Kiszona kapusta
#1

Dziś , tuż przed przebudzeniam, śniło mi się, ze zajadam się kiszoną kapustą. Jadłam ją rękami, prosto z wielkiego, glinianego gara. Kapustka miała w sobie czerwoniutką, tartą marchewkę i baaardzo mi smakowała .Budzik obudził mnie w trakcie konsumpcji.
Odpowiedz
#2

Kiszona kapusta jest symbolem krzepkosci, dobrego zdrowia, chłopskiego życia. Mialas wyrazna przyjemnosc z jedzenia jej w wiec doceniasz plusy prostego, sielskiego zycia, z dala od zgielku miast i problemow ludzi "w biegu". To celebrowanie zycia w zgodzie z naturalnym rytmem.
P.S.Pewnie juz myslisz o wiosnie w ogrodkuOczko
Pozdrawiam cieploOczko
Odpowiedz
#3

w ogródku - pobojowisko i brak chętnych do robót polowych. Natomiast - gril na horyzoncie, mniammmm.
Odpowiedz
#4

Libra22 napisał(a):w ogródku - pobojowisko i brak chętnych do robót polowych. Natomiast - gril na horyzoncie, mniammmm.

Wczesnie zaczynasz sezon grillowy Szok Szok A naleweczka jakas do grilla sie znajdzie? W koncu ma byc sielsko anislsko, prosto a zdrowo bo bez konserwantow( symbol kiszonej kapusty). Tak Tak
Odpowiedz
#5

No i poza wszystkim - z pewnością brakuje Ci witamin. Kwiatek
Odpowiedz
#6

ja zaraz go obadam ten sen , a wy nie wierzycie w sny ja widzie ?
Odpowiedz
#7

ja wierzę. Sprawdzają mi się.
Odpowiedz
#8

Ja sie zgadzam z Safira. Organizm sie domaga mineralow i wiatamin...zrob sobie surowke z kiszonej kaupsty jak najszybciej, Ewa. Nerwus
Odpowiedz
#9

to dalej jest sen o tym samym co ta rybka zaręczyny , przyszłość bez martwień , ale nic za darmo widzie duży wysiłek chodzi o kobietę i faceta masz do nich dosyć małe uczucia . sen mówi ze trzeba
kobietę i faceta przekonać do siebie ...i czeka cie przyszłość bez martwień..ale to ten moment upokorzenia
jaki jest niby .
z tego snu o rybie jak łączyć sny . nie wiem czy można łączyć ja dopiero zaczynam
coś takiego mi wychodzi Kwiatek
bo tez myślę o tym ze ten facet i kobieta mogą podważyć twoi uczucia i upokorzyć cie i to ostro
biedzie, musisz uważać co robisz lub ktoś coś szuka na ciebie haka ...ale szybko to załatwisz.
nie musi być alex może być inne zdarzenie . Uśmiech
i nie wiem czy te osoby co wróżą - tarot magia czary mają normalnie sny ? Myśli
Odpowiedz
#10

Kisić: Twoje decyzje nie dadzą Ci satysfakcji;

Jeść: nie przenoś pracy do domu.
Odpowiedz
#11

Loki, mądrze piszesz o tej kobiecie i mężczyźnie. jest tak właśnie. To co dla mnie ważne zależy od tego czy ich przekonam. To moja córka i zięć. Dzięki.
Odpowiedz
#12

no to uważa bo ze trza twoi argumenty w drobny mak Buźki
sen mówi zmień taktykie a wszystko dobrze biedzi
teraz nie myślę bo mam tez problem i szukam porady Buziak
Odpowiedz
#13

Dzięki Lukuś i życzę powodzenia Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości