Róża
#1

Róża symbolizuje doskonałość tak jak lotos, jest kompletnym przedstawieniem pełnej realizacji. Przez swój kształt ma znacznie kręgu i koła, symboli idealnego i pełnego rozwoju, które są także odbiciem niezniszczalnego wszechświata. Jej cyfra to 5, cyfra miłości i istoty ludzkiej pozostającej w równowadze kosmicznej.
Róża ze złota wskazuje na intensywne życie mistyczne, na duchową doskonałość.
Niebieska reprezentuje miłość niedającą się pogodzić z rzeczywistością, ale jednak prawdziwą.
Biała – czysta przyjaźń lub platoniczna miłość.
Różowa – słodkie myśli, czułość, pogodna miłość.
Czerwona – namiętna miłość, głęboka matczyna miłość do dzieci.
Zwiędłe róże – uczucie, które staje się jałowe.
Pojedyncza róża – wielka, czuła miłość.
Trzy róże – powzięcie serdecznych myśli o kimś.
Pięć róż – wielka, zrównoważona miłość.
Sześć róż – wahanie, konieczność dokonania wyboru w miłości.
Nosić koronę z róż – czerpać przyjemność z ujawnienia lub stwierdzenia wielkiej miłości.
Odpowiedz
#2

czerwone kwitnące: jesteś wypełniony gorącym, namiętnym uczuciem
Odpowiedz
#3

ciekawe co oznacza sen o zapachu roz.. snil mi sie bowiem zapach roz.. moja zmarla ciocia pokazywala mi jakies patyczki czy trociczki i czulam wyraznie zapach rozany
Odpowiedz
#4

julka napisał(a):ciekawe co oznacza sen o zapachu roz.. snil mi sie bowiem zapach roz.. moja zmarla ciocia pokazywala mi jakies patyczki czy trociczki i czulam wyraznie zapach rozany

Julka ciocia chciala Ci przekazac ze jestes pod jej opieka, ze Cie kocha.
Odpowiedz
#5

dziekuje..bardzo mnie wzruszyla Twoja odpowiedz
Odpowiedz
#6

Jeśli chodzi o czerwone róże to słyszałam kiedyś, że przepowiadają one śmierć w rodzinie. I faktycznie kiedyś przyśnilo mi się, że dostałam bukiet czerwonych róż. Następnego dnia dowiedzialam się, że tej nocy zmarł mój tata. Smutny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości