Znaczenie snu
#1

Witam!jestem na forum dzis pierwszy raz,miło wszystkich powitac Buźki !mam mianowicie pytanie dotyczące snu-otóz od paru dni sni mi się mężczyzna ktorego kiedys znałam,i we snie ciągle przygląda mi się nic nie mówi!cały czas towarzysza temu różne sytuacje,jednak mimo to on tak samo sioe zachowuje!dodam tylko ze to stara  miłośc!(napewno ma to jakies znaczenie) byłbym wczięczna o interpr.pozdrawiam
Odpowiedz
#2

to za mało szczegółów
mężczyzna =
U kobiet znaczenie seksualne - erotyczne.
ale ja myślę ze muszą być dokładnie sny co tam jest ?
Odpowiedz
#3

To zależy, kim jest dla Ciebie w tej chwili ten mężczyzna. Jeśli to stara miłość z cyklu tych, co nigdy nie rdzewieją i wspominasz go z nostalgią (lub nie wspominasz, ale masz wobec niego pozytywne odczucia), to prawdopodobnie albo się za chwilę spotkacie, albo coś się z nim dzieje niedobrego i przychodzi do Ciebie podładować się energetycznie, bo wie, że go nie pogonisz. Oczywiście, nie ma co się obawiać, bo nie jest to wyciąganie energii na zasadzie wampirzenia.

Niestety tak to jest, że z niektórymi osobami zostają nam łącza praktycznie (chyba) do końca życia. Ja dopiero przeżyłam pół, więc tylko przypuszczam i dopiero za parę lat będę wiedziała nieco więcej.

Jeśli jest to natomiast osoba, której aktualnie nie lubisz, to ja bym to potraktowała jako jakieś ostrzeżenie na temat tego, co się teraz dzieje w Twoim życiu. Kwiatek
Odpowiedz
#4

Safira, Twoja odpowiedź bardzo mnie zaintrygowała. czy Twoje słowa są na podstawie tylko Twoich doświadczeń czy poleciłabyś jakieś książki na ten temat? (więzy energetyczne oraz powracanie w snach)
Odpowiedz
#5

Witam wszystkich. sory za ten wykrzyknik Kwiatek dzieki za wypowiedzi.Dziś znowu śnił mi się mezczyzna(byl moją wielką miloscią,dawno nie widzianą),sni mi sie codziennie od początku tyg.dzisiejszy sen byl inny (gdzieś jechaliśmy razem sMamochodem,on kierowal w pewnym momencie zahamowal a ja odruchowo ,przypadkiem dotknełam jego ręki,zawstydzona cofnełam dłon a on mnie powstrzymal ,i nie puscił uscisku nie ukrywam ze ten sen mogłby sie nie konczyc hee.Potem na naszej drodze stanelo kilkadziesiąt kolorowych samochodzikow żołtych i czerwonych z bardzo charakterystycznymi kołami(czarnymi).A potem naglewtle pojawiła sie jakas impreza ,znajomi i tort,piękny rózowy i piętrowy tort!co to moze ozn? Buźki
Odpowiedz
#6

Helge, ja prawie wyłącznie sny interpretuję z życia, bo lubię obserwować, jak one realizują się w rzeczywistości. Książki i symbolikę oczywiście oczywiście czytam, ale traktuję je tylko jako uzupełnienie. W żadnym opracowaniu nie znalazłam mojej zaprezentowanej tutaj koncepcji, ale kiedyś podobnie rzecz ujmowała jasnowidz Amina (jeśli ją ktoś jeszcze pamięta z ITV). Ona chyba też mówiła z doświadczenia.

Nie wiem, czy moja teoria sprawdza się i działa u wszystkich. Ja na chwilę obecną nie mam lepszego wyjaśnienia na sytuacje, które i mnie się ciągle przytrafiają. Uśmiech
Odpowiedz
#7

Safira mnie tez twoja wypowiedz zaciekawiła , mozliwe , ze cos w tym jest tak jak mówisz , ze osoba prtzychodzi podładowac swoje akumalatory .Mnie juz parę razy sniła mi sie moja dawna miłość , a nie mamy ze soba kontaktu juz pare lat i ostatni byłam zdziwiona bo nawet sie we snie z nim kochałam .jak sie obudziłam to byłam zdziwiona zkąnd on mi sie wziął w tym snie .ale teraz Safiro normalnie mi rozjasniłas te sny to jest mozliwe . dziekuję Kwiatek
I przepraszam , ze sie wciełam w twój post gosik Buziak
Odpowiedz
#8

jest to bardzo ciekawy temat. może kiedyś Ty zechcesz opisać jakieś ciekawe przypadki - chętnie poczytam - albo nawet całą książkę, bo czemu by nie Uśmiech
Odpowiedz
#9

Ja też chętnie bym poczytała, gdyby ktoś miał jakieś inne spostrzeżenia na ten temat. Kwiatek
Odpowiedz
#10

sen mówi pomóż sobie w nocy(twój sen prosi o pomoc) masz po układać trochę życie masz chaos sen jest przeładowany
daje alarm ze to za długo trwa musisz układać życie on alarmuje do ciebie ze masz problem i sny masz
chaotycznie Kwiatek
mówi ze da ci ktoś dobra rade wykorzystaj tą rade i zaczni załatwiać sprawy a sny biedą ok.
Odpowiedz
#11

Tort może oznaczać ze szykuje się jakaś niespodziewana impreza.
Odpowiedz
#12

Powtarzanie się niektórych elementów w naszych marzeniach sennych, nie jest zjawiskiem nowym, przeważnie tak się dzieje kiedy dany sen wywarł na nas pewne wrażenie, emocje, w tym przypadku chodzi o mężczyznę, z którym kiedyś byłaś związana. Im bardziej rozmyślamy za dnia o danym śnie, tym większe prawdopodobieństwo, że niektóre elementy ponownie nam się przyśnią.

Twój sen może symbolizować iż sporo problemów ostatni czasy napotkałaś na swej drodze- symbol różnych samochodów stojących na drodze- i niekiedy sama się głowiłaś jak daną sprawę rozwiązać, czasami zatrzymując się i na spokojnie wszystko analizując.

Kolorowe rzeczy widziane we śnie, mogą być symbolem tego iż z byt wiele oczekiwałaś dobrego od tego mężczyzny, czułaś w nim poparcie, lub też jego brak- czarne opony.
Odpowiedz
#13

pisałem ze sen jest chaotyczny morfeusz ci go ładnie ułożył bo jak tak posiedzi nad nim to
masz karty i sen mówią to samo Uśmiech Kwiatek
moim zdaniem Uśmiech
Odpowiedz
#14

Nikt mi snu nie ułożył, interpretuje marzenia senne według swojej wiedzy, nie opierając przy tym na kartach.

Zresztą racz również zauważyć, kiedy została napisana moja interpretacja, a kiedy pojawiła się wróżba.
Odpowiedz
#15

może inaczej przestraszył mnie ten sen za dużo jak na 1 sen szegulów .
i do szedłem do wniosku ze tez trzeba życie ułożyć to co karty pokazali sen alarmuje ze biedzi bum.
mi chodzi o to ze miałem tak pisać jak morfeusz to znaczy nie kropka w kropkie ale doszedłem do wniosku ze to za dużo na mnie i najpierw trzeba po układać życie.
bo sen mówi ze ma to załatwić w nocy to znaczy z mężem(chłopakiem) mąż tez tam jest we śnie. jest we śnie facet tez .
sen jest duży i w nim jest wszystko . ludzi auto ręce kolory torty impreza to za dużo jak na 1 sen
tu mamy wszystko
Uśmiech
a dla czego sny i karty nie mogą mówić to samo ?
Odpowiedz
#16

LOKI napisał(a):a dla czego sny i karty nie mogą mówić to samo ?

Ależ ja nigdzie w swoim poście nie napisałam, że sny i karty nie mogą mówić tego samego, chodzi mi o to, że ja mam swoją technikę interpretacji marzeń sennych opartą przede wszystkim o kontekst psychologiczny i do tego nie wykorzystywałam nigdy i nie wykorzystuje kart, ponieważ do interpretacji snów są mi one nie potrzebne.
Żaden psychoanalityk, czy psycholog zresztą nie korzysta z kart podczas objaśniania marzeń sennych.

To tak gwoli wyjaśnienia.


Dagaa napisał(a):Zresztą racz również zauważyć, kiedy została napisana moja interpretacja, a kiedy pojawiła się wróżba.
Odpowiedz
#17

mi sen sam się tłumaczy jak mam dzień, moi myśli przeszkadzaj właśnie tym tłumaczeniom Uśmiech
ale ja pisałem o swoim tłumaczeniu a nie o twoim Kwiatek Kwiatek Kotek
wiem ze tu można było pisać i pisać a ja dałem ciała, a po 2 ja kiepsko pisze taki duże teksty Uśmiech
i tez nie wiem dla czego wygrała ta 2 wersja moja nie wiem tak miało być . ktoś mądrzejszy
lepiej wytłumaczył niż ja , ja by zrobiłem chaos i tyle .. Kotek
Odpowiedz
#18

Nie dałeś ciała, tylko po prostu się uczysz interpretacji, a wiadomo często początki nie są łatwe, zwłaszcza jeśli chodzi o analizę czyiś snów na odległość.
Odpowiedz
#19

LOKI napisał(a):mówi ze da ci ktoś dobra rade wykorzystaj tą rade i zaczni załatwiać sprawy a sny biedą ok.
ja myślę ze to morfeusz dal dobrą rade

mi sen układa się po 1 słowie czasem ,
tylko ja w to nie wierze i dalej go układam i psuje i zmieniam Kotek
2 razy miałem tak po 1 słowie wiedziałem o co chodzi we śnie nie wiem co to jest.. Kotek
tak jak by film pokazuje sen tylko ja sam muszę potłumaczyć Uśmiech

a mi kartę nikt nie chce postawi Beczy
Odpowiedz
#20

Wielkie dzieki LOKI I DAGAA Kwiatek Kwiatek zanim zaczełam czytac ostatni post ,to pomyslałam ze zaraz bedziecie sie bić Plask hehe.Tak to jest jak trafi swoj fachowiec na swego . Baaardzo dziekuje. Buziak
Odpowiedz
#21

Gosia no bez przesady bić? Rotfl
To była najnormalniejsza konwersacja pomiędzy osobami o tym samym zainteresowaniu, bez zbędnych emocji Oczko

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#22

Hejka Hejka dagaa Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek dagaa Buźki Buźki Buźki Buźki Hejka dagaa Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości