoich lęków i nic poza tym nie oznacza, albo faktycznie na tej randce wyczułaś coś, co się dzieje w procesie nieświadomym tego chłopaka i wtedy taki sen można potraktować jako komentarz.

Ja bym to potraktowała jako taką małą ostrzegawczą lampkę. Z chłopakiem na randki chodź, jeśli Ci się podoba, ale bądź czujna i nie angażuj się od razu po całości. Kwiatek
Odpowiedz
#3

ulica pełna ludzi : potrzeba towarzystwa, mogą nadejść konflikty= potrzebujesz kogoś .
spotkanie z przyjacielem: miła niespodzianka, lub spotkanie kochanka i traktowanie go jak zupełnie obcego wskazuje na dwuznaczne uczucia= tu jest problem .
oddalasz się od przyjaciół i kolegi : zła wróżba 2 razy.
pocałować mężczyznę: pożegnanie z kimś =wiec on nie chce cie stracić .
śmiech i radość oznacza rozczarowanie i kłopoty = może nie warto biedzie bolec .
ludzie :plotki wypadki ale to odchodzi to tez plus
to jest tylko tłumaczenia snu Kwiatek
on ciebie chce tylko może ktoś być jakaś kobieta lub 2 postaci . biedą konflikty problemy.
ty wygrasz Uśmiech

ja dopiero zaczynam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości