Wibracja liczby 15
#1

Piętnastka

15 – dążysz do czegoś co później jest dla Ciebie taka kula u szyi i jest to chęć zrywania więzów
------------------------------------------
Piętnastka – droga życia

15 z drogi życia – naruszenie struktury całości rodziny na skutek nadużycia wolności osobistej.
-------------------------------------------------------

Piętnastka w cyklach

Cykl 15 - wszyscy wokół oczekują , że osoba jest dla nich a dla siebie zrobi kiedy indziej .a dla nich na już , na teraz, w tej chwili.
15 – z cyklu produktywnego z 1 w ostatnim punkcie zwrotnym – ta 15 bardzo często powoduje, że zaczynamy odczuwać ciężar rodziny czyli ciężar tego o co żeśmy do tej pory tak bardzo dbali. Może w nas zaistnieć taka potrzeba jak „odetchnięcie pełną piersią”, odrzucenie ograniczeń, odrzucenia obowiązków, powiedzenia – poświęciłem Wam ostatnie moje 20 lat , radźcie sobie sami, ja chce mieć swoje 5 minut „.
-----------------------------------------------------

Piętnastka z dnia urodzenia

15 – dzień urodzenia - powoduje, że na małe dziecko spada nadmiar obowiązków , rodzina staje się ciężarem z która ma ochotę wręcz zerwać i ta rodzina powoduje, że zgaszona zostaje indywidualność.
- daje zmęczenie całością czyli dążymy do harmonii, do stałości a później się sami źle czujemy.
---------------------------------------------

Piętnastka – punkty zwrotne

15 - I punkt zwrotny
- dążenie do czegoś co później stanowi dla nas odczuwanie ciężaru. 6/15 zrywa nasze układy emocjonalne. Ona powoduje, że my sami zaczynamy się źle czuć w czymś do czego żeśmy niedawno dążyli.
==================================================
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości