Książka
#1

Książka odnosi się do życia śniącego, informuje go, wpływa na jego przeznaczenie.
Reprezentuje nowe poznanie, nowe ukierunkowanie myśli, konieczność przemyślenia całej organizacji życia.
Ładna książka zapowiada bogactwo, równowagę, zdrowie i przystosowanie się do obowiązujących konwencji.
Stare książki - wskazówka, że konieczne jest przystosowanie się na nowo. Należy pozbyć się przestarzałych poglądów, aby odnaleźć radość życia.
Tytuł lub ilustracja na okładce wskazuje to, co wkrótce zrozumiesz, aby bardziej skutecznie radzić sobie w życiu.
Należy dobrze przeanalizować symbolikę rysunku, bo to jest droga, którą nadchodzi przesłanie czy inspiracja.
Zamknięta książka - spróbuj zrozumieć, że nie wszystko może zostać odkryte, tytuł lub ilustracja to już wystarczająca informacja na temat celu, jaki masz osiągnąć.
Otwarta książka - jedno zdanie to wystarczająca wskazówka, nad czym należy się zastanowić.
Odpowiedz
#2

przedwczoraj śniła mi się moja ciocia, która pod suknią miał ukryte książki. a pod nimi jeszcze jedną. tylko widziałam książki, nie widziałam ich tytułów ani autorów.
Odpowiedz
#3

Książka to przede wszystkim źródło wiedzy i może być oznaką poszukiwania informacji, które są ważne i cenne dla osoby śniącej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości