bardzo proszę o interpretacje snu
#1

Witam od kilku dni mam sny z moim partnerem, że najpierw spotykam go jak pomaga mojemu tacie i biore go na bok i pytam dlaczego sie nie odzywał tak długo do mnie a on mi wyjasnia wszystko jestesmy szcześliwi i przytulamy sie, nastepny sen o nim mam jak wieczorem lezymy na moim łózku przytulamy sie i usmiechamy i rozmawiamy ale nie pamietam o czym.. 2 tygodnie temu sniły mi sie przygotowania do mojego slubu z nim i on chroniac mnie przed wypadkiem sam umarł jak mi sie przedtem wydawało ale tylko stracił przytomnosc i obudził sie jak płakałam nad nim i potem znowu bylismy szczesliwi, i wiele razy sniły mi sie moje i jego dzieci i on tez miał sen o dzieciach ze mną. Co to moze znaczyć?
Odpowiedz
#2

Wydaje mi się, że w Twoim śnie najważniejszy symbol to powrót. Pozostałe symbole należy chyba tłumaczyć dosłownie. Pragniesz więc powrotu swojego partnera, co do którego miałaś dalekosiężne plany. Przeszłaś pewną metamorfozę wewnętrzną, jesteś pełna pokory i zrozumienia sytuacji, gotowa na wysłuchanie racji partnera i na pewne ustępstwa, na zaakceptowanie rzeczy, które do tej pory były dla Ciebie nie do przyjęcia. Jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że powrót nie oznacza jednoznacznie, że sytuacja poprzednia nie powtórzy się, więc wiesz, że czeka Ciebie długa droga budowania prawdziwego partnerstwa, wzajemnej tolerancji i zrozumienia. Powodzenia na tej drodze. Uśmiech Uwierz, że wszystko może jeszcze da się naprawić, trzeba tego tylko bardzo pragnąć i być gotową na zmiany, jakie się z tym wiążą. Mam nadzieję, że nie mylę się i Twój partner odezwie się, może tylko jakieś zewnętrzne okoliczności dodatkowo utrudniają jemu kontakt z Tobą.
Serdeczności Pociesza Buziak
Odpowiedz
#3

Bardzo Pani dziekuje za interpretacje, jest w tym sporo racji bo własnie pragne zeby on wrócił do mnie i jestem gotowa na ustępstwa żeby tylko byc z nim razem bo bardzo mi na nim zależy. A wie Pani moze co oznaczają dzieci? Bo od dawna mi sie śnia, a raz jak urodziłam piekne dziecko i wydaje mi sie ze to był chłopczyk.
Odpowiedz
#4

Zajrzyj do naszego sennika, sprawdź symbol niemowlę, bo Ty najlepiej znasz treść swego snu, może Ci on wiele wyjaśnić Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#5

Bardzo Pani dziękujeUśmiech a mogłaby Pani powiedzieć co znaczy jeszcze jeden sen? Jakis tydzien temu śniło mi sie że wchodze do mojego domu i wołam swoją mame bo chciałam ją o cos zapytac a w korytarzu staneła mała dziewczynka mogła miec z 3 albo 4 lata i miała niebieskie oczy i mokre włosy i usmiechała sie do mnie a ja przestraszyłam sie bo myslałam ze to duch i krzyczałam i ona wtedy uciekła ale przez cały czas jak ja widziałam to miałam wrazenie ze to ja gdy byłam mała chociaz ta dziewczynka nie była z wyglądu za bardzo podobna do mnie w dziecinstwie.
Odpowiedz
#6

Cóż mogę powiedzieć na temat Twojego snu? Twoja mądrość jest w Tobie, tylko nie do końca wierzysz, że to, co robisz, jest właściwe. Niekiedy nie dowierzasz sobie, słuszności swojego postępowania czy podejścia do różnych spraw. Wydaje Ci się, że dobrze robisz, ale za jakiś czas przychodzi refleksja, że może należałoby postąpić inaczej. Cały czas jesteś więc na drodze rozwoju wewnętrznego, ale coraz bardziej jesteś przekonana, że jesteś na właściwej drodze, choć niekiedy „krzyczysz” o pomoc. Jesteś otwarta na innych, na kontakty z nimi, na przyjacielskie relacje, choć niekiedy spotykają Cię niepowodzenia.
Ale moje słowa to nie wyrocznia, może inni inaczej odczytają Twój sen? Myśli
I jeszcze jedno Marto, jestem Natka .... Uśmiech
Odpowiedz
#7

Zawsze mnie uczono żeby mówic Pan/ Pani ale dobrze będe mówić NatkoUśmiech i dodam jeszcze ze to wszystko co opisałas Natko jest prawdą. Od kilku dni modle sie do Pana Boga żeby mi dał jakąś wskazówke albo sen proroczy i wtedy śnił mi sie własnie mój partner. Może cos w tym jest i od kiedy mi sie sniło że on stracił przytomnosc a ja myslałam ze go straciłam a potem znowu bylismy razem wiedziałam ze cos złego sie stanie i pewnie to to że on sie teraz do mnie nie odzywa. Ale jestem pełna nadziei że dalej bedziemy szcześliwi razem.
Odpowiedz
#8

Marto, na naszym forum panuje taki zwyczaj, że wszyscy mówimy sobie po imieniu (lub jest to nick) Uśmiech
Odpowiedz
#9

W ogóle w Internecie z zasady nie używa się formy Pan/Pani, a raczej na ty, albo Imię/nick
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości