Wibracja liczby 23
#1

Dwadzieścia trzy
-----------------------------------
23 – szczęśliwa wibracja jeśli chodzi o ludzi których spotykamy na naszej drodze. Dla kobiet to tez wibracja romansu, wibracja erotyki, która powraca do naszego życia.
- osoba może poszukiwać przygód. ( np. inne kobiety).
- szczęście do ludzi, to ludzie którzy przychodzą i są inni niż Ci do tej pory. 23 stawia nam anioły w ludzkiej postaci na drodze, bo osoba tez dla kogoś była aniołem.
-----------------------------------------------

Dwadzieścia trzy w cyklach

23 – ostatni cykl – spotkanie ludzi na swej drodze którzy chcą z osobą tworzyć coś fajnego, ludzi którzy przychodzą z pomocą ale na zasadzie ‘nie proszeni się nie pojawiają”.
------------------------------------------------

Dwadzieścia trzy z dnia urodzenia

23 z dnia urodzenia – wibracja tzw. Szczęścia do ludzi. Spotyka na swej drodze „anioły w ludzkiej postaci”. Czyli jeżeli zaczyna się problem, jeśli nie widzi wyjścia z sytuacji to pojawia się ktoś kto znajduje rozwiązanie z dobrej nieprzymuszonej woli- tak jakby spadał z nieba do pomocy.
-------------------------------------------------

Dwadzieścia trzy z roku

23 z roku – (5/23) – mówi o spotkaniu z ludźmi , którzy chcą nam cos ofiarować, którzy pozwalają nam na bardziej spontaniczne przeżywanie naszego życia a nie takie mozolne.
Odpowiedz
#2

Hm....

No nie wiem. Mam 23 w dniu urodzenia. Może nie czuję się strasznym pechowcem...bo bym Boga i los obraziła ale do ludzi to specjalnego szczęścia nie mam. Zasadniczo to zamiast aniołów, spotykam ''wampiry życiowe i energetyczne''. I niestety, ale tyczy się to ludzi tych co polubię, jak i tych co pokocham.
Odpowiedz
#3

A ja się zgadzam z interpretacją, dokładnie anioły, które chcą w czymś pomóc bo mają takie umiejętności, których druga osoba nie ma, kochają się, ale mają zakaz ingerowania na siłę w życie tej drugiej osoby, mogą tylko nakierować. O i właśnie na zegarze mam 17:23 jak odpowiadam! Rotfl Cuda.
Odpowiedz
#4

Hm...mój mąż jest 23 z dnia i całe życie nic nie wie i na nic nie moze sie zdecydować..to takie małe dziecko....ups

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

(08-09-2020, 18:25)Izyda napisał(a):  Hm...mój mąż jest 23 z dnia i całe życie nic nie wie i na nic nie moze sie zdecydować..to takie małe dziecko....ups

No więc tu pasuje to spontaniczne podejście do życia i pokazywanie, że się da: Oczko "mówi o spotkaniu z ludźmi , którzy chcą nam cos ofiarować, którzy pozwalają nam na bardziej spontaniczne przeżywanie naszego życia a nie takie mozolne".
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości