Portret ALEXA
#1

1 Dzieciństwo - [dzień urodzin 18] – XVIII KSIĘŻYC
2 Wiek średni - [miesiąc 12] - WISIELEC
3.Wiek dojrzały -[rok 1+9+7+5= 22] - GŁUPIEC
4. Podświadomość - czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane(poz.1+poz.2) [18+12=30-22=8] – SIŁA
5. Świadomość - aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji(poz.2+poz.3) [12+22=34-22=12] – WISIELEC
6. Nadświadomość -czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie (poz.4+poz.5) [8+12=20] – SĄD
7. Misja do wykonania - zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat(poz.4+poz.5+poz.6)
[8+12+20=40-22=18] – KSIĘŻYC
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje -potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji
(poz.2+poz.6) [12+20=32-22=10] - KOŁO FORTUNY
9. Kim byłem w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2) [18-12=6] – KOCHANKOWIE
10. Co robiłem - (poz.3-poz.2) [22-12=10] – KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10-6=4] – CESARZ
12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8) [18+10=28-22=6] – -KOCHANKOWIE
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (poz.1+poz.4+poz.6)
[18+8+20=46-22=24-22=2] - -ARCYKAPŁANKA
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – (poz.3+poz.5+poz.6) [22+12+20=54-22-22=10] - KOŁO FORTUNY
15. Sposób odpracowanie karmy –(poz.9+poz.10+poz.11-poz.7) [6+10+4=20] – SĄD
17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11) [20+4=24-22=2] - ARCYKAPŁANKA
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? (poz.8+poz.11) [10+4=14] - UMIARKOWANIE

JAK BY KTOŚ SPRAWDZIŁ I JAKIŚ KOMENTARZ Uśmiech
CHYBA KIEPSKO TO WYGLĄDA Bezradny
TO NA SZYBKO ZROBIŁEM BO RANO WSTAJE U 4
Odpowiedz
#2

8 to w portrecie Sprawiedliwość, nie Siła.
Odpowiedz
#3

to trzeba wszystko pozmienia ?
bo SPRAWIEDLIWOŚĆ MA 11
Odpowiedz
#4

Toć piszę, ze ma 8 w portrecie.
Tylko interpretacja podświadomości Ci się zmienia.
Odpowiedz
#5

KatiJo napisał(a):Tylko interpretacja podświadomości Ci się zmienia.
a co do interpretacji jak by ktoś napisał byłem by wdzięczny Uśmiech Hejka
Odpowiedz
#6

Alex napisał(a):7. Misja do wykonania - zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat(poz.4+poz.5+poz.6)
[8+12+20=40-22=18] – KSIĘŻYC
Alex, misję liczymy dodając pozycję nr 1 do pozycji nr 5 lub pozycję nr 3 do pozycji nr 4. Twoją misję w obecnym życiu określa Sprawiedliwość.
Ważne jest abyś dążył do równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, był uczciwy w stosunku do siebie i innych, dbał o obiektywizm osądów, jasność postrzegania, myślenia. Wszelkie używki zmieniające świadomość będą przeszkadzały Ci w realizacji misji, przez nie osiągnięcie spełnienia w życiu, odnalezienie w nim swojego miejsca może być trudniejsze. Twoim zadaniem jest również zaakceptowanie siebie i życie w zgodzie z prawem. Uśmiech
Odpowiedz
#7

Alex napisał(a):7. Misja do wykonania - zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat(poz.4+poz.5+poz.6)
[8+12+20=40-22=18] – KSIĘŻYC
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje -potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji
(poz.2+poz.6) [12+20=32-22=10] - KOŁO FORTUNY
9. Kim byłem w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2) [18-12=6] – KOCHANKOWIE
10. Co robiłem - (poz.3-poz.2) [22-12=10] – KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10-6=4] – CESARZ
12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8) [18+10=28-22=6] – -KOCHANKOWIE
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (poz.1+poz.4+poz.6)
[18+8+20=46-22=24-22=2] - -ARCYKAPŁANKA
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – (poz.3+poz.5+poz.6) [22+12+20=54-22-22=10] - KOŁO FORTUNY
15. Sposób odpracowanie karmy –(poz.9+poz.10+poz.11-poz.7) [6+10+4=20] – SĄD
17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11) [20+4=24-22=2] - ARCYKAPŁANKA

JAK BY KTOŚ SPRAWDZIŁ I JAKIŚ KOMENTARZ Uśmiech
CHYBA KIEPSKO TO WYGLĄDA Bezradny
TO NA SZYBKO ZROBIŁEM BO RANO WSTAJE U 4

dzięki za tłumaczenie
a tu jak można przetłumaczyć ?
Odpowiedz
#8

Alex napisał(a):9. Kim byłem w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2) [18-12=6] – KOCHANKOWIE
10. Co robiłem - (poz.3-poz.2) [22-12=10] – KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10-6=4] – CESARZ
W poprzednim wcieleniu najprawdopodobniej byłeś mężczyzną. Problematyczne, negatywne uczynki mogły mieć związek z partnerstwem, współpracą i sprawami materialnymi. Będąc wspólnikiem albo partnerem posiadającym silną osobowość, mogłeś działać tylko dla własnego dobra, zmuszać do akceptacji Twoich wyborów (przynoszących Tobie korzyści), materialnie wykorzystywać osobę, z którą byłeś w relacji, nawet defraudować. Materia mogła być wtedy dla Ciebie najwyższą wartością.
Pozycja nr 15 to w Twoim Portrecie XII (VI + X + IV - VIII). Ewentualną negatywną karmę można zatem zneutralizować poprzez zaangażowanie w pracę, życzliwe podejście do ludzi ogółem (ale też z uwzględnieniem pozytywnych relacji z mężczyznami), podejmowanie decyzji, które będą miały na celu ustabilizowanie zmiennej sytuacji finansowej, przestrzeganie prawa, zrównoważony stosunek do materii. Mogą się przy tym zdarzyć sytuacje, w których trzeba będzie wykazać się cierpliwością, zrezygnować z czegoś dla dobra innego człowieka, pracować sezonowo, dążyć do osiągnięcia spokoju wewnętrznego, dokonać zmiany w podejściu do życia, wykazać się umiejętnością współpracy i dyplomacji.

W relacjach partnerskich możesz mieć tendencje do szukania osoby, która wprowadzi harmonię, spokój , równowagę w Twoje życie, ale potem ta równowaga może być zaburzana przez Ciebie (tak jakby harmonia w relacji, nie była sytuacją , którą znasz i w której czujesz się bezpiecznie), więc dążenie do spokoju wewnętrznego jest dla Ciebie, w tych kwestiach, bardzo korzystne (jak dla każdego w sumie Uśmiech ).

Masz w Portrecie układ kart, który może wskazywać na wyrok w zawieszeniu lub problemy, przez czasową niepoczytalność. Oczywiście, ten układ nie musi się u Ciebie zrealizować w taki właśnie sposób, bo może to być, np: długie oczekiwanie na załatwienie spraw sądowych lub urzędowych albo jeszcze coś innego. Piszę o tym na wszelki wypadek - ponieważ przestrzeganie prawa i trzymanie się z dala od używek zaznacza się jako ważne w Twoim Portrecie. No i jeszcze, czytałam, że dużo jeździsz, więc dbaj o to abyś siadał wypoczęty za kierownicą.

I jeszcze dodam, że masz talent do pozyskiwania pieniędzy, więc w przyszłości raczej nie będziesz miał zmartwień dotyczących ich braku. Uśmiech
Odpowiedz
#9

Ładna fotka Gośka Rotfl
wyrok nie Nie ja kocham wolność.

może w tym życiu mam być biedny Beczy
może byłem zły , i mam teraz za to płacić ? Myśli
Odpowiedz
#10

Alex napisał(a):może w tym życiu mam być biedny
Sam decydujesz o tym, jaki masz być. Więc myśl pozytywnie, działaj i nie becz! [Obrazek: smilie_girl_148.gif]
Alex napisał(a):może byłem zły
A może Twoja dusza przyjęła taką rolę? Możemy się tylko domyślać.
Im bardziej pieniądze będą ważne dla Ciebie, tym trudniejsze mogą być do zdobycia - jeśli akurat Twoim zadaniem jest zrównoważenie stosunku do materii.
Odpowiedz
#11

ten uśmiech Uśmiech Hejka
to znaczy znam pod stawy matematyki znam biznes ale nie wiem co jest granie ze do 1 roku wszystko mi pada Bezradny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości